Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:15
Openluchttheater Hertme
Hertme
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Luxor Live
Arnhem
Fluor
Amersfoort
Mezz
Breda
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Het Klooster
Woerden
013
Tilburg
Theater de Kom
Nieuwegein
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Bostheater Ommen
Ommen
17:00
Dordrechts Museum
Dordrecht
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Meervaart
Amsterdam
dB's
Utrecht
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Paradiso
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
De Oosterpoort
Groningen
Luxor Live
Arnhem
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Anna Amstelveen
Amstelveen
20:00
Capitole
Gent
20:00
Hedon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
17:30
De Maaspoort
Venlo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
013
Tilburg
Westbroekpark
Den Haag
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Metropool
Hengelo
16:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
De Pul
Uden
20:00
C-Mill
Heerlen
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Bibelot
Dordrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
So What!
Gouda
Melkweg
Amsterdam
Gigant
Apeldoorn
21:00
Altstadt
Eindhoven
ECI Cultuurfabriek
Roermond
19:00
Gerrits Tuin
Zwolle
21:30
Gerrits Tuin
Zwolle
21:30
Openluchttheater Hertme
Hertme
19:00
Openluchttheater Hertme
Hertme
De Roma
Antwerpen
20:00
Gigant
Apeldoorn
Neushoorn
Leeuwarden
Paard
Den Haag
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
De Horst
Venhorst
Cultuurkoepel Heiloo
Heiloo
Annie M.G. Schmidtpark
Bergschenhoek
S.C.C. De Ruchte
Someren
S.C.C. De Ruchte
Someren
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Iduna
Drachten
Effenaar
Eindhoven
17:00
Dordrechts Museum
Dordrecht
Figi Theater
Zeist
Rockhal
Esch zur Alzette
Metropool
Hengelo
20:30
Mezz
Breda
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Maassilo
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Paard
Den Haag
The Box
Amsterdam
Flint
Amersfoort
19:30
Het Nieuwe Normaal Theater
Leusden
21:30
Het Nieuwe Normaal Theater
Leusden
20:00
De Pul
Uden
Mezz
Breda
21:00
Podium 't Beest
Goes
21:00
P60
Amstelveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
013
Tilburg
21:00
CHV Noordkade
Veghel
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Paard
Den Haag
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
De Bosuil
Weert
donderdag 10 september 2020
21:15
Nielson (Metropool Open Air)
Openluchttheater Hertme, Hertme
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Myrath
Patronaat, Haarlem
Martijn Kardol - Welkom
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Loïs Lane - 35 jaar
Luxor Live, Arnhem
Jimi Hendrix Tribute
Fluor, Amersfoort
Jennie Lena
Mezz, Breda
20:30
In Rap en Roer met: In't Veld x MC DRT
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ibrahim Maalouf
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Ian Siegal
Metropool, Hengelo
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Het Klooster, Woerden
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater de Kom, Nieuwegein
19:30
Grof geschud / Lisa Ostermann / Vlamousse - Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
Foals
AFAS Live, Amsterdam
Edwin Evers Band
Bostheater Ommen, Ommen
17:00
Douwe Bob
Dordrechts Museum, Dordrecht
DeWolff
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Deng Boy - Raar
Meervaart, Amsterdam
Demented Are Go!
dB's, Utrecht
De Kift
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Dan Croll
Paradiso, Amsterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
Chef'Special
De Oosterpoort, Groningen
Bouke Zoete / Philip Kroonenberg
Luxor Live, Arnhem
Bart Peeters
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Baer Traa
Burgerweeshuis, Deventer
Anneke van Giersbergen
Anna Amstelveen, Amstelveen
20:00
Alex Agnew
Capitole, Gent
vrijdag 11 september 2020
20:00
YVI
Hedon, Zwolle
Waylon - My Heroes Have Always Been Cowboys
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
17:30
Viva Classic Live 2020 - Sef Thissen En Diverse Gastsolisten
De Maaspoort, Venlo
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Trijntje Oosterhuis
Podium Victorie, Alkmaar
Tribute To The Nineties ft Rudeboy & Green Lizard
013, Tilburg
TREK Den Haag
Westbroekpark, Den Haag
Tove Lo - Sunshine Kitty Tour
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Tony MacAlpine
Metropool, Hengelo
16:30
Tim Knol & Blue Grass Boogiemen
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Therapy?
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Regrettes
Tolhuistuin, Amsterdam
The Morning After
De Pul, Uden
20:00
The Hillbilly Moonshiners - Playa Urbana Zomersessies
C-Mill, Heerlen
20:00
The Fortunate Sons
Het Podium, Hoogeveen
20:00
The Doors in Concert
Bibelot, Dordrecht
The Analogues - Hello Goodbye
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Tess et les moutons
So What!, Gouda
Symphonic Rock Night
Melkweg, Amsterdam
Sunset Travellers
Gigant, Apeldoorn
21:00
Stop Making Sense - A Talking Heads Tribute
Altstadt, Eindhoven
Stone Foundation
ECI Cultuurfabriek, Roermond
19:00
Son Mieux
Gerrits Tuin, Zwolle
21:30
Son Mieux
Gerrits Tuin, Zwolle
21:30
Snelle & De lieve jongens band (metropool Open Air)
Openluchttheater Hertme, Hertme
19:00
Snelle & De lieve jongens band
Openluchttheater Hertme, Hertme
Slongs
De Roma, Antwerpen
20:00
Ruben Annink - Seated Specials
Gigant, Apeldoorn
Rootsriders
Neushoorn, Leeuwarden
Roosbeef
Paard, Den Haag
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Theater de Spiegel, Zwolle
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Theater de Spiegel, Zwolle
Rob Scheepers - Gulzig
De Horst, Venhorst
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
Cultuurkoepel Heiloo, Heiloo
Opperdepop Festival
Annie M.G. Schmidtpark, Bergschenhoek
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
S.C.C. De Ruchte, Someren
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
S.C.C. De Ruchte, Someren
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Moonradio / Seewolf / The Desmonds
Iduna, Drachten
Melanie
Effenaar, Eindhoven
17:00
Martijn Fischer zingt Hazes
Dordrechts Museum, Dordrecht
Mart Hillen - In Concert
Figi Theater, Zeist
Maluma
Rockhal, Esch zur Alzette
Loïs Lane - 35 jaar
Metropool, Hengelo
20:30
Little Symphonies
Mezz, Breda
22:00
Lisa Ostermann / Saeed / Teun van den Elzen - Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Lisa Ostermann / Saeed / Teun van den Elzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Lewsberg
Maassilo, Rotterdam
King's X
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Kel Assouf
Paard, Den Haag
Keith Sweat
The Box, Amsterdam
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Flint, Amersfoort
19:30
Jörgen Raymann - FF eruit
Het Nieuwe Normaal Theater, Leusden
21:30
Jörgen Raymann - FF eruit
Het Nieuwe Normaal Theater, Leusden
20:00
Joe Buck
De Pul, Uden
Jimi Hendrix Tribute
Mezz, Breda
21:00
Jennie Lena
Podium 't Beest, Goes
21:00
Jan Akkerman
P60, Amstelveen
20:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
21:00
Gumbo & The Monk
CHV Noordkade, Veghel
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater de Schalm, Veldhoven
Grof geschud - lijmen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Golden Caves + Scarlet Stories
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Gnawa Festival
Paard, Den Haag
20:00
Gerard Joling
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Geoff Tate
De Bosuil, Weert