Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Paradiso
Amsterdam
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Bel Air Breda
Breda
20:00
Vorstin
Hilversum
16:15
Vorstin
Hilversum
22:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Heilige-Drievuldigheidscollege
Leuven
Mezz
Breda
19:30
De Nieuwe KHL
Amsterdam
Openluchttheater Ede
Ede
Outdoor Valley
Bergschenhoek
20:00
Grand Cafe Restaurant 1e Klas
Amsterdam
Groene Engel
Oss
013
Tilburg
21:00
Openluchttheater Cabrio
Soest
17:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
Kursaal Oostende
Oostende
13:30
Gerrits Tuin
Zwolle
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
Grid Antwerpen
Antwerpen
Grid Antwerpen
Antwerpen
22:00
Metropool
Hengelo
19:30
Metropool
Hengelo
Zaal Nova,
Nazareth
19:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
11:00
M Leuven
Leuven
19:30
Melkweg
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
19:00
Unilever | tennisbaan
Vlaardingen
20:45
Cacaofabriek
Helmond
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
Gooiland Hotel
Hilversum
16:00
Gooiland Hotel
Hilversum
Hembrugterrein
Zaandam
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
De Pul
Uden
Grenswerk
Venlo
20:00
Het Sieraad
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
15:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
Kursaal Oostende
Oostende
21:00
Paard
Den Haag
Podium Victorie
Alkmaar
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
17:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Café de Cactus
Hengelo
Mezz
Breda
20:00
C-Mill
Heerlen
Openluchttheater Cabrio
Soest
Café De Swan
Heerhugowaard
Gebr. De Nobel
Leiden
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:00
M Leuven
Leuven
20:00
Roepaen
Ottersum
Metropool
Hengelo
De Brielsche Aap
Brielle
DeLaMar
Amsterdam
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
23:45
TivoliVredenburg
Utrecht
22:45
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Grid Antwerpen
Antwerpen
Grid Antwerpen
Antwerpen
Theater de Spiegel
Zwolle
09:30
Gerrits Tuin
Zwolle
De Speulkoel Anloo
Anloo
17:00
Westbroekpark
Den Haag
12:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Groene Engel
Oss
17:00
Café de Cactus
Hengelo
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Singer Theater
Laren
Zuiderparktheater
Den Haag
20:00
M Leuven
Leuven
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Auberge du Bonheur
Tilburg
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Gerrits Tuin
Zwolle
Mezz
Breda
16:00
Cacaofabriek
Helmond
Rosariumpark
Heerhugowaard
15:00
Klooster Graefenthal
Gennep
19:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
12:30
Boerderij Kamps
Rolde
zaterdag 29 augustus 2020
Blanks
Paradiso, Amsterdam
21:00
Blanks
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Burning
Bel Air Breda, Breda
20:00
Candy Dulfer
Vorstin, Hilversum
16:15
Candy Dulfer
Vorstin, Hilversum
22:00
Claw Boys Claw
Paradiso, Amsterdam
19:30
Claw Boys Claw
Paradiso, Amsterdam
20:00
Compact Disk Dummies
Heilige-Drievuldigheidscollege, Leuven
De Tranen van Van Cooth
Mezz, Breda
19:30
Dieter van der Westen / Eric van der Westen
De Nieuwe KHL, Amsterdam
Edwin Evers Band
Openluchttheater Ede, Ede
Festival De Achtertuin
Outdoor Valley, Bergschenhoek
20:00
Gordon
Grand Cafe Restaurant 1e Klas, Amsterdam
Grandmaster Flash
Groene Engel, Oss
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
21:00
HAEVN
Openluchttheater Cabrio, Soest
17:30
HAEVN
Openluchttheater Cabrio, Soest
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Kursaal Oostende, Oostende
13:30
Hans van der Werf / Micah & Julia / Robin Scherpen
Gerrits Tuin, Zwolle
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Zuiderparktheater, Den Haag
Hooverphonic
Grid Antwerpen, Antwerpen
Hooverphonic
Grid Antwerpen, Antwerpen
22:00
Indian Askin
Metropool, Hengelo
19:30
Indian Askin
Metropool, Hengelo
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Zaal Nova,, Nazareth
19:00
Jandino Asporaat
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
11:00
Jef Neve
M Leuven, Leuven
19:30
Joya Mooi
Melkweg, Amsterdam
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater Bellevue, Amsterdam
19:00
Kraak & Smaak
Unilever | tennisbaan, Vlaardingen
20:45
Kristoffer Gildenlow
Cacaofabriek, Helmond
21:30
Lebbis
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:30
Lebbis
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:00
Lil Kleine
Gooiland Hotel, Hilversum
16:00
Lil Kleine
Gooiland Hotel, Hilversum
Live Now Festival!
Hembrugterrein, Zaandam
22:00
LIVE: Hayfever, tribute to the 50s & 60s
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Massada
De Pul, Uden
Matthews Southern Comfort
Grenswerk, Venlo
20:00
Max Moody
Het Sieraad, Amsterdam
Moondaze
Podium Victorie, Alkmaar
Noordkaap
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:30
Opera Alaska
Effenaar, Eindhoven
20:45
Paceshifters - Rooftop Show Avond
Podium Victorie, Alkmaar
15:30
Paceshifters - Rooftop Show Middag
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Plague / Suffer
Hall Of Fame, Tilburg
Praga Khan akoestisch
Kursaal Oostende, Oostende
21:00
Pyke
Paard, Den Haag
Rootsriders
Podium Victorie, Alkmaar
Roxeanne Hazes
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
17:00
Roxeanne Hazes
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Schimanski
Café de Cactus, Hengelo
Stephanie Struijk
Mezz, Breda
20:00
Stiff - Playa Urbana Zomersessies
C-Mill, Heerlen
Suzan & Freek
Openluchttheater Cabrio, Soest
Sweet Mary Jane
Café De Swan, Heerhugowaard
Ten Times A Million
Gebr. De Nobel, Leiden
The Best of Ireland
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:00
Thecolorgrey / YellowStraps
M Leuven, Leuven
20:00
Tim Knol
Roepaen, Ottersum
Trijntje Oosterhuis
Metropool, Hengelo
Typhoon
De Brielsche Aap, Brielle
Uitmarkt
DeLaMar, Amsterdam
Uitmarkt
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Uitmarkt
Concertgebouw, Amsterdam
Uitmarkt
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
Walk The Line - Vunzige Deuntjes
TivoliVredenburg, Utrecht
23:45
Walk The Line - Vunzige Deuntjes
TivoliVredenburg, Utrecht
22:45
Walk The Line - Vunzige Deuntjes
TivoliVredenburg, Utrecht
22:00
Walk The Line - Vunzige Deuntjes
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Walk The Line - Vunzige Deuntjes
TivoliVredenburg, Utrecht
Walk The Line - Vunzige Deuntjes
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Willeke Alberti
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Willeke Alberti
Olympisch Stadion, Amsterdam
19:00
Yentl en de Boer
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:30
Yentl en de Boer
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
zondag 30 augustus 2020
Alex Agnew
Grid Antwerpen, Antwerpen
Alex Agnew
Grid Antwerpen, Antwerpen
Ashton Brothers - A Medicine Show
Theater de Spiegel, Zwolle
09:30
Bach Voor Baby's
Gerrits Tuin, Zwolle
Bert Hadders / Otto Groote
De Speulkoel Anloo, Anloo
17:00
Brit van der Lans / Frank Rutgers / James Hewitt / Julia Buizer Madhza
Westbroekpark, Den Haag
12:00
Candy Dulfer / Hans Dulfer
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
Dan August
Groene Engel, Oss
17:00
DIAN. / Joke Tromp: When Jazz Meets Pop
Café de Cactus, Hengelo
Dizzy Man's Band
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Dolf Jansen
Singer Theater, Laren
Francis van Broekhuizen
Zuiderparktheater, Den Haag
20:00
Gabriel Rios
M Leuven, Leuven
Günther Neefs
Kursaal Oostende, Oostende
20:30
Jan Willem Rozenboom: Franz Schubert Theatercollege
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Jeroen van der Boom - Sunday Sessions
Auberge du Bonheur, Tilburg
15:00
Jua (singer-songwriter)
PopEi, Eindhoven
20:00
Lucky Fonz III - Gerrits Tuin
Gerrits Tuin, Zwolle
Maurice van Hoek
Mezz, Breda
16:00
Michael Baker
Cacaofabriek, Helmond
Mixtream
Rosariumpark, Heerhugowaard
15:00
Mónica Coronado & Manito
Klooster Graefenthal, Gennep
19:00
O'G3NE
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
12:30
Rádió Budapest
Boerderij Kamps, Rolde