Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Dynamo
Eindhoven
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Hoftheater
Raalte
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:30
Café de Cactus
Hengelo
22:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Cinetol
Amsterdam
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Metropool
Hengelo
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
19:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Luxor Live
Arnhem
19:00
Wilminktheater
Enschede
21:00
Wilminktheater
Enschede
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
TivoliVredenburg
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater Hof 88
Almelo
21:00
Theater Hof 88
Almelo
De Toegift
Den Hoorn
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
C.C. De kern
Wilrijk
V11
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
C-Mill
Heerlen
20:00
Kruisherenkapel
Uden
Gigant
Apeldoorn
20:00
Café Kanaalzicht
Utrecht
22:15
Café Kanaalzicht
Utrecht
Simplon
Groningen
19:00
Muziekgieterij
Maastricht
Q-Factory
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Bosuil
Weert
Grenswerk
Venlo
20:30
Mezz
Breda
20:00
Agnietenhof
Tiel
Gigant
Apeldoorn
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Effenaar
Eindhoven
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
21:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
19:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
De Zwerver
Oostende
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Grote Kerk
Alkmaar
Kursaal Oostende
Oostende
22:00
C12
Brussel
20:15
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Fluor
Amersfoort
Burgerweeshuis
Deventer
19:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Beneluxtheater
Berlicum
20:30
Bibelot
Dordrecht
19:30
Parktheater
Eindhoven
21:30
Parktheater
Eindhoven
Boerderij
Zoetermeer
20:00
So What!
Gouda
19:00
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Wilminktheater
Enschede
P60
Amstelveen
20:00
Poppodium Volt
Sittard
19:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
De Pul
Uden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Het Trefpunt
Warmond
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Simplon
Groningen
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
Q-Factory
Amsterdam
Het Evertshuis
Bodegraven
21:00
Theater De Storm
Winterswijk
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
Hedon
Zwolle
Het Klooster
Woerden
21:30
Vorstin
Hilversum
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
19:30
Theater De Omval
Diemen
donderdag 17 september 2020
Gramma / Rare Akuma
Dynamo, Eindhoven
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Podium Hoge Woerd, De Meern
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Hoftheater, Raalte
20:00
Enge Buren - Basta!
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:30
Emily H & The Blues Explosion
Café de Cactus, Hengelo
22:00
Elias Mazian - Extra show
Melkweg, Amsterdam
19:30
Elias Mazian
Melkweg, Amsterdam
Elias
Cinetol, Amsterdam
Edwin Evers Band
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
18:00
Edwin Evers Band
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Edwin Evers Band
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
E.T. Explore ME
Metropool, Hengelo
20:00
DIEHELEDING - 1001
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:30
Dennis Kolen & Jop Wijlacker - Sounds of Silence
Theater de Purmaryn, Purmerend
19:30
Dennis Kolen & Jop Wijlacker - Sounds of Silence
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
De Niemanders
Luxor Live, Arnhem
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Blue Crime
Burgerweeshuis, Deventer
Bicep
TivoliVredenburg, Utrecht
Bexey
Melkweg, Amsterdam
20:00
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater Hof 88, Almelo
21:00
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater Hof 88, Almelo
Benjamin van der Velden - Ja maar hoe dan?
De Toegift, Den Hoorn
Bart Peeters
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Amsterdam Klezmer Band - Klezmer into the Future
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Alex Roeka - Rauwe Genade
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
vrijdag 18 september 2020
20:00
Yves Berendse
Olympisch Stadion, Amsterdam
Wolter Kroes
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
William Boeva - B30VA
C.C. De kern, Wilrijk
Wies
V11, Rotterdam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
VanWyck - Playa Urbana Zomersessies
C-Mill, Heerlen
20:00
Uli Jon Roth
Kruisherenkapel, Uden
Toontje Lager
Gigant, Apeldoorn
20:00
Tim Akkerman - Theatertournee
Café Kanaalzicht , Utrecht
22:15
Tim Akkerman - Theatertournee
Café Kanaalzicht , Utrecht
Thundermother
Simplon, Groningen
19:00
The Tightropes / Tom Veltien Band - Hendrix 50th Memorial Show
Muziekgieterij, Maastricht
The Three Degrees
Q-Factory, Amsterdam
The Hillbilly Moonshiners - Play Mumford & Sons
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
The Hillbilly Moonshiners
De Bosuil, Weert
The Doors Alive
Grenswerk, Venlo
20:30
The Doors
Mezz, Breda
20:00
The Bentleys - The Summer of Love Love Love
Agnietenhof, Tiel
Tangarine - Seated Specials
Gigant, Apeldoorn
Suzan & Freek
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Still Collins
Effenaar, Eindhoven
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
21:30
Stef Bos - Bloemlezing
Theater de Stoep, Spijkenisse
19:30
Stef Bos - Bloemlezing
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Stake / Mother - Op En Tent
De Zwerver, Oostende
19:00
Spinvis & Saartje van Camp
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:30
Spinvis & Saartje van Camp
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato
De Grote Kerk, Alkmaar
Salvatore Adamo
Kursaal Oostende, Oostende
22:00
Salut c'est cool
C12, Brussel
20:15
Rosemary & Garlic
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Rootsriders
Fluor, Amersfoort
Roosbeef
Burgerweeshuis, Deventer
19:15
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Rob Scheepers - Gulzig
Beneluxtheater, Berlicum
20:30
Reggae Central: Gregory Isaacs Tribute & more
Bibelot, Dordrecht
19:30
Rayen Panday - Trigger
Parktheater, Eindhoven
21:30
Rayen Panday - Trigger
Parktheater, Eindhoven
Procol Harum
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Popronde Poppodium Pre-Party
So What!, Gouda
19:00
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Wilminktheater, Enschede
Nkulee Dube
P60, Amstelveen
20:00
Nighthawker
Poppodium Volt, Sittard
19:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Kom, Nieuwegein
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
New Cool Collective
De Pul, Uden
Nationale Opera Rusland
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Melanie
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Martijn Kardol - Welkom
Het Trefpunt, Warmond
Mart Hillen - In Concert
Theater De Lampegiet, Veenendaal
M.O.P / McGyver
Simplon, Groningen
20:00
Lisa Loeb - Extase
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Legowelt
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
19:30
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
La Voie De Johnny
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
Kaiser Franz Josef
Q-Factory, Amsterdam
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Het Evertshuis, Bodegraven
21:00
Jop Wijlacker & Dennis Kolen - Two of us: Lennon & McCartney
Theater De Storm, Winterswijk
John Hackett Band
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
Jimi Hendrix Tribute
Hedon, Zwolle
Jeroen Zijlstra - Ja!zzZijlstra
Het Klooster, Woerden
21:30
Jennie Lena
Vorstin, Hilversum
Jeangu Macrooy
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Omval, Diemen