Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Boerderij
Zoetermeer
20:15
De Helling
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
De Helling
Utrecht
De Helling
Utrecht
De Roma
Antwerpen
19:30
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Patronaat
Haarlem
21:30
Agnietenhof
Tiel
19:30
Agnietenhof
Tiel
C.C. Zundert
Zundert
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
P60
Amstelveen
20:30
Villa Ockenburgh
Den Haag
18:00
Villa Ockenburgh
Den Haag
Q-Factory
Amsterdam
17:00
Dordrechts Museum
Dordrecht
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Club Atelier
Amsterdam
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Chassé Theater
Breda
16:00
Chassé Theater
Breda
Ziggo Dome
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Oosterpoort
Groningen
Q-Factory
Amsterdam
Capitole
Gent
21:30
Vera
Groningen
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Tolhuistuin
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:30
Mezz
Breda
20:15
Koningshof
Maassluis
Muziekgieterij
Maastricht
AFAS Live
Amsterdam
013
Tilburg
Dynamo
Eindhoven
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Hoftheater
Raalte
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:30
Café de Cactus
Hengelo
22:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Cinetol
Amsterdam
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Metropool
Hengelo
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Luxor Live
Arnhem
21:00
Wilminktheater
Enschede
19:00
Wilminktheater
Enschede
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
TivoliVredenburg
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater Hof 88
Almelo
21:00
Theater Hof 88
Almelo
De Toegift
Den Hoorn
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
C.C. De kern
Wilrijk
V11
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
C-Mill
Heerlen
20:00
Kruisherenkapel
Uden
Gigant
Apeldoorn
22:15
Café Kanaalzicht
Utrecht
20:00
Café Kanaalzicht
Utrecht
Simplon
Groningen
19:00
Muziekgieterij
Maastricht
Q-Factory
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Bosuil
Weert
Grenswerk
Venlo
20:30
Mezz
Breda
20:00
Agnietenhof
Tiel
Gigant
Apeldoorn
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Effenaar
Eindhoven
19:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
De Zwerver
Oostende
21:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
donderdag 17 september 2020
Threshold
Boerderij, Zoetermeer
20:15
The Tightropes / Tom Veltien Band - Hendrix 50th Memorial Show
De Helling, Utrecht
The Kik
Doornroosje, Nijmegen
The Jimi Hendrix Music Festival Utrecht
De Helling, Utrecht
The Jimi Hendrix Music Festival Utrecht
De Helling, Utrecht
Seasick Steve
De Roma, Antwerpen
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Sanne Wallis de Vries - Heel
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Roosbeef
Patronaat, Haarlem
21:30
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Agnietenhof, Tiel
19:30
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Agnietenhof, Tiel
Rob Scheepers - Gulzig
C.C. Zundert, Zundert
Refused
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Rayen Panday - Trigger
Parktheater, Eindhoven
20:00
Procol Harum
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Popronde Poppodium Pre-Party
P60, Amstelveen
20:30
Philippe Elan - Ma France en chansons
Villa Ockenburgh, Den Haag
18:00
Philippe Elan - Ma France en chansons
Villa Ockenburgh, Den Haag
Pestilence
Q-Factory, Amsterdam
17:00
O'G3NE
Dordrechts Museum, Dordrecht
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Molenberg, Delfzijl
20:00
NBE back on stage
Paradiso, Amsterdam
21:00
Moonstruck Jazz Nights: Eric Vloeimans & Ramón Valle in concert
Club Atelier, Amsterdam
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Mariska van Kolck / Tony Neef
Chassé Theater, Breda
16:00
Mariska van Kolck / Tony Neef
Chassé Theater, Breda
Maluma
Ziggo Dome, Amsterdam
Maartje & Kine - Speelbeesten
Theater 't Speelhuis, Helmond
Maan
De Oosterpoort, Groningen
Lords of the Underground / M.O.P.
Q-Factory, Amsterdam
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
21:30
Lewsberg
Vera, Groningen
19:30
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kaiser Franz Josef
Luxor Live, Arnhem
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Joe Kay
Tolhuistuin, Amsterdam
Jimi Hendrix Tribute
Paard, Den Haag
20:30
Jennie Lena
Mezz, Breda
20:15
Jandino - Opgefokt
Koningshof, Maassluis
Ilse DeLange
Muziekgieterij, Maastricht
HAUSER with the European Philharmonia Orchestra
AFAS Live, Amsterdam
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
Gramma / Rare Akuma
Dynamo, Eindhoven
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Podium Hoge Woerd, De Meern
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Hoftheater, Raalte
20:00
Enge Buren - Basta!
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:30
Emily H & The Blues Explosion
Café de Cactus, Hengelo
22:00
Elias Mazian - Extra show
Melkweg, Amsterdam
19:30
Elias Mazian
Melkweg, Amsterdam
Elias
Cinetol, Amsterdam
18:00
Edwin Evers Band
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Edwin Evers Band
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Edwin Evers Band
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
E.T. Explore ME
Metropool, Hengelo
20:00
DIEHELEDING - 1001
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:30
Dennis Kolen & Jop Wijlacker - Sounds of Silence
Theater de Purmaryn, Purmerend
21:30
Dennis Kolen & Jop Wijlacker - Sounds of Silence
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
De Niemanders
Luxor Live, Arnhem
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Blue Crime
Burgerweeshuis, Deventer
Bicep
TivoliVredenburg, Utrecht
Bexey
Melkweg, Amsterdam
20:00
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater Hof 88, Almelo
21:00
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater Hof 88, Almelo
Benjamin van der Velden - Ja maar hoe dan?
De Toegift, Den Hoorn
Bart Peeters
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Amsterdam Klezmer Band - Klezmer into the Future
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Alex Roeka - Rauwe Genade
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
vrijdag 18 september 2020
20:00
Yves Berendse
Olympisch Stadion, Amsterdam
Wolter Kroes
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
William Boeva - B30VA
C.C. De kern, Wilrijk
Wies
V11, Rotterdam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
VanWyck - Playa Urbana Zomersessies
C-Mill, Heerlen
20:00
Uli Jon Roth
Kruisherenkapel, Uden
Toontje Lager
Gigant, Apeldoorn
22:15
Tim Akkerman - Theatertournee
Café Kanaalzicht , Utrecht
20:00
Tim Akkerman - Theatertournee
Café Kanaalzicht , Utrecht
Thundermother
Simplon, Groningen
19:00
The Tightropes / Tom Veltien Band - Hendrix 50th Memorial Show
Muziekgieterij, Maastricht
The Three Degrees
Q-Factory, Amsterdam
The Hillbilly Moonshiners - Play Mumford & Sons
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
The Hillbilly Moonshiners
De Bosuil, Weert
The Doors Alive
Grenswerk, Venlo
20:30
The Doors
Mezz, Breda
20:00
The Bentleys - The Summer of Love Love Love
Agnietenhof, Tiel
Tangarine - Seated Specials
Gigant, Apeldoorn
Suzan & Freek
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Still Collins
Effenaar, Eindhoven
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:30
Stef Bos - Bloemlezing
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:30
Stef Bos - Bloemlezing
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Stake / Mother - Op En Tent
De Zwerver, Oostende
21:30
Spinvis & Saartje van Camp
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Spinvis & Saartje van Camp
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam