Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:30
Effenaar
Eindhoven
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
21:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Effenaar
Eindhoven
Scheldetheater
Terneuzen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
19:30
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
Compagnietheater
Amsterdam
Metropool Enschede
Enschede
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
EKKO
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
21:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Café de Cactus
Hengelo
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Hedon
Zwolle
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
19:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
21:30
Vera
Groningen
19:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Wilminktheater
Enschede
19:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
Chassé Theater
Breda
20:30
Mimik
Deventer
19:00
Theater de Speeldoos
Baarn
21:30
Theater de Speeldoos
Baarn
Vooruit
Gent
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Luxor Live
Arnhem
21:00
Theater aan de Schie
Schiedam
19:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Grenswerk
Venlo
22:00
Theater Bellevue
Amsterdam
19:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
21:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
013
Tilburg
De Oosterpoort
Groningen
Theater de Bussel
Oosterhout
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paard
Den Haag
Rotown
Rotterdam
De Doelen
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
21:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:30
Het Klooster
Woerden
19:30
Het Klooster
Woerden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Effenaar
Eindhoven
Meervaart
Amsterdam
21:00
DeLaMar
Amsterdam
19:00
DeLaMar
Amsterdam
21:15
De Meerpaal
Dronten
19:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Botanique
Brussel
Zaantheater
Zaandam
013
Tilburg
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Kampanje
Den Helder
19:30
Markant Uden
Uden
21:30
Markant Uden
Uden
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Doka - Volkshotel
Amsterdam
Doka - Volkshotel
Amsterdam
20:00
Astrant
Ede
21:00
P60
Amstelveen
21:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
19:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
22:00
Theater De Veste
Delft
19:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
19:30
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Leest
Waalwijk
19:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Little Devil
Tilburg
Junushoff Theater
Wageningen
woensdag 30 september 2020
The Dire Straits Experience
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:30
The Isolation Sessions: Vortex Surfer
Effenaar, Eindhoven
The Sisters of Mercy
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
19:00
Thijs van de Meeberg - try outs
Schouwburg Odeon, Zwolle
21:00
Thijs van de Meeberg - try outs
Schouwburg Odeon, Zwolle
W.A.S.P.
Effenaar, Eindhoven
Waylon
Scheldetheater, Terneuzen
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 01 oktober 2020
20:00
75 ‘dat Kun Je Wel Zien Dat Is Hij’ - Herman van Veen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
19:30
Adrían Rodríguez Van der Spoel / Música Temprana
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Afrovibes Amsterdam
Compagnietheater, Amsterdam
Alda / Panopticon / Winterfylleth
Metropool Enschede, Enschede
19:00
Altın Gün / Metropole Orkest
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:30
Altın Gün / Metropole Orkest
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
Amsterdam Klezmer Band
EKKO, Utrecht
Anna Burch
Paradiso, Amsterdam
20:00
Anne-Fay’s Reaspora
Melkweg, Amsterdam
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
21:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Werftheater, Utrecht
19:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Werftheater, Utrecht
20:30
Beumers, Bleeker en Friends
Café de Cactus, Hengelo
Bill Frisell
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Bishop Nehru
Hedon, Zwolle
20:00
Bouke Zoete
Burgerweeshuis, Deventer
19:00
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
Schouwburg Odeon, Zwolle
21:30
Broeder Dieleman
Vera, Groningen
19:30
Charly Luske - The story of George Michael
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:30
Charly Luske - The story of George Michael
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Comedy Café
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Comedyclub Almere XL
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Confidence Man
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
20:00
De Kraaien
Merleyn, Nijmegen
22:00
De Kraaien / Oost Wanted
Merleyn, Nijmegen
DIEHELEDING - 1001
Chassé Theater, Breda
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Mimik, Deventer
19:00
Ed Struijlaart - Alles op Rood
Theater de Speeldoos, Baarn
21:30
Ed Struijlaart - Alles op Rood
Theater de Speeldoos, Baarn
Eefje de Visser
Vooruit, Gent
20:00
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Eva Crutzen - Opslaan als
Theater de Purmaryn, Purmerend
Fleddy Melculy Clubtour 2020
Luxor Live, Arnhem
21:00
Flip Noorman - Leonard Cohen
Theater aan de Schie, Schiedam
19:00
Flip Noorman - Leonard Cohen
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Fritz Kalkbrenner
Paradiso, Amsterdam
20:30
Gallowstreet
Grenswerk, Venlo
22:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
19:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
GUIDO - Portraits of Tomorrow
Kennemer Theater, Beverwijk
21:30
GUIDO - Portraits of Tomorrow
Kennemer Theater, Beverwijk
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
HAEVN
De Oosterpoort, Groningen
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Theater de Bussel, Oosterhout
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Harvest Road
Paard, Den Haag
Hudson Taylor
Rotown, Rotterdam
Ikarai / Sanne Rambags - Murakami
De Doelen, Rotterdam
20:00
Immer wieder sonntags - Unterwegs
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Het Klooster, Woerden
19:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Het Klooster, Woerden
Jeroen van der Boom - Live in het Theater
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Joe Buck
Effenaar, Eindhoven
John Bishop
Meervaart, Amsterdam
21:00
Karin Bloemen en de Old School Band
DeLaMar, Amsterdam
19:00
Karin Bloemen en de Old School Band
DeLaMar, Amsterdam
21:15
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
De Meerpaal, Dronten
19:30
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
De Meerpaal, Dronten
20:30
Lebbis - De Ervaring
Theater de Griffioen, Amstelveen
Les Nuits Botanique
Botanique, Brussel
Man, man, man, de Podcast
Zaantheater, Zaandam
Marc Broussard
013, Tilburg
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Marlijn Weerdenburg - Marlijn zingt
Theater de Kampanje, Den Helder
19:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Markant Uden, Uden
21:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Markant Uden, Uden
20:00
Phion Orkest / Rob Dekay
Deventer Schouwburg, Deventer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pip Blom
Doka - Volkshotel, Amsterdam
Pip Blom
Doka - Volkshotel, Amsterdam
20:00
Popronde Poppodium Pre-Party
Astrant, Ede
21:00
Prof Nomad plays the Cure
P60, Amstelveen
21:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
19:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
22:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
19:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
20:00
Renee van Wegberg - Renée Doet De Dames
Theater de Kom, Nieuwegein
Renee van Wegberg - Renée Doet De Dames
Theater de Kom, Nieuwegein
19:30
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ruud Hermans
Theater De Leest, Waalwijk
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Serious Black
Little Devil, Tilburg
Spinvis / Saartje van Camp - Oog in Oog
Junushoff Theater, Wageningen