Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
19:30
Pieterskerk
Utrecht
Patronaat
Haarlem
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paard
Den Haag
21:00
P60
Amstelveen
21:00
P3
Purmerend
19:00
P3
Purmerend
21:15
Orpheus
Apeldoorn
19:00
Orpheus
Apeldoorn
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Neushoorn
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
15:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Mezz
Breda
Metropool Enschede
Enschede
22:15
Metropool
Hengelo
19:30
Metropool
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
20:30
Lutherse Kerk
Nijmegen
Kursaal Oostende
Oostende
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Circus
Brussel
21:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:30
Jan van Besouw
Goirle
19:30
Jan van Besouw
Goirle
21:00
Het Veur Theater
Leidschendam
19:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Het Depot
Leuven
Het Bolwerk
Sneek
15:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Eureka
Zwolle
22:00
Energiehuis
Dordrecht
19:45
Energiehuis
Dordrecht
EKKO
Utrecht
21:00
Effenaar
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
20:00
DRU Industriepark
Ulft
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Dokbox
Gent
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Den Bolder
Waspik
20:30
DeLaMar
Amsterdam
16:00
DeLaMar
Amsterdam
DE Studio
Antwerpen
20:00
De Spot
Middelburg
De Smeltkroes
Maarheeze
21:30
De Oostkerk
Middelburg
19:00
De Oostkerk
Middelburg
21:30
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
19:30
De Oosterpoort
Groningen
De Muze
Noordwijk
20:00
De Meester
Almere
21:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Bogaard
Sint-Truiden
11:00
De Bijloke
Gent
21:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
19:30
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Compagnietheater
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:00
Charlatan
Gent
Cacaofabriek
Helmond
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Botanique
Brussel
Boerderij
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
BIRD
Rotterdam
Annabel
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Agnietenhof
Tiel
AFAS Live
Amsterdam
23:00
013
Tilburg
013
Tilburg
18:30
013
Tilburg
Vorst Nationaal
Brussel
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
zaterdag 03 oktober 2020
20:00
John Waite
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
De Kraaien
Podium Victorie, Alkmaar
19:30
Adrían Rodríguez Van der Spoel / Música Temprana
Pieterskerk, Utrecht
The Slackers
Patronaat, Haarlem
Kasper van Kooten - Speeltijd
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
Kasper van Kooten - Speeltijd
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Parktheater, Eindhoven
20:30
De Janse Bagge Bend
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Pieter Verelst - Amai
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
EZGİ KÖROĞLU
Paradiso, Amsterdam
21:00
Ava Nova
Paard, Den Haag
21:00
Prof Nomad plays the Cure
P60, Amstelveen
21:00
Johan Goossens - In het beste geval
P3, Purmerend
19:00
Johan Goossens - In het beste geval
P3, Purmerend
21:15
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Orpheus, Apeldoorn
19:00
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Orpheus, Apeldoorn
Dolly Dots - Sisters on Tour
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Cashmyra / Delore / Isa Zwart / Seewolf
Neushoorn, Leeuwarden
Amsterdam Klezmer Band
Neushoorn, Leeuwarden
The Trip
Neushoorn, Leeuwarden
15:30
Balboa
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
LIVE: Spandau Ballet, tribute by STEAL
Muziekcafé Helmond, Helmond
Jennie Lena
Mezz, Breda
Mostly Autumn
Metropool Enschede, Enschede
22:15
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Metropool, Hengelo
19:30
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Metropool, Hengelo
Leifur James
Melkweg, Amsterdam
Dave Clarke / Hyperaktivist
Luxor Live, Arnhem
20:30
Tip Jar
Lutherse Kerk, Nijmegen
Hello Adele
Kursaal Oostende, Oostende
BLEACH - A TRIBUTE TO NIRVANA
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Paul Carrack - The 20/20 Tour
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Edouard Baer
Koninklijk Circus, Brussel
21:30
Comedy Special - Hassan el Rahaui / Kees van Amstel / Roué Verveer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:30
Comedy Special - Hassan el Rahaui / Kees van Amstel / Roué Verveer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:30
Bastiaan Ragas - Lang zal je leven
Jan van Besouw, Goirle
19:30
Bastiaan Ragas - Lang zal je leven
Jan van Besouw, Goirle
21:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Het Veur Theater, Leidschendam
19:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Def Americans
Het Podium, Hoogeveen
20:00
Soulsister
Het Depot, Leuven
Junkyard Dogs
Het Bolwerk, Sneek
15:30
SLOPER - Middagshow
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Wies
Eureka, Zwolle
22:00
Candy Dulfer
Energiehuis, Dordrecht
19:45
Candy Dulfer
Energiehuis, Dordrecht
MICH
EKKO, Utrecht
21:00
Snaren 90 met live: ONCE (Pearl Jam)
Effenaar, Eindhoven
Bpm Presents: Spectrum Of Spoontech
Dynamo, Eindhoven
20:00
Leif de Leeuw Band
DRU Industriepark, Ulft
Mudhoney
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Ian Clement / ILA
Dokbox, Gent
20:00
Sven Ratzke - Where Are We Now
Deventer Schouwburg, Deventer
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Den Bolder, Waspik
20:30
De grote drie in concert
DeLaMar, Amsterdam
16:00
De grote drie in concert
DeLaMar, Amsterdam
Roosbeef
DE Studio, Antwerpen
20:00
Joe Buck
De Spot, Middelburg
Bert Gabriels - Is er nog iets gebeurd?
De Smeltkroes, Maarheeze
21:30
Danny Vera - The Lone Stranger
De Oostkerk, Middelburg
19:00
Danny Vera - The Lone Stranger
De Oostkerk, Middelburg
21:30
Van Dik Hout
De Oosterpoort, Groningen
Golden Earring
De Oosterpoort, Groningen
19:30
Van Dik Hout
De Oosterpoort, Groningen
Youp van 't Hek - Korrel Zout
De Muze, Noordwijk
20:00
Popronde Poppodium Pre-Party
De Meester, Almere
21:30
Lucas Hamming - Haast
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:15
Lucas Hamming - Haast
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jacques Vermeire - Van 7 tot 77
De Bogaard, Sint-Truiden
11:00
Listen To The Lamb: Peenhoise
De Bijloke, Gent
21:15
Vera Mann - Goesting
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
19:30
Vera Mann - Goesting
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Afrovibes Amsterdam
Compagnietheater, Amsterdam
Man, man, man, de Podcast
Chassé Theater, Breda
20:00
Blanks
Charlatan, Gent
This Is Jackson
Cacaofabriek, Helmond
Mercy John - Let It Go Easy
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:00
Karsu
Burgerweeshuis, Deventer
Les Nuits Botanique
Botanique, Brussel
Crazy Little Things
Boerderij, Zoetermeer
Ten Years After - Their Woodstock Show and beyond
Boerderij, Zoetermeer
Crazy Little Things
Boerderij, Zoetermeer
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Blackwave.
BIRD, Rotterdam
Fresku
Annabel, Rotterdam
20:00
The Bipolar
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Doe Maar
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Kasper van der Laan - 1 kilo
Agnietenhof, Tiel
Rolf Sanchez
AFAS Live, Amsterdam
23:00
Worakls
013, Tilburg
Leafs
013, Tilburg
18:30
Worakls
013, Tilburg
zondag 04 oktober 2020
Patrick Bruel
Vorst Nationaal, Brussel
20:30
Leafs
Tolhuistuin, Amsterdam
DIEHELEDING - 1001
Theater Zuidplein, Rotterdam