Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Musis
Arnhem
Tolhuistuin
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater De Omval
Diemen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Kennemer Theater
Beverwijk
Chassé Theater
Breda
Theater De Leest
Waalwijk
De Meerpaal
Dronten
Theater De Kik
Elst
Rockhal
Esch zur Alzette
Zik Zak
Ittre
21:00
Paard
Den Haag
Merleyn
Nijmegen
TivoliVredenburg
Utrecht
P60
Amstelveen
Metropool Enschede
Enschede
DeLaMar
Amsterdam
013
Tilburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
013
Tilburg
dB's
Utrecht
De Bosuil
Weert
Mezz
Breda
De Bosuil
Weert
Cacaofabriek
Helmond
dB's
Utrecht
17:00
Livestream
Online
La Madeleine
Brussel
Vorstin
Hilversum
Paradiso
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
dB's
Utrecht
20:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Ziggo Dome
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Het Depot
Leuven
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
AFAS Live
Amsterdam
Simplon
Groningen
De Flux
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Musis
Arnhem
Boerderij
Zoetermeer
Vera
Groningen
Vorstin
Hilversum
Martiniplaza
Groningen
19:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Doelen
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Baroeg
Rotterdam
La Madeleine
Brussel
013
Tilburg
Theater de Spiegel
Zwolle
DeLaMar
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
Doornroosje
Nijmegen
Baroeg
Rotterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
De Oosterpoort
Groningen
Effenaar
Eindhoven
Paleis 12
Brussel
19:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
De Doelen
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Het Nationale Theater
Den Haag
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Koninklijk Circus
Brussel
De Roma
Antwerpen
Melkweg
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Jan van Besouw
Goirle
AFAS Circustheater
Scheveningen
zaterdag 17 april 2021
Herman van Veen
Musis, Arnhem
Billy Bragg
Tolhuistuin, Amsterdam
Piepschuim - Grote Woorden
De Harmonie, Leeuwarden
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Joy Division Undercover
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater De Omval, Diemen
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
LOS - Lusten en Lasten
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Kennemer Theater, Beverwijk
Johan Goossens - In het beste geval
Chassé Theater, Breda
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater De Leest, Waalwijk
Shifting Daylight - Gemmae
De Meerpaal, Dronten
Vera Mann - Goesting
Theater De Kik, Elst
Jaga Jazzist
Rockhal, Esch zur Alzette
Rob Tognoni band
Zik Zak, Ittre
21:00
Blindsided Records Presents: Cornered, Deathtrap, Voidcrawler & Swell.
Paard, Den Haag
De Kraaien / Oost Wanted
Merleyn, Nijmegen
Philippe Lemm Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
Feuerengel
P60, Amstelveen
Megaherz
Metropool Enschede, Enschede
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
DeLaMar, Amsterdam
zondag 18 april 2021
Roadburn Redux
013, Tilburg
Frank Boeijen - Theatertour 2020
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Roadburn Festival
013, Tilburg
Tim Knol - Solo Acoustic (extra early show)
dB's, Utrecht
Ian Siegal
De Bosuil, Weert
Spinvis
Mezz, Breda
Erwin Java
De Bosuil, Weert
Nol Havens
Cacaofabriek, Helmond
Tim Knol - Solo Acoustic # 1
dB's, Utrecht
17:00
Björk
Livestream, Online
Sans Visa - 2020
La Madeleine, Brussel
Pater Moeskroen
Vorstin, Hilversum
Jack and the Weatherman
Paradiso, Amsterdam
Brothers of Metal / Orden Ogan / Wind Rose
Doornroosje, Nijmegen
Jayh
Melkweg, Amsterdam
Voltage
Luxor Live, Arnhem
Tim Knol - Solo Acoustic # 1
dB's, Utrecht
20:00
Baroeg Gaat Live – All Things Loud: Dj’s Jack Parker
Baroeg, Rotterdam
20:00
Herman van Veen
Chassé Theater, Breda
20:00
Nederlands Blazers Ensemble
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Anuar / Kor Hoebe / Murth Mossel
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Stef Bos
Parktheater, Eindhoven
20:00
Joost Spijkers
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jeff Wayne's musical version of the War of the World
Ziggo Dome, Amsterdam
Man, man, man, de Podcast
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Protoje
Het Depot, Leuven
Jadu Heart
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Tino Martin
AFAS Live, Amsterdam
M.O.P.
Simplon, Groningen
Joggo
De Flux, Zaandam
Wouter Hamel - Wouter Hamel’s Nightclub
De Kleine Komedie, Amsterdam
Vreemde Kostgangers - doen het weer
Theater de Kampanje, Den Helder
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Herman van Veen
Musis, Arnhem
Fischer-Z
Boerderij, Zoetermeer
Porridge Radio
Vera, Groningen
Pater Moeskroen
Vorstin, Hilversum
maandag 19 april 2021
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Martiniplaza, Groningen
19:30
Testevent: Stef Bos - Leef
Theater de Spiegel, Zwolle
Peach Pit
Tolhuistuin, Amsterdam
Mae Muller
Paradiso, Amsterdam
Nekfeu
Melkweg, Amsterdam
20:00
Eric Vloeimans' Gatecrash
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Rotterdams Philharmonisch Orkest
De Doelen, Rotterdam
20:00
Rayen Panday
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Wende Snijders
Flint, Amersfoort
20:00
Twentse Pro-test Corona Cabaret!
Wilminktheater, Enschede
20:00
Sanne Wallis de Vries
Diligentia, Den Haag
20:00
Sjaak Bral
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Peter Pannekoek
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Roué Verveer
Theater Zuidplein, Rotterdam
Paul Weller
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Memphis Maniacs
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Wolfheart / Mors Principium Est / Bloodred Hourglass / Atlas
Baroeg, Rotterdam
The Teskey Brothers
La Madeleine, Brussel
Chef'Special
013, Tilburg
OG3NE - Sweet Harmony Tour
Theater de Spiegel, Zwolle
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
Gotthard
Boerderij, Zoetermeer
Andy Shauf
Doornroosje, Nijmegen
Baroeg Gaat Live - Bar 3 Metal Monday
Baroeg, Rotterdam
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Kom, Nieuwegein
Jaga Jazzist
De Oosterpoort, Groningen
Docile Bodies
Effenaar, Eindhoven
dinsdag 20 april 2021
5 Seconds of Summer
Paleis 12, Brussel
19:30
Testevent: Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Jazz Orchestra Concertgebouw / Sabrina Starke
De Doelen, Rotterdam
20:00
Wende Snijders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Twentse Pro-test Corona Cabaret!
Wilminktheater, Enschede
20:00
Peter Pannekoek
Diligentia, Den Haag
20:00
Sjaak Bral
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Rayen Panday
Het Nationale Theater , Den Haag
20:00
We Love Songfestival!
Theater de Speeldoos, Baarn
Yannick Noah
Koninklijk Circus, Brussel
Paul Weller
De Roma, Antwerpen
Sevdaliza
Melkweg, Amsterdam
Jandino - Opgefokt
Theater de Spiegel, Zwolle
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Jan van Besouw, Goirle
OG3NE - Sweet Harmony Tour
AFAS Circustheater, Scheveningen