Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Metropool
Hengelo
De Roma
Antwerpen
Vera
Groningen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
So What!
Gouda
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Mezz
Breda
EKKO
Utrecht
21:00
Club Nova
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Luxor Live
Arnhem
TivoliVredenburg
Utrecht
Openluchttheater Cabrio
Soest
Koninklijk Circus
Brussel
Bibelot
Dordrecht
Paradiso
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Gigant
Apeldoorn
21:45
Groene Engel
Oss
20:00
Groene Engel
Oss
Luxor Live
Arnhem
20:00
Cinetol
Amsterdam
Het Zuiderpark
Den Haag
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
Capitole
Gent
De Nieuwe Kolk
Assen
Cacaofabriek
Helmond
So What!
Gouda
dB's
Utrecht
Podium Victorie
Alkmaar
Simplon
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Grenswerk
Venlo
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Duycker
Hoofddorp
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Koninklijk Circus
Brussel
Bostheater Ommen
Ommen
Duycker
Hoofddorp
Cacaofabriek
Helmond
De Flux
Zaandam
Het Zuiderpark
Den Haag
Merleyn
Nijmegen
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Patronaat
Haarlem
19:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
Forum Theater
Sittard
21:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Metropool
Hengelo
Vorstin
Hilversum
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cinetol
Amsterdam
21:00
Popcentrale
Dordrecht
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Pul
Uden
Iduna
Drachten
Q-Factory
Amsterdam
De Speulkoel Anloo
Anloo
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Bostheater Ommen
Ommen
Bostheater Ommen
Ommen
Gigant
Apeldoorn
Kursaal Oostende
Oostende
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Paradiso
Amsterdam
14:30
Boerderij Kamps
Rolde
12:30
Boerderij Kamps
Rolde
16:00
Mezz
Breda
OCCII
Amsterdam
19:30
Cacaofabriek
Helmond
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
dB's
Utrecht
Concertgebouw
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
Tolhuistuin
Amsterdam
14:00
Paradiso
Amsterdam
De Helling
Utrecht
Koninklijk Circus
Brussel
19:30
Cacaofabriek
Helmond
Rockhal
Esch zur Alzette
Kursaal Oostende
Oostende
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Paradiso
Amsterdam
Paleis 12
Brussel
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
donderdag 25 juni 2020
20:30
Ruud Fieten / Voltage
Metropool, Hengelo
Seasick Steve
De Roma, Antwerpen
The Henhouse Prowlers
Vera, Groningen
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
YVI
So What!, Gouda
vrijdag 26 juni 2020
Aemen
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Ann My Guard
Mezz, Breda
Between the Jars
EKKO, Utrecht
21:00
Bizzey - Bizzey in de keuken
Club Nova, Amsterdam
Brian Wilson - Good Vibrations Greatest Hits Tour
De Oosterpoort, Groningen
De Dijk
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Dilana
Luxor Live, Arnhem
Eefje De Visser
TivoliVredenburg, Utrecht
Ellen ten Damme
Openluchttheater Cabrio, Soest
Elsa Esnoult
Koninklijk Circus, Brussel
Golden Caves
Bibelot, Dordrecht
Greyhounds
Paradiso, Amsterdam
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Het Gezelschap
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
In `t Veld / MC DRT
Gigant, Apeldoorn
21:45
Iris Penning
Groene Engel, Oss
20:00
Iris Penning
Groene Engel, Oss
Jan Akkerman
Luxor Live, Arnhem
20:00
Josephine Odhil
Cinetol, Amsterdam
Kings of Leon / Snow Patrol
Het Zuiderpark, Den Haag
Knight Area
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
Kommil Foo - Oogst
Capitole, Gent
Maartje & Kine - Speelbeesten
De Nieuwe Kolk, Assen
Mooon
Cacaofabriek, Helmond
Pene Corrida
So What!, Gouda
Possessed by Paul James (USA) + Mary Lee & the B-side Brothers (D/Bra)
dB's, Utrecht
Robert Jon & The Wreck
Podium Victorie, Alkmaar
Rootsriders
Simplon, Groningen
Rundfunk -
De Kleine Komedie, Amsterdam
Super 88
Grenswerk, Venlo
The Kik
Tolhuistuin, Amsterdam
The Secret Sisters
Paradiso, Amsterdam
zaterdag 27 juni 2020
Ann My Guard & Kingfisher Sky
Duycker, Hoofddorp
21:00
Anquest
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Bismut / Monomyth / RRRags / Temple Fang
Doornroosje, Nijmegen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:30
Comedy Night - Stand Up Comedy
Cacaofabriek, Helmond
D'pendanse
Koninklijk Circus, Brussel
De Dijk
Bostheater Ommen, Ommen
De Likt
Duycker, Hoofddorp
Def Americans
Cacaofabriek, Helmond
Degenerate / Hallowed Fire / Nafearya
De Flux, Zaandam
Editors
Het Zuiderpark, Den Haag
Helms Alee
Merleyn, Nijmegen
Her Majesty
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
JPEGMAFIA
Tolhuistuin, Amsterdam
Khaled
TivoliVredenburg, Utrecht
Khaled
TivoliVredenburg, Utrecht
Kliko Fest
Patronaat, Haarlem
19:00
Lebbis
Comedy Club Haug, Rotterdam
Letz Zep
Melkweg, Amsterdam
Maan
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
Nederlands Film orkest
Forum Theater, Sittard
21:30
Pieter Jouke
Comedy Club Haug, Rotterdam
Robert Jon & The Wreck
Metropool, Hengelo
Rootsriders
Vorstin, Hilversum
Rundfunk - Todesangstschrei
De Kleine Komedie, Amsterdam
Someone
Cinetol, Amsterdam
21:00
Stone Golem
Popcentrale, Dordrecht
The Hillbilly Moonshiners
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
Two Too Many
Melkweg, Amsterdam
20:00
YVI
De Pul, Uden
zondag 28 juni 2020
Agnostic Front
Iduna, Drachten
Albert Hammond Sr.
Q-Factory, Amsterdam
Americana
De Speulkoel Anloo, Anloo
Bryan Ferry
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Dirk Scheele
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Giovanca honours Diana Ross
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Her Majesty
Bostheater Ommen, Ommen
Her Majesty
Bostheater Ommen, Ommen
Irrelephant
Gigant, Apeldoorn
Joe Bonamassa
Kursaal Oostende, Oostende
Maartje & Kine - Speelbeesten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Matteo Myderwyk
Paradiso, Amsterdam
14:30
Orkest Adorable
Boerderij Kamps, Rolde
12:30
Orkest Adorable
Boerderij Kamps, Rolde
16:00
Piepschuim
Mezz, Breda
Piri Reis
OCCII, Amsterdam
19:30
Rob Scheepers
Cacaofabriek, Helmond
Rundfunk - Todesangstschrei
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Two and a half Girl
dB's, Utrecht
maandag 29 juni 2020
Danny Vera en Metropole Orkest
Concertgebouw, Amsterdam
Deradoorian
Merleyn, Nijmegen
Kandace Springs
Tolhuistuin, Amsterdam
14:00
Lian Ray
Paradiso, Amsterdam
Orgaanklap Festival
De Helling, Utrecht
Paul Personne
Koninklijk Circus, Brussel
19:30
Rob Scheepers
Cacaofabriek, Helmond
Simple Minds
Rockhal, Esch zur Alzette
dinsdag 30 juni 2020
Bryan Ferry
Kursaal Oostende, Oostende
Dido
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
GUIDO
Paradiso, Amsterdam
HAUSER with the European Philharmonia Orchestra
Paleis 12, Brussel
Hitklup
Paradiso, Amsterdam
The Dead Daisies
Melkweg, Amsterdam