Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Vorstin
Hilversum
Trinitatiskapel
Dordrecht
Theater aan het Spui
Den Haag
20:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
Goudse Schouwburg
Gouda
Livestream
Online
Kennemer Theater
Beverwijk
dB's
Utrecht
Poppodium Volt
Sittard
TivoliVredenburg
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
Het Depot
Leuven
De Roma
Antwerpen
Cultuurcentrum De Factorij
Zaventem
Groene Engel
Oss
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Paard
Den Haag
Markant Uden
Uden
Cacaofabriek
Helmond
Koninklijk Circus
Brussel
Chassé Theater
Breda
Podium Victorie
Alkmaar
Concertgebouw
Brugge
Theater De Veste
Delft
Q-Factory
Amsterdam
La Madeleine
Brussel
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Botanique
Brussel
Koninklijk Circus
Brussel
Paterskerk
Eindhoven
Tolhuistuin
Amsterdam
Baroeg
Rotterdam
Simplon
Groningen
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Metropool Enschede
Enschede
Dynamo
Eindhoven
Podium Victorie
Alkmaar
De Nieuwe Kerk
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
Cacaofabriek
Helmond
Vooruit
Gent
Capsloc
Capelle aan den IJssel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Vera
Groningen
Zaantheater
Zaandam
Metropool
Hengelo
Meervaart
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater 't Pand
Gorinchem
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
De Roma
Antwerpen
TivoliVredenburg
Utrecht
De Reggehof
Goor
Theater de Stoep
Spijkenisse
Bibelot
Dordrecht
Vorst Nationaal
Brussel
Kursaal Oostende
Oostende
Burgemeester Damenpark
Geleen
Theater Het Klokhuis
Antwerpen
Theater De Verwachting
Ritthem
TivoliVredenburg
Utrecht
De Posthoorn
Hamont
Festivalterrein Meijelsedijk
Ospel
Livestream
Online
Thuishaven (festivalterrein)
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Wilminktheater
Enschede
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
Theater Kerkrade
Kerkrade
Livestream
Online
Zik Zak
Ittre
Agora Theater Druten
Druten
Vera
Groningen
Lotto Arena
Antwerpen
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
De Doelen
Rotterdam
Spirit of 66
Verviers
Neushoorn
Leeuwarden
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Melkweg
Amsterdam
Neushoorn
Leeuwarden
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Bibelot
Dordrecht
Theaterhotel Almelo
Almelo
21:00
OCCII
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
vrijdag 07 mei 2021
Patat Met
Vorstin, Hilversum
Paul de Munnik
Trinitatiskapel, Dordrecht
Plein Open
Theater aan het Spui, Den Haag
20:00
Racoon
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Hunkert
Goudse Schouwburg, Gouda
Rewire Festival
Livestream, Online
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Kennemer Theater, Beverwijk
Sacri Monti / Temple Fang
dB's, Utrecht
Secret Rendezvous
Poppodium Volt, Sittard
Shantalla
TivoliVredenburg, Utrecht
Sonic Whip
Doornroosje, Nijmegen
Spinvis
Het Depot, Leuven
Steel Pulse
De Roma, Antwerpen
Stef Bos - Tijd
Cultuurcentrum De Factorij, Zaventem
Sven Hammond
Groene Engel, Oss
21:00
The Damned Few
Bibelot, Dordrecht
20:00
The Great Communicators
Paard, Den Haag
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Markant Uden, Uden
Toontje Lager
Cacaofabriek, Helmond
Typh Barrow
Koninklijk Circus, Brussel
Vreemde Kostgangers - doen het weer
Chassé Theater, Breda
Wende
Podium Victorie, Alkmaar
Wim Mertens Ensemble
Concertgebouw, Brugge
Yentl en de Boer
Theater De Veste, Delft
Zugezogen Maskulin
Q-Factory, Amsterdam
zaterdag 08 mei 2021
Andres Calamaro
La Madeleine, Brussel
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Andy Shauf
Botanique, Brussel
Angelina
Koninklijk Circus, Brussel
Anneke van Giersbergen
Paterskerk, Eindhoven
APRIL
Tolhuistuin, Amsterdam
BAROEG GAAT LIVE – 40 JAAR BAROEG
Baroeg, Rotterdam
Blackwave.
Simplon, Groningen
Candy Dulfer
Paradiso, Amsterdam
Candy Dulfer
Paradiso, Amsterdam
21:00
Charl Delemarre
Bibelot, Dordrecht
Clouseau
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Cosmic Force / Henntt / Stranger
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Cosmic Force / Stranger
Doornroosje, Nijmegen
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Dutch Craft Beer Festival
Metropool Enschede, Enschede
Dynamo Unplugged: Mayleaf + Fleur (march)
Dynamo, Eindhoven
Eden: Seated in Space
Podium Victorie, Alkmaar
Eva de Roovere / Stephanie Struijk - Overal kom ik thuis
De Nieuwe Kerk, Den Haag
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater Ludens, Voorburg
Flairck
Cacaofabriek, Helmond
Frank Boeijen - Theatertour 2020
Vooruit, Gent
Fred Goverde
Capsloc, Capelle aan den IJssel
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Glitch
Vera, Groningen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Zaantheater, Zaandam
Hannah Mae
Metropool, Hengelo
Hans Teeuwen - Nou lekker dan
Meervaart, Amsterdam
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Jandino - Opgefokt
Theater De Leest, Waalwijk
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater 't Pand, Gorinchem
Joep Beving
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
John Butler
De Roma, Antwerpen
John Butler
TivoliVredenburg, Utrecht
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
De Reggehof, Goor
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Theater de Stoep, Spijkenisse
L.A.vation plays U2
Bibelot, Dordrecht
Loïc Nottet
Vorst Nationaal, Brussel
Mama's Jasje
Kursaal Oostende, Oostende
Mama's Pride
Burgemeester Damenpark, Geleen
Man, man, man, de Podcast
Theater Het Klokhuis, Antwerpen
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater De Verwachting, Ritthem
Mary Black
TivoliVredenburg, Utrecht
Milow
De Posthoorn, Hamont
Moulin Blues
Festivalterrein Meijelsedijk, Ospel
Moulin Blues at Home
Livestream, Online
Music On Festival
Thuishaven (festivalterrein), Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Wilminktheater, Enschede
Najib Amhali - Waar was ik?
Wilminktheater, Enschede
Oranssi Pazuzu
De Helling, Utrecht
Paul de Munnik
TivoliVredenburg, Utrecht
Rats on Rafts
Effenaar, Eindhoven
René van Meurs - Hunkert
Theater Kerkrade, Kerkrade
Rewire Festival
Livestream, Online
RNTN – Ed Hunters plays Iron Maiden + Planet Lizzy plays Thin Lizzy
Zik Zak, Ittre
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Agora Theater Druten, Druten
Sacri Monti / Temple Fang
Vera, Groningen
Snelle
Lotto Arena, Antwerpen
Sonic Whip
Doornroosje, Nijmegen
Sonic Whip 2021
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Soul Connection
Podium Victorie, Alkmaar
Spasmodique show 1
Podium Victorie, Alkmaar
Spasmodique show 2
Podium Victorie, Alkmaar
Spinvis
De Doelen, Rotterdam
Sttellla
Spirit of 66, Verviers
Sven Hammond
Neushoorn, Leeuwarden
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac, the incredible story
ECI Cultuurfabriek, Roermond
The Gardener & The Tree
Melkweg, Amsterdam
The Hillbilly Moonshiners
Neushoorn, Leeuwarden
The Hunna
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Tim Knol
Bibelot, Dordrecht
Vreemde Kostgangers - doen het weer
Theaterhotel Almelo, Almelo
21:00
Vulva
OCCII, Amsterdam
X-Qlusive: Phuture Noize
AFAS Live, Amsterdam
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Theater De Veste, Delft