Wies (band)

  • Wies (band)
    Roxeanne Hazes - 11/10 - Paradiso
    © Britt Crooswijk
  • Wies (band)
    Roxeanne Hazes - 11/10 - Paradiso
    © Britt Crooswijk
Uit: Amsterdam - Nederland    Genre: Rock

WIES is een Nederlandstalig poptrio uit Amsterdam, bestaande uit Jeanne Rouwendaal, Tobias Kolk en Dan Huijser. Naast invloeden van alternatieve rock en elektronica kenmerkt de muziek van WIES zich door een onmiskenbare Do It Yourself-mentaliteit.

In september 2024 neemt Tobias Kolk afscheid als bassist van de band en wordt opgevolgd door Teun van der Maarel.

Oude optredens van Wies (band)

  • 22 aug `26
  • 20 aug `26
  • 12 - 14   jun
  • 08 mei `26
  • 05 mei
  • 23 apr `26
  • 16 apr `26
  • 27 mrt `26
  • 26 mrt `26
  • 14 mrt `26
  • 13 mrt `26
  • 07 mrt `26
  • 05 mrt `26
  • 17 jul `25
  • 20 - 21   jun
  • 30 - 01   mei
  • 24 mei `25
  • 23 mei `25
  • 17 mei `25
  • 10 mei `25
  • 03 mei `25
  • 02 mei `25
  • 27 apr `25
  • 23 apr `25
  • 16 apr `25
  • 12 apr
  • 15 feb `25
  • 15 feb
  • 15 feb
  • 01 feb
  • 25 okt `24
  • 18 okt `24
  • 17 okt `24
  • 11 okt `24
  • 10 okt `24
  • 09 okt `24
  • 03 okt `24
  • 02 okt `24
  • 29 - 01   aug
  • 13 - 19   jul
  • 05 - 28   jul
  • 21 jun
  • 15 jun
  • 26 mei
  • 17 - 18   mei
  • 16 dec `23
  • 09 dec `23
  • 08 dec `23
  • 03 dec
  • 02 dec `23
  • 25 nov `23
  • 17 nov `23
  • 16 nov `23
  • 20 - 23   jul
  • 25 mei `23
  • 13 mei `23
  • 05 mei
  • 29 apr `23
  • 27 apr
  • 26 apr
  • 22 apr
  • 21 apr `23
  • 15 apr
  • 08 apr `23
  • 07 - 09   apr
  • 15 feb `23
  • 02 dec `22
  • 02 dec
  • 01 dec `22
  • 21 - 22   okt
  • 05 okt `22
  • 30 sep `22
  • 28 sep `22
  • 24 sep `22
  • 23 sep `22
  • 21 sep `22
  • 16 sep `22
  • 15 sep `22
  • 10 sep `22
  • 09 - 10   sep
  • 08 sep `22
  • 30 aug `22
  • 16 - 22   jul
  • 03 jul
  • 17 - 19   jun
  • 15 jun `22
  • 11 jun
  • 10 - 12   jun
  • 27 - 29   mei
  • 26 - 27   mei
  • 26 - 06   mei
  • 05 mei
  • 04 - 05   mei
  • 24 mrt
  • 19 feb `22
  • 16 feb `22
  • 09 feb `22
  • 05 feb `22
  • 03 feb `22
  • 19 - 22   jan
  • 25 nov `21
  • 21 nov
  • 19 - 20   nov
  • 14 nov `21
  • 13 nov `21
  • 11 nov `21
  • 06 nov `21
  • 05 nov `21
  • 30 okt `21
  • 29 okt `21
  • 27 okt `21
  • 22 okt `21
  • 11 sep `21
  • 11 sep
  • 04 sep
  • 03 - 04   sep
  • 27 - 29   aug
  • 07 aug `21
  • 25 jul
  • 23 jul `21
  • 09 jul `21
  • 17 jun `21
  • 11 - 13   jun
  • 28 - 30   mei
  • 09 mei
  • 24 apr `21
  • 23 apr `21
  • 22 apr `21
  • 15 apr `21
  • 09 apr `21
  • 26 mrt `21
  • 25 mrt `21
  • 18 mrt `21
  • 22 nov
  • 19 nov `20
  • 15 nov `20
  • 09 okt `20
  • 05 okt `20
  • 03 okt `20
  • 26 sep `20
  • 25 sep `20
  • 19 sep `20
  • 18 sep `20
  • 12 sep `20
  • 12 sep `20
  • 04 - 05   sep
  • 11 jul `20
  • 11 jul `20
  • 03 - 05   jul
  • 12 - 14   jun
  • 29 - 31   mei
  • 21 mei
  • 09 - 10   mei
  • 11 apr `20
  • 26 mrt `20
  • 06 mrt `20
  • 15 - 18   jan
  • 11 jan `20
  • 06 dec
  • 30 nov
  • 16 nov
  • 15 nov `19
  • 10 nov
  • 09 nov `19
  • 08 nov
  • 07 nov
  • 02 nov
  • 01 nov
  • 25 okt
  • 24 okt
  • 11 okt `19
  • 04 okt
  • 21 sep
  • 20 sep
  • 19 sep
  • 15 sep
  • 14 - 15   sep
  • 14 sep
  • 13 sep
  • 12 sep
  • 04 sep
  • 23 - 25   aug
  • 20 - 21   jul
  • 14 jul `19
  • 05 - 07   jul
  • 22 jun `19
  • 19 mei `19
  • 19 mei
  • 13 mei `19
  • 05 mei
  • 06 apr
  • 04 apr `19
  • 29 mrt
  • 02 mrt `19
  • 28 feb `19
  • 20 dec `18
  • 01 dec `18
  • 07 okt `18
  • 04 okt `18
  • 05 sep `18

Komende optredens van Wies (band)

Toon Wies (band) optredens op kaart
  • 27 aug `26
  • 04 nov `26
  • 06 nov `26
  • 07 nov `26
  • 12 nov `26
  • 13 nov `26
  • 14 nov `26
  • 15 nov `26
  • 19 nov `26
  • 20 nov `26
  • 21 nov `26
  • 26 nov `26

Oude optredens van Wies (band)

Komende optredens van Wies (band) op de kaart

[Open kaart fullscreen]

Foto's van Wies (band)

Foto Wies (band) te Bevrijdingspop Haarlem 2023 Foto Wies (band) te Roxeanne Hazes - 11/10 - Paradiso Foto Wies (band) te Bevrijdingsfestival Utrecht 2022 Foto Wies (band) te Eurosonic Noorderslag 2020 - zaterdag Foto Wies (band) te Appelpop 2022 Foto Wies (band) te Eurosonic Noorderslag 2020 - zaterdag
 
Bekijk alle 103 foto's van Wies (band)

Wies (band) nieuws

Al het Wies (band) nieuws

In het favorietenlijstje van

In het wil graag live zien lijstje van

Live gezien door: