Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
16:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Mezz
Breda
19:30
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Molenberg
Delfzijl
18:00
Villa Ockenburgh
Den Haag
Paard
Den Haag
20:30
Villa Ockenburgh
Den Haag
De Toegift
Den Hoorn
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
17:00
Dordrechts Museum
Dordrecht
Dynamo
Eindhoven
20:30
Parktheater
Eindhoven
19:00
Wilminktheater
Enschede
21:00
Wilminktheater
Enschede
Capitole
Gent
Vooruit
Gent
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Oosterpoort
Groningen
21:30
Vera
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
Catharinakapel
Harderwijk
Theater 't Speelhuis
Helmond
Metropool
Hengelo
20:30
Café de Cactus
Hengelo
20:15
Koningshof
Maassluis
Muziekgieterij
Maastricht
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Hoftheater
Raalte
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Het Bolwerk
Sneek
Theater de Stoep
Spijkenisse
19:30
Agnietenhof
Tiel
21:30
Agnietenhof
Tiel
013
Tilburg
Hall Of Fame
Tilburg
De Helling
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
19:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
21:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Maaspoort
Venlo
Boerderij
Zoetermeer
C.C. Zundert
Zundert
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
De Grote Kerk
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
22:00
Podium Victorie
Alkmaar
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:30
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:00
Fluor
Amersfoort
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
P60
Amstelveen
21:00
P60
Amstelveen
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:15
Concertgebouw
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
21:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Roma
Antwerpen
Gigant
Apeldoorn
Gigant
Apeldoorn
19:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kattendans
Bergeijk
Beneluxtheater
Berlicum
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Bel Air Breda
Breda
20:30
Mezz
Breda
20:30
Chassé Theater
Breda
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
22:00
C12
Brussel
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
19:00
Spant!
Bussum
20:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
21:00
Paard
Den Haag
19:30
Kulturhus
Denekamp
21:30
Kulturhus
Denekamp
Burgerweeshuis
Deventer
donderdag 17 september 2020
16:00
Mariska van Kolck / Tony Neef
Chassé Theater, Breda
20:00
Mariska van Kolck / Tony Neef
Chassé Theater, Breda
20:30
Jennie Lena
Mezz, Breda
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Sanne Wallis de Vries - Heel
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Podium Hoge Woerd, De Meern
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Molenberg, Delfzijl
18:00
Philippe Elan - Ma France en chansons
Villa Ockenburgh, Den Haag
Jimi Hendrix Tribute
Paard, Den Haag
20:30
Philippe Elan - Ma France en chansons
Villa Ockenburgh, Den Haag
Benjamin van der Velden - Ja maar hoe dan?
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Blue Crime
Burgerweeshuis, Deventer
17:00
O'G3NE
Dordrechts Museum, Dordrecht
Gramma / Rare Akuma
Dynamo, Eindhoven
20:30
Rayen Panday - Trigger
Parktheater, Eindhoven
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
Zwangere Guy
Vooruit, Gent
20:00
Amsterdam Klezmer Band - Klezmer into the Future
Goudse Schouwburg, Gouda
Maan
De Oosterpoort, Groningen
21:30
Lewsberg
Vera, Groningen
20:00
Roosbeef
Patronaat, Haarlem
Yuri Honing Acoustic Quartet - Bluebeard
Catharinakapel, Harderwijk
Maartje & Kine - Speelbeesten
Theater 't Speelhuis, Helmond
E.T. Explore ME
Metropool, Hengelo
20:30
Emily H & The Blues Explosion
Café de Cactus, Hengelo
20:15
Jandino - Opgefokt
Koningshof, Maassluis
Ilse DeLange
Muziekgieterij, Maastricht
The Kik
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Dennis Kolen & Jop Wijlacker - Sounds of Silence
Theater de Purmaryn, Purmerend
21:30
Dennis Kolen & Jop Wijlacker - Sounds of Silence
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Hoftheater, Raalte
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Refused
Het Bolwerk, Sneek
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Theater de Stoep, Spijkenisse
19:30
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Agnietenhof, Tiel
21:30
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Agnietenhof, Tiel
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
Thundermother
Hall Of Fame, Tilburg
The Jimi Hendrix Music Festival Utrecht
De Helling, Utrecht
The Jimi Hendrix Music Festival Utrecht
De Helling, Utrecht
20:00
DIEHELEDING - 1001
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bicep
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
The Tightropes / Tom Veltien Band - Hendrix 50th Memorial Show
De Helling, Utrecht
19:30
Van Dik Hout
Theater De Lampegiet, Veenendaal
21:30
Van Dik Hout
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Waylon - My Heroes Have Always Been Cowboys
De Maaspoort, Venlo
Threshold
Boerderij, Zoetermeer
Rob Scheepers - Gulzig
C.C. Zundert, Zundert
vrijdag 18 september 2020
20:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato
De Grote Kerk, Alkmaar
De Kift
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:45
Cameretten - Finalistentournee
Podium Victorie, Alkmaar
22:00
Cameretten Finalistentour - Show 2
Podium Victorie, Alkmaar
John Hackett Band
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:30
Franck Carducci Band
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:00
Rootsriders
Fluor, Amersfoort
Edwin Evers Band
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Nkulee Dube
P60, Amstelveen
21:00
Dr. Rude X Aversion Sitdown Concert XXL
P60, Amstelveen
19:00
Spinvis & Saartje van Camp
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
The Three Degrees
Q-Factory, Amsterdam
19:30
De Witte Kunst
Melkweg, Amsterdam
19:30
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
Nationale Opera Rusland
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Yves Berendse
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:15
Beethoven 2020: StarkLinnemann Trio & Quartet
Concertgebouw, Amsterdam
Kaiser Franz Josef
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Fuad Hassen- Remmende Voorsprong
Meervaart, Amsterdam
21:30
Spinvis & Saartje van Camp
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
22:00
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
Clouseau
De Roma, Antwerpen
Toontje Lager
Gigant, Apeldoorn
Tangarine - Seated Specials
Gigant, Apeldoorn
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kattendans, Bergeijk
Rob Scheepers - Gulzig
Beneluxtheater, Berlicum
20:00
Lisa Loeb - Extase
Kennemer Theater, Beverwijk
18:00
Edwin Evers Band
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Wolter Kroes
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Edwin Evers Band
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Highway Chile
Bel Air Breda, Breda
20:30
The Doors
Mezz, Breda
20:30
Fuse
Chassé Theater, Breda
La Voie De Johnny
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
22:00
Salut c'est cool
C12, Brussel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
19:00
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
20:00
Henk Pepping / Ruben Hoeke
Gelderlandfabriek, Culemborg
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Diligentia, Den Haag
George & Eran - George & Eran worden racisten
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
21:00
David Benjamin
Paard, Den Haag
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Kulturhus, Denekamp
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Kulturhus, Denekamp
Roosbeef
Burgerweeshuis, Deventer