Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
De Piek
Vlissingen
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
The Jack
Eindhoven
22:00
Hedon
Zwolle
23:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Bibelot
Dordrecht
Burgerweeshuis
Deventer
Botanique
Brussel
Het Zuiderpark
Den Haag
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Westerunie
Amsterdam
Stadspark Groningen
Groningen
Olympisch Stadion
Amsterdam
Aquabest
Best
Sportpark Woudestein
Rotterdam
RAI Amsterdam
Amsterdam
Roel Langerakpark
Rotterdam
Kralingse Bos
Rotterdam
Wijthmenerplas
Zwolle
De Trans
Arnhem
Tramkade
's-Hertogenbosch
Hunnerpark
Nijmegen
13:00
Cafe'het Moest
Eindhoven
14:00
Baroeg
Rotterdam
14:00
CHV Noordkade
Veghel
19:00
Musicon
Den Haag
19:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Boerderij
Zoetermeer
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Het Witte Kerkje
Terheijden
20:00
Zaal Lux
Herenthout
20:15
Concertgebouw
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
21:15
De Bosuil
Weert
21:30
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
23:00
Paradiso
Amsterdam
Botanique
Brussel
Markant Uden
Uden
Kantine Walhalla
Rotterdam
Dorpskerk, Huizum
Leeuwarden
12:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
13:30
Effenaar
Eindhoven
14:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
14:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
14:30
De Peppel
Zeist
15:00
Metropool
Hengelo
15:00
Iduna
Drachten
15:00
NiXenMeer
Enschede
15:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:30
Schouwburg Cuijk
Cuijk
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:15
Gigant
Apeldoorn
17:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
18:00
Baroeg
Rotterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Doelen
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
P3
Purmerend
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Vorstin
Hilversum
20:00
Roodkapje
Rotterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Phil.
Haarlem
20:15
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Botanique
Brussel
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
vrijdag 26 april 2024
21:00
These Wicked Rivers
De Piek, Vlissingen
21:00
Exile
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
Lionesz / Rage Against The System
The Jack, Eindhoven
22:00
Kabelbreuk Kingsnight / SNDNB
Hedon, Zwolle
23:30
MALUGI / Marlon Hoffstadt
TivoliVredenburg, Utrecht
zaterdag 27 april 2024
TEMPER! Block Party
Bibelot, Dordrecht
Des Konings Festival
Burgerweeshuis, Deventer
Les Nuits Botanique
Botanique, Brussel
Kingsworld Den Haag
Het Zuiderpark, Den Haag
Jan Jaap van der Wal - Geen Stem
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Cartel Kingsday
Westerunie, Amsterdam
Kingsland Festival Groningen
Stadspark Groningen, Groningen
Oranjebloesem
Olympisch Stadion, Amsterdam
Supersized Kingsday Festival
Aquabest, Best
Kingsland Festival Rotterdam
Sportpark Woudestein, Rotterdam
Kingsland Festival Amsterdam
RAI Amsterdam, Amsterdam
Oranjebitter
Roel Langerakpark, Rotterdam
Kralingse Bos Festival
Kralingse Bos, Rotterdam
Kingdance
Wijthmenerplas, Zwolle
Het Foute Oranjefeest
De Trans, Arnhem
Oranjekade Festival
Tramkade, 's-Hertogenbosch
Oranjepop
Hunnerpark, Nijmegen
13:00
Mexpo local heroes - koningsdag 2024
Cafe'het Moest, Eindhoven
14:00
Koningsdag Festival: Hard Skin + Pigs in Baroeg
Baroeg, Rotterdam
14:00
HOAX + Summerstars
CHV Noordkade, Veghel
19:00
Edenbridge
Musicon, Den Haag
19:00
Prospective / Traveller
Nieuwe Nor, Heerlen
Manfred Mann's Earth Band
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Janey Queensday
De Helling, Utrecht
20:00
Akua Naru
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Eloi
Botanique, Brussel
20:00
Noordkaap
Het Depot, Leuven
20:00
Bwana
De Zwerver, Oostende
20:00
GoldmanMania
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
High Voltage
Spirit of 66, Verviers
20:00
Johannes Is Zijn Naam
De Roma, Antwerpen
20:00
Mark Foggo + SKArtacus
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Evi Bosman / The Duke of Norfolk / Twin Bridges
Het Witte Kerkje, Terheijden
20:00
Fischer-Z
Zaal Lux, Herenthout
20:15
Het Maestro Jules Koningsdagconcert
Concertgebouw, Amsterdam
20:30
Fun Lovin' Criminals & Rudeboy - Plays Urban Dance Squad
De Oosterpoort, Groningen
20:30
The Music-lab
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
Schouten - Courtois - Janssen - Adriaan van Dis
TivoliVredenburg, Utrecht
Reynmen
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Lena Chamamyan
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Kiss All Hipsters
Melkweg, Amsterdam
21:00
Temple Fang
Little Devil, Tilburg
21:15
The Legend of Springsteen
De Bosuil, Weert
21:30
The Garbage Gang
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
23:00
Tribes
Paradiso, Amsterdam
zondag 28 april 2024
Les Nuits Botanique
Botanique, Brussel
Lavinia Meijer - Untitled 3
Markant Uden, Uden
Tim Knol - Gets the blues
Kantine Walhalla, Rotterdam
Timo de Jong
Dorpskerk, Huizum, Leeuwarden
12:00
Djuwa Mroivili / James Oesi
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
12:00
Matiz
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
13:30
Woody Sings
Effenaar, Eindhoven
14:00
Masterclass Pieter Wispelwey
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
14:00
Familie Vermi-Celli (5+)
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
14:30
Open Mic
De Peppel, Zeist
15:00
Jazzrock Café - Tico Pierhagen
Metropool, Hengelo
15:00
Jack Bottleneck / The Sidekicks
Iduna, Drachten
15:00
Big Daddy Wilson
NiXenMeer, Enschede
15:00
Niki Jacobs - De Ballade van Mauthausen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
15:00
Fernando Lameirinhas
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Nederlands Blazers Ensemble - De Duivelskunstenaar
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Scott Hamilton
TivoliVredenburg, Utrecht
15:30
Michiel Borstlap Plays Herbie Hancock
Schouwburg Cuijk, Cuijk
16:00
Itakiry
TivoliVredenburg, Utrecht
16:15
Matt Holubowski
Gigant, Apeldoorn
17:00
Nesrine ft. Anissa
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
18:00
Veneration Of The Dead part X: Blasphemy + Wrok + Kerberos in Baroeg
Baroeg, Rotterdam
19:00
M Huncho
Melkweg, Amsterdam
19:30
Mark Ambor
Melkweg, Amsterdam
The Elvis Concert 2024
Effenaar, Eindhoven
KM
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Avatar - The Last Airbender In Concert
De Doelen, Rotterdam
20:00
Daniël Arends - High Class Bitch
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Go_A
Paard, Den Haag
20:00
Live From The Twilight Zone
Paard, Den Haag
20:00
Warkings
Patronaat, Haarlem
20:00
Roodnoot & Sarah Holwerda & Levi Boon
EKKO, Utrecht
20:00
Johannes is zijn naam
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Yard Act
Botanique, Brussel
20:00
Timber Timbre
Botanique, Brussel
20:00
FLETCHER
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Ernst Jansz Ernst 75
P3, Purmerend
20:00
Nuit Incolore
Koninklijk Circus, Brussel
Hugh Cornwell
Vorstin, Hilversum
20:00
Hotline TNT
Roodkapje, Rotterdam
20:00
Toontje Lager
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Cristina Branco
Phil., Haarlem
20:15
Unieke Dvořák
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20:30
Fatma Turgut
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Gruppo Sportivo
Podium Victorie, Alkmaar
maandag 29 april 2024
Les Nuits Botanique
Botanique, Brussel
19:00
Anson Seabra
Melkweg, Amsterdam
19:30
Michael Marcagi
Melkweg, Amsterdam
19:30
Mount Kimbie - The Dumb Guitar Tour
Paradiso, Amsterdam
19:30
Strawberry Guy
Paradiso, Amsterdam