Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Amsterdamse Bos
Amstelveen
Stadspodium Amsterdam
Amsterdam
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
12:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
13:00
Thuishaven (festivalterrein)
Amsterdam
15:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
18:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
Concertgebouw
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:15
Concertgebouw
Amsterdam
Aquabest
Best
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Obudai eiland
Budapest
Fort bij Vechten
Bunnik
20:15
Capsloc
Capelle aan den IJssel
Het Zuiderpark
Den Haag
19:30
Zuiderparktheater
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
21:30
Zuiderparktheater
Den Haag
C-Mine
Genk
C-Mine
Genk
Evenementenplein Hengelo
Hengelo
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
De Kwekerij
Hilversum
20:00
Singer Theater
Laren
16:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Openluchttheater Lichtenvoorde
Lichtenvoorde
O.J.C. Nirwana
Lierop
20:00
Kruidtuin
Mechelen
20:00
CC Het Centrum
Nazareth
NYMA terrein
Nijmegen
20:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
Park de Nieuwe Koers
Oostende
15:30
Leeghwaterpark
Purmerend
20:00
Leeghwaterpark
Purmerend
21:00
Openluchttheater Vrouwenhof
Roosendaal
Roel Langerakpark
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
14:00
Het Bolwerk
Sneek
Festivalterrein Dicky Woodstock
Steenwijkerwold
Moreelsepark
Utrecht
De Jonge Prins
't Zand
De Meent
Alkmaar
Almere Strand
Almere
Het Amsterdamse Bos
Amstelveen
Stadspodium Amsterdam
Amsterdam
12:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:30
Café Camille
Beverwijk
20:00
Woodstock69
Bloemendaal
Obudai eiland
Budapest
Fort bij Vechten
Bunnik
Grote Markt Den Haag
Den Haag
19:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
C-Mine
Genk
14:30
Openluchttheater Lichtenvoorde
Lichtenvoorde
O.J.C. Nirwana
Lierop
13:00
Museum Schokland
Schokland
16:00
Museum Schokland
Schokland
21:00
Het Bolwerk
Sneek
013
Tilburg
Moreelsepark
Utrecht
15:30
De Schalm
Westwoud
Obudai eiland
Budapest
CC Het Centrum
Nazareth
10:30
Waanders in de Broeren
Zwolle
Obudai eiland
Budapest
20:00
Hôpital Notre Dame à la Rose
Lessines
18:00
Lewinski
Sneek
Slottuintheater
Zeist
19:00
Melkweg
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Singer Theater
Laren
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
GRID Zeebrugge
Zeebrugge
Slottuintheater
Zeist
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
18:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Arena5
Brussel
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
De Paterskerk (DomusDela)
Eindhoven
Posthuis Theater
Heerenveen
Kasteel Oolde
Laren
20:00
Singer Theater
Laren
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Kruidtuin
Mechelen
20:00
CC Het Centrum
Nazareth
zaterdag 07 augustus 2021
Dekmantel Festival
Het Amsterdamse Bos, Amstelveen
Gay Pride Amsterdam
Stadspodium Amsterdam, Amsterdam
Peter Pannekoek
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
12:00
De Amsterdamse Zomer: Tino Martin - lunchshow
Olympisch Stadion, Amsterdam
13:00
Thuishaven Zomer w/ Luke Slater
Thuishaven (festivalterrein), Amsterdam
15:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:00
Buitenspelen voor de GRAP: KOMODO + Silver Lake
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
16:00
De Amsterdamse Zomer: Tino Martin - matinee
Olympisch Stadion, Amsterdam
18:30
Tuin Sessies: Sophie Straat
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
Sjors Van Der Panne Zingt Robert Long
Concertgebouw, Amsterdam
The Flatliners
Q-Factory, Amsterdam
Circle Jerks
Melkweg, Amsterdam
20:00
De Amsterdamse Zomer: Tino Martin
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Nicolas van Poucke
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:15
Sjors Van Der Panne Zingt Robert Long
Concertgebouw, Amsterdam
Lakedance #2
Aquabest, Best
Novastar
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Sziget
Obudai eiland, Budapest
Geheime Liefde Festival
Fort bij Vechten, Bunnik
20:15
Jordi Martin
Capsloc, Capelle aan den IJssel
Crazy Sexy Cool Festival
Het Zuiderpark, Den Haag
19:30
Sjaak Bral
Zuiderparktheater, Den Haag
20:00
St. Solaire
Paard, Den Haag
21:30
Sjaak Bral
Zuiderparktheater, Den Haag
Terug naar AFF
C-Mine, Genk
Absolutely Free Festival
C-Mine, Genk
Backtrack / Loft / Minx / Y-sect
Evenementenplein Hengelo, Hengelo
20:00
S10 & Joshua
Vorstin, Hilversum
20:00
S10 & Joshua J | De Vorstin Kweeksessies
De Kwekerij, Hilversum
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Singer Theater, Laren
16:00
Huub Prins
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Høken met de Heinoos
Openluchttheater Lichtenvoorde , Lichtenvoorde
Nirwana's Borreltuin
O.J.C. Nirwana, Lierop
20:00
Botaniek Live: Benz Pharaoh / Miss Angel / Nyoko Bokbae
Kruidtuin, Mechelen
20:00
Ozark Henry
CC Het Centrum, Nazareth
Oosterliefde Festival
NYMA terrein, Nijmegen
20:00
Tusky / Wies / YIN YIN
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
Rammstein
Park de Nieuwe Koers, Oostende
15:30
4Beat
Leeghwaterpark, Purmerend
20:00
Tangarine
Leeghwaterpark, Purmerend
21:00
Andries Tunru / Guido Weijers / Ruud Smulders - Buiten Spelen
Openluchttheater Vrouwenhof , Roosendaal
Blijdorp Festival
Roel Langerakpark, Rotterdam
19:00
Vader
Baroeg, Rotterdam
14:00
de Putkapel
Het Bolwerk, Sneek
Dicky Woodstock Popfestival
Festivalterrein Dicky Woodstock, Steenwijkerwold
Parade Utrecht
Moreelsepark, Utrecht
zondag 08 augustus 2021
Zandstock
De Jonge Prins, 't Zand
Finally Fiesta
De Meent, Alkmaar
Summerpark Festival
Almere Strand, Almere
Dekmantel Festival
Het Amsterdamse Bos, Amstelveen
Gay Pride Amsterdam
Stadspodium Amsterdam, Amsterdam
12:00
De Amsterdamse Zomer: Tino Martin - lunchshow
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
De Amsterdamse Zomer: Tino Martin - matinee
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
De Amsterdamse Zomer: Tino Martin
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:30
Lemon
Café Camille, Beverwijk
20:00
Cinnaman / Ki/Ki / Titia
Woodstock69, Bloemendaal
Sziget
Obudai eiland, Budapest
Geheime Liefde Festival
Fort bij Vechten, Bunnik
Summertime Festival
Grote Markt Den Haag, Den Haag
19:00
Rufus & Martha Wainwright
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Rufus & Martha Wainwright
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Absolutely Free Festival
C-Mine, Genk
14:30
Corné van Woerdekom / Erik Neimeijer
Openluchttheater Lichtenvoorde , Lichtenvoorde
Nirwana's Borreltuin
O.J.C. Nirwana, Lierop
13:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Museum Schokland, Schokland
16:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Museum Schokland, Schokland
21:00
Boaz & band
Het Bolwerk, Sneek
Limp Bizkit
013, Tilburg
Parade Utrecht
Moreelsepark, Utrecht
15:30
Ellen Shae
De Schalm, Westwoud
maandag 09 augustus 2021
Sziget
Obudai eiland, Budapest
De Kreuners
CC Het Centrum, Nazareth
10:30
Wouter Harbers
Waanders in de Broeren, Zwolle
dinsdag 10 augustus 2021
Sziget
Obudai eiland, Budapest
20:00
Het Zesde Metaal
Hôpital Notre Dame à la Rose, Lessines
18:00
Ralph de Jongh
Lewinski, Sneek
Maan
Slottuintheater, Zeist
woensdag 11 augustus 2021
19:00
Pixies
Melkweg, Amsterdam
Ashton Brothers
Theater Bellevue, Amsterdam
Peter Pannekoek
Singer Theater, Laren
20:00
Boris Acket
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Bart Peeters
GRID Zeebrugge, Zeebrugge
Iris Hond Speelt Einaudi
Slottuintheater, Zeist
donderdag 12 augustus 2021
Ashton Brothers
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
S10
Paradiso, Amsterdam
20:00
Pixies
Melkweg, Amsterdam
22:00
S10
Paradiso, Amsterdam
18:30
Tino Martin
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Tino Martin
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Bart Peeters & De Ideale Mannen
Arena5, Brussel
20:00
Brihang / Typhoon
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
Joe Buck
De Paterskerk (DomusDela), Eindhoven
Arjen Lubach
Posthuis Theater, Heerenveen
Mañana Mañana
Kasteel Oolde, Laren
20:00
Beth & Flo - Niet wat je denkt
Singer Theater, Laren
Arie & Assiindewaris
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Belgian Asociality
Kruidtuin, Mechelen
20:00
Admiral Freebee
CC Het Centrum, Nazareth