Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:45
dB's
Utrecht
So What!
Gouda
22:00
Burgerweeshuis
Deventer
19:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
21:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Megaland
Landgraaf
Neushoorn
Leeuwarden
013
Tilburg
Noord Aa
Zoetermeer
Park Bekkerveld
Heerlen
Almere Strand
Almere
15:30
De Schalm
Westwoud
19:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
15:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
16:00
Burgerweeshuis
Deventer
Zuiderparktheater
Den Haag
Zuiderparktheater
Den Haag
20:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
16:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
De Amer
Amen
20:00
De Kattendans
Bergeijk
19:30
Het Bolwerk
Sneek
18:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:30
LantarenVenster
Rotterdam
19:00
Leeghwaterpark
Purmerend
Mezz
Breda
21:00
Vera
Groningen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
19:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Outdoor Valley
Bergschenhoek
16:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
21:15
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
17:00
De Paterskerk (DomusDela)
Eindhoven
19:00
De Paterskerk (DomusDela)
Eindhoven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
E3 Strand
Eersel
15:30
Leeghwaterpark
Purmerend
Festivalpark Werchter
Werchter
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
Fort bij Vechten
Bunnik
Festivalpark Werchter
Werchter
Festivalterrein Oude Veerseweg
Middelburg
20:30
Kursaal Oostende
Oostende
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Stevenskerk
Nijmegen
20:00
Kruidtuin
Mechelen
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Tolbrugstraat Waterzijde
Dordrecht
20:30
Hôpital Notre Dame à la Rose
Lessines
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Vrijthof
Maastricht
20:00
Roepaen
Ottersum
Festivalterrein De Schans
Lichtenvoorde
Festivalpark Werchter
Werchter
12:45
Festivalpark Werchter
Werchter
13:00
Thuishaven (festivalterrein)
Amsterdam
Mezz
Breda
19:30
Cinetol
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
13:00
Poppodium Volt
Sittard
16:00
Poppodium Volt
Sittard
15:30
Lewinski
Sneek
20:00
Openluchttheater Amersfoort
Amersfoort
19:30
Zuiderparktheater
Den Haag
21:30
Zuiderparktheater
Den Haag
13:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
11:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Park Bekkerveld
Heerlen
20:30
Stevenskerk
Nijmegen
15:00
De Paterskerk (DomusDela)
Eindhoven
Ghelamco Arena
Gent
12:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
09:30
Olympisch Stadion
Amsterdam
13:00
Park Theater
Peer
21:00
Doornroosje
Nijmegen
15:00
Het Bolwerk
Sneek
11:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:00
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
11:00
De Paterskerk (DomusDela)
Eindhoven
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Park Theater
Peer
Baroeg
Rotterdam
Festivalterrein Oude Veerseweg
Middelburg
Tolbrugstraat Waterzijde
Dordrecht
16:00
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
Vrijthof
Maastricht
zaterdag 17 juli 2021
20:45
Stachel
dB's, Utrecht
Skapiche?!
So What!, Gouda
22:00
S10
Burgerweeshuis, Deventer
19:00
Roué Verveer
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
21:00
Roué Verveer
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Robin Borneman / Tim Knol & Blue Grass Boogiemen
Megaland, Landgraaf
Remind
Neushoorn, Leeuwarden
Rebelion Presents The First Dose
013, Tilburg
Rastaplas
Noord Aa, Zoetermeer
ParkCity Live
Park Bekkerveld, Heerlen
Oh My! Music Festival
Almere Strand, Almere
15:30
NinaLynn
De Schalm, Westwoud
19:30
Nephylim
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
15:00
Nephylim
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
16:00
Nana Adjoa - Tuinconcert
Burgerweeshuis, Deventer
Martijn Fischer Zingt Hits Van Hazes
Zuiderparktheater, Den Haag
Martijn Fischer Zingt Hits Van Hazes
Zuiderparktheater, Den Haag
20:00
Maqam Al-Andalus
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
Lyzza
Doornroosje, Nijmegen
16:00
Lighters Up
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Langs de Oevers van de Tijd
De Amer, Amen
20:00
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
De Kattendans, Bergeijk
19:30
Jack Bottleneck
Het Bolwerk, Sneek
18:00
Het Zomer Theater: Di-rect
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
20:00
Henk Hofstede
Neushoorn, Leeuwarden
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:30
Hannah Mae
LantarenVenster, Rotterdam
19:00
Goldband / Sophie Straat
Leeghwaterpark, Purmerend
Go! Go!! Durango!!!
Mezz, Breda
21:00
Geit / ¿Mon3y
Vera, Groningen
Froday: Blacksta + Cathy
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Frank Boeijen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
19:00
Fource
Theater de Spiegel, Zwolle
Festival De Achtertuin
Outdoor Valley, Bergschenhoek
16:00
Faske
Neushoorn, Leeuwarden
19:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater Bellevue, Amsterdam
21:15
Erik van Muiswinkel
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:00
Erik van Muiswinkel
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
17:00
Eddy & the Ethiopians
De Paterskerk (DomusDela), Eindhoven
19:00
Eddy & the Ethiopians
De Paterskerk (DomusDela), Eindhoven
20:00
Douwe Bob
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Dominator Festival
E3 Strand, Eersel
15:30
Dirk Scheele
Leeghwaterpark, Purmerend
De Mens / Ruben Block
Festivalpark Werchter, Werchter
16:00
De Amsterdamse Zomer: Snelle & De lieve jongens band - matinee
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
De Amsterdamse Zomer: Snelle & De lieve jongens band
Olympisch Stadion, Amsterdam
Crazy Wonderland Festival
Fort bij Vechten, Bunnik
Compact Disk Dummies / Froukje
Festivalpark Werchter, Werchter
City of Dance Festival
Festivalterrein Oude Veerseweg, Middelburg
20:30
Christoff
Kursaal Oostende, Oostende
15:00
Buitenspelen voor de GRAP: Someone + Nina June
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Broeder Dieleman
Stevenskerk, Nijmegen
20:00
Botaniek Live: Charlotte Adigéry / Sylvie Kreusch
Kruidtuin, Mechelen
18:00
Bløf
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Bløf
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Big Rivers Festival
Tolbrugstraat Waterzijde , Dordrecht
20:30
B.J. Scott
Hôpital Notre Dame à la Rose, Lessines
20:15
Andries Tunru / Guido Weijers / Ruud Smulders - Buiten Spelen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
André Rieu
Vrijthof, Maastricht
20:00
Amy Winehouse Undercover
Roepaen, Ottersum
zondag 18 juli 2021
Zwarte Cross Festival
Festivalterrein De Schans, Lichtenvoorde
Werchter Parklife: Jasper Steverlinck + Portland
Festivalpark Werchter, Werchter
12:45
Werchter Parklife - Regi Live + Cleymans & Van Geel
Festivalpark Werchter, Werchter
13:00
Thuishaven Zomer w/ Palms Trax
Thuishaven (festivalterrein), Amsterdam
The Freeborn Brothers
Mezz, Breda
19:30
The Arthurs
Cinetol, Amsterdam
Stoelen Uit De Zaal: Altın Gün
Concertgebouw, Amsterdam
Stoelen Uit De Zaal: Altın Gün
Concertgebouw, Amsterdam
13:00
Stan Smeets & Friends
Poppodium Volt, Sittard
16:00
Stan Smeets & Friends
Poppodium Volt, Sittard
15:30
Son De Aquí
Lewinski, Sneek
20:00
Ruben Hein
Openluchttheater Amersfoort, Amersfoort
19:30
Rolf Sanchez
Zuiderparktheater, Den Haag
21:30
Rolf Sanchez
Zuiderparktheater, Den Haag
13:00
Pim en Pom
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
11:00
Pim en Pom
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
ParkCity Live
Park Bekkerveld, Heerlen
20:30
Niklas Paschburg
Stevenskerk, Nijmegen
15:00
Nieuw Amsterdams Klarinet Kwartet
De Paterskerk (DomusDela), Eindhoven
Niels Destadsbader
Ghelamco Arena, Gent
12:00
Monique Smit
Olympisch Stadion, Amsterdam
09:30
Monique Smit
Olympisch Stadion, Amsterdam
13:00
Kapitein Winokio
Park Theater, Peer
21:00
Jael / Latanya Alberto
Doornroosje, Nijmegen
15:00
Henk Hofstede
Het Bolwerk, Sneek
11:30
Helena Basilova
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:00
Fource
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:00
Ellen Shae
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
11:00
Dirk Scheele
De Paterskerk (DomusDela), Eindhoven
16:00
De Amsterdamse Zomer: Joel Borelli - matinee
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
De Amsterdamse Zomer: Joel Borelli
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Danny Vera
Park Theater, Peer
Combichrist
Baroeg, Rotterdam
City of Dance Festival
Festivalterrein Oude Veerseweg, Middelburg
Big Rivers Festival
Tolbrugstraat Waterzijde , Dordrecht
16:00
Andries Tunru / Guido Weijers / Ruud Smulders - Buiten Spelen
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
André Rieu
Vrijthof, Maastricht