Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Auberge du Bonheur
Tilburg
12:30
Boerderij Kamps
Rolde
12:30
Boerderij Kamps
Rolde
16:00
Groene Engel
Oss
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
M Leuven
Leuven
20:00
Heilige-Drievuldigheidscollege
Leuven
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Singer Theater
Laren
17:00
Café de Cactus
Hengelo
16:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
C-Mill
Heerlen
Rosariumpark
Heerhugowaard
Vera
Groningen
15:00
Klooster Graefenthal
Gennep
15:00
PopEi
Eindhoven
17:00
Westbroekpark
Den Haag
Zuiderparktheater
Den Haag
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
Mezz
Breda
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Grid Antwerpen
Antwerpen
Grid Antwerpen
Antwerpen
De Speulkoel Anloo
Anloo
Concertgebouw
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
10:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
12:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
12:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
17:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
19:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
20:30
Café de Cactus
Hengelo
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Het Nationale Theater
Den Haag
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
21:30
Paradiso
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
19:30
Abdijplein
Middelburg
21:00
Abdijplein
Middelburg
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
11:00
Waalse Kerk Breda
Breda
18:45
Tolhuistuin
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
dB's
Utrecht
20:00
Markant Uden
Uden
013
Tilburg
20:00
Ahoy
Rotterdam
BIRD
Rotterdam
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
19:45
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
22:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
19:30
Abdijplein
Middelburg
21:00
Abdijplein
Middelburg
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Philharmonie Haarlem
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
19:45
Vooruit
Gent
Parktheater
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:00
Theater PePijn
Den Haag
19:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Luxor Live
Arnhem
20:00
Posttheater
Arnhem
19:30
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Gerrits Tuin
Zwolle
20:00
Spirit of 66
Verviers
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Helling
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
Merleyn
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:00
Abdijplein
Middelburg
21:00
Abdijplein
Middelburg
20:00
Café De Swartesteegh
Leusden
20:00
Restaurant Holle Bolle Gijs
Leiden
20:00
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
Cpunt Theater
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Café de Cactus
Hengelo
21:00
Metropool
Hengelo
Philharmonie Haarlem
Haarlem
zondag 30 augustus 2020
Jeroen van der Boom - Sunday Sessions
Auberge du Bonheur, Tilburg
12:30
Rádió Budapest
Boerderij Kamps, Rolde
12:30
Rádió Budapest
Boerderij Kamps, Rolde
16:00
Dan August
Groene Engel, Oss
Günther Neefs
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Gabriel Rios
M Leuven, Leuven
20:00
The Starlings
Heilige-Drievuldigheidscollege, Leuven
Raymond van het Groenewoud
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Dolf Jansen
Singer Theater, Laren
17:00
DIAN. / Joke Tromp: When Jazz Meets Pop
Café de Cactus, Hengelo
16:00
Michael Baker
Cacaofabriek, Helmond
20:00
The Rolling Beatles - Playa Urbana Zomersessies
C-Mill, Heerlen
Mixtream
Rosariumpark, Heerhugowaard
The Hex Dispensers
Vera, Groningen
15:00
Mónica Coronado & Manito
Klooster Graefenthal, Gennep
15:00
Jua (singer-songwriter)
PopEi, Eindhoven
17:00
Brit van der Lans / Frank Rutgers / James Hewitt / Julia Buizer Madhza
Westbroekpark, Den Haag
Francis van Broekhuizen
Zuiderparktheater, Den Haag
20:00
Typhoon
De Brielsche Aap, Brielle
Maurice van Hoek
Mezz, Breda
20:30
Jan Willem Rozenboom: Franz Schubert Theatercollege
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Alex Agnew
Grid Antwerpen, Antwerpen
Alex Agnew
Grid Antwerpen, Antwerpen
Bert Hadders / Otto Groote
De Speulkoel Anloo, Anloo
Uitmarkt
Concertgebouw, Amsterdam
Uitmarkt
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Uitmarkt
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Uitmarkt
DeLaMar, Amsterdam
10:30
Wibi Soerjadi
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
12:00
Candy Dulfer / Hans Dulfer
Olympisch Stadion, Amsterdam
12:30
Wibi Soerjadi
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
The Kik
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
16:00
Tino Martin
Olympisch Stadion, Amsterdam
17:00
The Kik
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Tino Martin
Olympisch Stadion, Amsterdam
Dizzy Man's Band
Podium Victorie, Alkmaar
19:00
O'G3NE
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
maandag 31 augustus 2020
20:30
RootzStock
Café de Cactus, Hengelo
Youp van 't Hek
Theater PePijn, Den Haag
21:00
Sevdaliza
Het Nationale Theater , Den Haag
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Trippie Redd
Melkweg, Amsterdam
Richie Kotzen
Melkweg, Amsterdam
19:30
Matteo Myderwyk
Paradiso, Amsterdam
21:30
Matteo Myderwyk
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 01 september 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
19:30
Dotan
Abdijplein, Middelburg
21:00
Dotan
Abdijplein, Middelburg
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Martijn Kardol - Welkom
Parktheater, Eindhoven
11:00
Rutger van Oeveren / Wouter Harbers
Waalse Kerk Breda, Breda
18:45
Sef - Tuin Sessie inclusief diner
Tolhuistuin, Amsterdam
Brigitte Kaandorp
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jonathan Bree
Paradiso, Amsterdam
Trippie Redd
Melkweg, Amsterdam
woensdag 02 september 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Wormrot
dB's, Utrecht
20:00
Ellen ten Damme
Markant Uden, Uden
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
20:00
René van der Gijp - GIJP Live! XL
Ahoy, Rotterdam
Jordan Mackampa
BIRD, Rotterdam
20:00
Rob Scheepers
Comedy Club Haug, Rotterdam
19:45
Huub van der Lubbe
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
22:00
Huub van der Lubbe
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
19:30
Joe Buck
Abdijplein, Middelburg
21:00
Joe Buck
Abdijplein, Middelburg
Steef de Jong - SISI BOY
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Toots & The Maytals
De Oosterpoort, Groningen
19:45
Roosbeef
Vooruit, Gent
Martijn Kardol - Welkom
Parktheater, Eindhoven
DeWolff
Effenaar, Eindhoven
20:00
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2020
Theater PePijn, Den Haag
19:00
Nick & Simon
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:30
Nick & Simon
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Wilson & Wakeman
Luxor Live, Arnhem
20:00
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Posttheater, Arnhem
19:30
Henry Green
Paradiso, Amsterdam
Brigitte Kaandorp
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Meervaart, Amsterdam
donderdag 03 september 2020
20:00
Joya Mooi - Gerrits Tuin
Gerrits Tuin, Zwolle
20:00
John Mitchell
Spirit of 66, Verviers
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Anamanaguchi
De Helling, Utrecht
20:00
Jordan Mackampa
TivoliVredenburg, Utrecht
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
20:00
Rayen Panday
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
Flying Colours
Merleyn, Nijmegen
Mart Hillen - In Concert
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
19:00
Carel Kraayenhof / Leoni Jansen
Abdijplein, Middelburg
21:00
Carel Kraayenhof / Leoni Jansen
Abdijplein, Middelburg
20:00
A Point of Protest
Café De Swartesteegh, Leusden
20:00
Willow Mae
Restaurant Holle Bolle Gijs, Leiden
20:00
Kommil Foo - OOGST
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
Spinvis / Saartje van Camp - Oog in Oog
Cpunt Theater, Hoofddorp
Benjamin van der Velden - Ja maar hoe dan?
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
New Colours
Café de Cactus, Hengelo
21:00
Tricklebolt
Metropool, Hengelo
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Philharmonie Haarlem, Haarlem