Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Recreatiepark de Ulesprong
Sint Nicolaasga
Vrijthof
Maastricht
TapasTheater
Amsterdam
Bimhuis
Amsterdam
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:30
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Beurs van Berlage
Amsterdam
Zeeheldentheater
Den Haag
19:00
Baroeg
Rotterdam
Recreatieplas Strijkviertel
Utrecht
Megaland
Landgraaf
Concertgebouw
Amsterdam
19:00
Concertgebouw
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
19:30
Boerderij
Zoetermeer
19:30
Het Bolwerk
Sneek
13:00
Thuishaven (festivalterrein)
Amsterdam
Julianapark
Venlo
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Het Everloo
Rossum
Festivalpark Werchter
Werchter
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Livestream
Online
Kavka
Antwerpen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Galderse Meren
Breda
18:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
17:00
Camping Kallumaan
Kraggenburg
Jan Cunen Park
Oss
21:00
Paradiso
Amsterdam
18:00
Paradiso
Amsterdam
18:30
Openluchttheater Hertme
Hertme
22:00
Openluchttheater Hertme
Hertme
19:30
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
Badstrand Nes
Ameland
23:30
Mezz
Breda
Kursaal Oostende
Oostende
Kursaal Oostende
Oostende
Kursaal Oostende
Oostende
21:00
Cinetol
Amsterdam
Balkenhaven
Zaandam
20:00
Openluchttheater Lichtenvoorde
Lichtenvoorde
18:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Boerderij
Zoetermeer
De roost
Erp
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:45
dB's
Utrecht
19:45
dB's
Utrecht
19:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
Recreatiegebied Zeumeren
Voorthuizen
Almere Strand
Almere
20:45
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Vakantiepark De Groene Heuvels
Ewijk
21:15
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Tolhuispark
Dokkum
Festivalterrein Kleingouw
Andijk
Paleis Soestdijk
Baarn
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
Westelijke Kanaalweg
Elsloo
Tuinen Van West
Amsterdam
Kruidtuin
Mechelen
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Johan Cruijff ArenA
Amsterdam-Zuidoost
Recreatiepark de Ulesprong
Sint Nicolaasga
19:30
Groene Engel
Oss
Festivalpark Werchter
Werchter
Festivalpark Werchter
Werchter
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Vrijthof
Maastricht
Bimhuis
Amsterdam
TapasTheater
Amsterdam
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
Zeeheldentheater
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
14:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Recreatieplas Strijkviertel
Utrecht
19:00
Poppodium Volt
Sittard
16:00
Podium Victorie
Alkmaar
Almere Strand
Almere
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
15:00
De Observant
Amersfoort
Het Everloo
Rossum
Festivalpark Werchter
Werchter
Theater de Purmaryn
Purmerend
Galderse Meren
Breda
20:30
Paradiso
Amsterdam
19:00
Café de Cactus
Hengelo
14:00
Café de Cactus
Hengelo
Jan Cunen Park
Oss
Badstrand Nes
Ameland
vrijdag 02 juli 2021
20:00
Boogie Monster
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Beachrockers Festival
Recreatiepark de Ulesprong, Sint Nicolaasga
André Rieu
Vrijthof, Maastricht
Amsterdam Roots Festival
TapasTheater, Amsterdam
Amsterdam Roots Festival
Bimhuis, Amsterdam
AmenRa
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:30
AliA / DTM Funk
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
zaterdag 03 juli 2021
Zomer in de Beurs
Beurs van Berlage, Amsterdam
Zeeheldenfestival
Zeeheldentheater, Den Haag
19:00
Wavefest presents: Hour Darkness + DJ CO2
Baroeg, Rotterdam
Verknipt Festival
Recreatieplas Strijkviertel, Utrecht
VanVelzen
Megaland, Landgraaf
Tribute To Motown Met Ruben Hein, Michelle David & Strange Brew
Concertgebouw, Amsterdam
19:00
Tribute To Motown Met Ruben Hein, Michelle David & Strange Brew
Concertgebouw, Amsterdam
Toine
Boerderij, Zoetermeer
19:30
Toine
Boerderij, Zoetermeer
19:30
Tim Knol
Het Bolwerk, Sneek
13:00
Thuishaven - De Zomeropening
Thuishaven (festivalterrein), Amsterdam
Stereo Sunday
Julianapark, Venlo
20:00
Steef de Jong
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Roué Verveer
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Rosrock
Het Everloo, Rossum
Rock Werchter
Festivalpark Werchter, Werchter
20:00
Robin Kester
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Rex Pharao
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Rex Pharao
Doornroosje, Nijmegen
Reuring
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Rats on Rafts
Livestream, Online
Punk Rock Paradise XL
Kavka, Antwerpen
20:00
Polyphonic
Doornroosje, Nijmegen
Ploegendienst Festival
Galderse Meren , Breda
18:00
Overlast
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
17:00
Nonchelange
Camping Kallumaan, Kraggenburg
Muze Misse
Jan Cunen Park, Oss
21:00
Milow
Paradiso, Amsterdam
18:00
Milow
Paradiso, Amsterdam
18:30
Metropool Open Air: Maan
Openluchttheater Hertme, Hertme
22:00
Metropool Open Air: Maan
Openluchttheater Hertme, Hertme
19:30
Mannenkwartet 'Capella Sacelli' o.l.v. Jeroen Spitteler
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
MadNes
Badstrand Nes, Ameland
23:30
Lavinia Meijer
Mezz, Breda
K3
Kursaal Oostende, Oostende
K3
Kursaal Oostende, Oostende
K3
Kursaal Oostende, Oostende
21:00
Juan Juan / M. Lucky
Cinetol, Amsterdam
Jamrock Festival
Balkenhaven, Zaandam
20:00
Hilltop Howlers
Openluchttheater Lichtenvoorde , Lichtenvoorde
18:00
Het Zomer Theater: Chef'Special
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
Heaven 17
Boerderij, Zoetermeer
Harmony of Hardcore - LIVE AGAIN! Festival
De roost, Erp
19:30
Hannah Mae
Melkweg, Amsterdam
20:45
Hang Youth # 2 Extra
dB's, Utrecht
19:45
Hang Youth # 1 Extra
dB's, Utrecht
19:00
Grollo Tribute To Cuby & The Blizzards
Hedon, Zwolle
21:00
Grollo - Tribute To Cuby & The Blizzards
Hedon, Zwolle
Gelderpop
Recreatiegebied Zeumeren, Voorthuizen
Free Festival
Almere Strand, Almere
20:45
Eric Vaarzon Morel
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Down the Rabbit Hole
Vakantiepark De Groene Heuvels, Ewijk
21:15
Dolf Jansen
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:00
Dolf Jansen
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Dokk'em Open Air
Tolhuispark, Dokkum
Dijkpop
Festivalterrein Kleingouw, Andijk
De Dijk met Van Dik Hout & Paul de Munnik - Royal Park Live
Paleis Soestdijk, Baarn
16:00
De Amsterdamse Zomer: Jeroen van der Boom - matinee
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
De Amsterdamse Zomer: Jeroen van der Boom
Olympisch Stadion, Amsterdam
Conincx Pop
Westelijke Kanaalweg, Elsloo
Chin Chin Festival
Tuinen Van West, Amsterdam
Botaniek Live: Equal Idiots
Kruidtuin, Mechelen
15:00
Bontehond
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Beyond Sensation
Johan Cruijff ArenA, Amsterdam-Zuidoost
Beachrockers Festival
Recreatiepark de Ulesprong, Sint Nicolaasga
19:30
Autarkh
Groene Engel, Oss
Arsenal
Festivalpark Werchter, Werchter
Arsenal
Festivalpark Werchter, Werchter
20:00
Anne Feenstra Band
Neushoorn, Leeuwarden
André Rieu
Vrijthof, Maastricht
Amsterdam Roots Festival
Bimhuis, Amsterdam
Amsterdam Roots Festival
TapasTheater, Amsterdam
AmenRa
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
zondag 04 juli 2021
Zeeheldenfestival
Zeeheldentheater, Den Haag
Waterparks
Melkweg, Amsterdam
14:00
Walk The Line: Americana Album Release Special
TivoliVredenburg, Utrecht
Verknipt Festival
Recreatieplas Strijkviertel, Utrecht
19:00
Van Hagar
Poppodium Volt, Sittard
16:00
The Fortunate Sons - Ccr, 50 Jaar Na Woodstock
Podium Victorie, Alkmaar
Summerpark Festival
Almere Strand, Almere
20:00
Steef de Jong
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
18:30
Spaanse Sporen met Eric Vaarzon Morel
Beauforthuis, Austerlitz
15:00
Saskia Laroo
De Observant, Amersfoort
Rosrock
Het Everloo, Rossum
Rock Werchter
Festivalpark Werchter, Werchter
Reuring
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ploegendienst Festival
Galderse Meren , Breda
20:30
Pitou
Paradiso, Amsterdam
19:00
Old Ni-js
Café de Cactus, Hengelo
14:00
Old Ni-js
Café de Cactus, Hengelo
Muze Misse
Jan Cunen Park, Oss
MadNes
Badstrand Nes, Ameland