Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Paard
Den Haag
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Luxor Live
Arnhem
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Stathe
Utrecht
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Schalm
Veldhoven
Het Podium
Hoogeveen
De Kreun
Kortrijk
Westergasfabriek
Amsterdam
C.C. Achterolmen
Maaseik
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Schie
Schiedam
Markant Uden
Uden
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater De Willem
Papendrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Vita Nova
Middelstum
Theater 't Pand
Gorinchem
Hoftheater
Raalte
DeLaMar
Amsterdam
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
De Domijnen
Sittard
Dok6
Panningen
DRU Industriepark
Ulft
Phil.
Haarlem
11:00
De Oosterpoort
Groningen
12:30
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
van Beresteyn
Veendam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Nieuwe Nor
Heerlen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Effenaar
Eindhoven
19:30
Bibelot
Dordrecht
19:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
19:30
Boerderij
Zoetermeer
19:30
Mezz
Breda
19:30
Groene Engel
Oss
Maassilo
Rotterdam
19:30
Vorstin
Hilversum
Gelredome
Arnhem
Martiniplaza
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Vera
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Vooruit
Gent
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Volta
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Walhalla
Deventer
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Mulligans
Amsterdam
donderdag 30 maart 2023
Rob Bolland & Friends
Paard, Den Haag
Future Palace
Metropool Enschede, Enschede
20:30
L'Hijaz Car
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jimmy Diamond
Luxor Live, Arnhem
20:30
Oldenhermanns - FCKED
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Merijn Scholten - Solo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Finalistentour Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Wouter Hamel - Little Torch
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Marlijn Weerdenburg
TivoliVredenburg, Utrecht
We Are Scientists
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
De Gijsjaradijsja Band
Stathe, Utrecht
22:00
Amy Root
Paradiso, Amsterdam
22:00
EUT
Merleyn, Nijmegen
vrijdag 31 maart 2023
Theo Nijland - Ontboezemingen van een blij mens
Meervaart, Amsterdam
Michelle David & The True-tones - The Untold Stories
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Uit Het Niets
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
Theater de Schalm, Veldhoven
Andries Tunru - In Theorie
Theater de Schalm, Veldhoven
Ramkot
Het Podium, Hoogeveen
LEGENDS of ROCK Tribute Festival
De Kreun, Kortrijk
The Amsterdam Coffee Festival
Westergasfabriek, Amsterdam
the Doors performed by Alex Agnew
C.C. Achterolmen, Maaseik
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Candy Dulfer - More Sax, Candy & Rock-‘n-roll
Theater aan de Schie, Schiedam
Milow - Unplugged
Markant Uden, Uden
Anneke Van Giersbergen - Zingt Kate Bush
Theater de Bussel, Oosterhout
Joris Linssen & Caramba - Dichterbij
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Evergreen Top 1000 Live
Theater De Willem, Papendrecht
Danny Vera - The New Now Nightclub
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sunsation
Vita Nova, Middelstum
Martijn Crins - Mesthoop
Theater 't Pand, Gorinchem
Daniel Lohues - Nieuwe Voorstelling
Hoftheater, Raalte
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
DeLaMar, Amsterdam
Ocobar - Wonderful Tonight
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Thijs Borsten - Pavarotti meets Alberti
De Domijnen, Sittard
Christel de Laat - Hoe dan?!
Dok6, Panningen
Mart Hillen - Mart & Movies
DRU Industriepark, Ulft
Alex Roeka - Nieuwe dromen
Phil., Haarlem
11:00
Mohamedou Ould Slahi Houbeini, Marcel Mandos - Mena Is Coming
De Oosterpoort, Groningen
12:30
Lunchpauzeconcert Jazz
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Britta Maria & Maurits Fondse - Vive la Chanson
van Beresteyn, Veendam
19:00
MEZERG
Melkweg, Amsterdam
19:00
Silver Lake
Melkweg, Amsterdam
Future Palace (de)
Nieuwe Nor, Heerlen
19:30
Polyphonic
Melkweg, Amsterdam
19:30
Altın Gün
Paradiso, Amsterdam
19:30
The Handsome Family
Effenaar, Eindhoven
19:30
Van Dik Hout
Bibelot, Dordrecht
19:30
Son Mieux
Paard, Den Haag
Boaz
Paard, Den Haag
19:30
Caféband 4,5 Men
Boerderij, Zoetermeer
19:30
Party In Nomansland
Mezz, Breda
19:30
Phil Bee & Band - Engel Blues
Groene Engel, Oss
Dry Cleaning
Maassilo, Rotterdam
19:30
Metalcafe Live
Vorstin, Hilversum
Snollebollekes
Gelredome, Arnhem
TAFKAL
Martiniplaza, Groningen
20:00
Tabitha
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Suzan & Freek - Theatertour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Amber Arcades & Robin Kester
Vera, Groningen
20:00
Blackbird
Patronaat, Haarlem
20:00
The Vices
Metropool, Hengelo
20:00
Amy Root
EKKO, Utrecht
20:00
dirk.
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Berre
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Queen The Music - a Night at the Opera
Zaantheater, Zaandam
20:00
Mrs Einstein - Country for dummies
Theater De Omval, Diemen
20:00
Boss Capone & Patsy (pre-release Party)
dB's, Utrecht
20:00
Sophie Straat
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Stef Kamil Carlens / The Gates of Eden
Vooruit, Gent
20:00
Isolde Lasoen
Het Depot, Leuven
20:00
Hondsdol: Psychose
Volta, Amsterdam
Kommil Foo - Grind
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
De Kift - Feest Van Het Hondsvot
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
The Jerry Hormone Ego Trip // The Tambles Frank Fest
Walhalla, Deventer
20:00
Percossa - Let me in - Let me out
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jan Smit - Boven Jan
Agnietenhof, Tiel
20:00
Navarone
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Elfie Tromp - Op de barricade van het hart
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Edwin Evers Band
Musis, Arnhem
20:00
Haevn - Live In Concert
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac, the incredible story
Theater de Mythe, Goes
20:00
Cor Bakker / Karin Bloemen - Waar waren we gebleven
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Grindhoven Pre Party!
The Jack, Eindhoven
20:00
Jessie Lee & The Alchemists
Spirit of 66, Verviers
20:00
Sjako! + Hallo Venray
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Willie Wartaal - Moederdag
C.C. 't Gasthoes, Horst
20:00
Anne Neuteboom - Effe niet met je mening
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Coely
De Roma, Antwerpen
20:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
KOMODO
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Sem Jansen
Gelderlandfabriek, Culemborg
20:00
Prins S. en De Geit
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
The Bradley Bunch
Mulligans, Amsterdam