Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
19:15
Theater de Kampanje
Den Helder
21:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
The Jack
Eindhoven
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stinze Stiens
Stiens
So What!
Gouda
20:00
Simplon
Groningen
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Rotown
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Prinsenhof
Best
20:30
Posttheater
Arnhem
Popradar
Den Haag
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Pook
Oostknollendam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parktheater
Eindhoven
Parkgebouw
Rijssen
20:15
Pand P
Eindhoven
Paard
Den Haag
P60
Amstelveen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Musicon
Den Haag
19:30
Musicon
Den Haag
Mimik
Deventer
Mezz
Breda
Mezz
Breda
Metropool Enschede
Enschede
21:00
Metropool Enschede
Enschede
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Maassilo
Rotterdam
19:30
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Leijpark
Tilburg
Ledeltheater
Oostburg
Kursaal Oostende
Oostende
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Koningshof
Maassluis
19:00
Kid's Rhythm 'n' Blues Kaffee
Antwerpen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
19:30
Iduna
Drachten
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
Groene Engel
Oss
Gigant
Apeldoorn
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Fluor
Amersfoort
20:15
Flint
Amersfoort
Figi Theater
Zeist
20:00
Effenaar
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
20:00
Duycker
Hoofddorp
21:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
DRU Industriepark
Ulft
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Dok6
Panningen
DNK
Assen
20:30
DNK
Assen
Der Aa-theater
Groningen
Den Atelier
Marbehan, Luxembourg
DeLaMar
Amsterdam
vrijdag 22 oktober 2021
20:15
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Veste, Delft
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Pink Project
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Oldenhermanns - FCKED
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Theater de Mythe, Goes
20:15
Edwin Evers Band - Daar Zijn We Weer Tour
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Rene van Kooten / Shifting Daylight - Gemmae
Theater De Leest, Waalwijk
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
André Manuel - Sneu
Theater de Koornbeurs, Franeker
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Theater de Kampanje, Den Helder
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
The Dutch Eagles - Muzikale goudzoekers!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Ricky Koole - Laat het waaien
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Bastiaan Ragas - Ragas Zingt
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
The Dirty Denims 15th Birthday Party@ The Jack
The Jack, Eindhoven
20:15
Charly Luske - Story of Robbie Williams
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
James Oesi
Stinze Stiens, Stiens
Black Bottle Riot
So What!, Gouda
20:00
Wies
Simplon, Groningen
20:15
Jennie Lena sings Michael Jackson unplugged
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Diederick Ensink - Diederick’s debuut
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Imagine - The John Lennon songbook
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Släpstick - The Roaring Twenties
S.C.C. De Ruchte, Someren
Froukje (extra show)
Rotown, Rotterdam
21:00
Froukje
Rotown, Rotterdam
20:00
The Koalaz
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Prinsenhof, Best
20:30
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Posttheater, Arnhem
De Haagse Popweek
Popradar, Den Haag
20:00
Fiddler's Green
Poppodium Volt, Sittard
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Pook, Oostknollendam
20:00
MY BABY
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Percossa - UNPLUGGED
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Roxeanne Hazes
Patronaat, Haarlem
20:00
James Bond in Concert
Parktheater, Eindhoven
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Parktheater, Eindhoven
Nathalie Baartman - SNAK
Parkgebouw, Rijssen
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Pand P, Eindhoven
De Haagse Popweek
Paard, Den Haag
Heavy Metal Maniacs Festival
P60, Amstelveen
20:00
René van Meurs - Hunkert
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Kraantje Pappie
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Mell & Vintage Future
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
The Ghost Of Paul Revere
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
The Fortunate Sons (USA)
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
De Haagse Popweek
Musicon, Den Haag
19:30
Graceless / Mouflon
Musicon, Den Haag
Joris Linssen & Caramba - Dichterbij
Mimik, Deventer
The Guru Guru
Mezz, Breda
Rick de Leeuw
Mezz, Breda
Mezzoforte
Metropool Enschede, Enschede
21:00
Sophia Kruithof
Metropool Enschede, Enschede
Pearl Jam UK
Melkweg, Amsterdam
19:30
Leifur James
Melkweg, Amsterdam
20:30
Floris Kortie / Vera Kooper
Meervaart, Amsterdam
Danny Vera
Maassilo, Rotterdam
19:30
Bökkers
Luxor Live, Arnhem
Maurino
Luxor Live, Arnhem
Festival Circolo
Leijpark, Tilburg
The Bentleys - The Ladies of the 50's & 60's
Ledeltheater, Oostburg
Nights On Broadway - A Tribute To The Beegees
Kursaal Oostende, Oostende
Evergreen Top 1000 Live
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Fokko
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Koningshof, Maassluis
19:00
Poseydon
Kid's Rhythm 'n' Blues Kaffee, Antwerpen
20:15
Rootsriders - Marley75
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
The Jimi Hendrix Re-Experience - 50th Anniversary Tour
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
LOS - Lusten en Lasten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
19:30
The Bruceband
Iduna, Drachten
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Front 242
Het Depot, Leuven
20:00
Ruben Annink
Hedon, Zwolle
20:30
Rowwen Heze
Groene Engel, Oss
Blaudzun
Gigant, Apeldoorn
20:00
Dennis van Aarssen - Swinging On A Star
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
This Is Jackson
Fluor, Amersfoort
20:15
Joost Spijkers - Hotel Spijkers
Flint, Amersfoort
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Figi Theater, Zeist
20:00
Jungle By Night
Effenaar, Eindhoven
Evergrey + Special Guests
Dynamo, Eindhoven
20:00
Night of the Guitars
Duycker, Hoofddorp
21:00
Big Pete / Darrul Ciggaar / Dusty Ciggaar / Ian Siegal / Mischa den Ha
Duycker, Hoofddorp
20:00
Tim Akkerman & The Ivy League
DRU Industriepark, Ulft
20:15
Maaike Ouboter
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Diggy Dex
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Crazy Little Things - Queen: The Story
Dok6, Panningen
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
DNK, Assen
20:30
Peter van Rooijen - Liefde, dood & Bob Ross
DNK, Assen
Lauren Ruth Ward
Der Aa-theater, Groningen
Grandbrothers
Den Atelier, Marbehan, Luxembourg
Peter Pannekoek
DeLaMar, Amsterdam