Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
21:00
Musis
Arnhem
19:00
Musis
Arnhem
16:00
LantarenVenster
Rotterdam
14:00
LantarenVenster
Rotterdam
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
19:45
Luxor Live
Arnhem
15:45
dB's
Utrecht
20:15
C.C. De Werft
Geel
20:00
Paradiso
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Haarlemmerhout
Haarlem
11:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
18:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Woodstock69
Bloemendaal
Festivalpark Stenehei
Dessel
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
16:45
Vorstin
Hilversum
14:30
Vorstin
Hilversum
013
Tilburg
20:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:15
Dynamo
Eindhoven
De Roma
Antwerpen
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Sportpaleis
Antwerpen
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
21:00
Theater De Lievekamp
Oss
19:00
Theater De Lievekamp
Oss
Spirit of 66
Verviers
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Effenaar
Eindhoven
19:00
Botanique
Brussel
Paard
Den Haag
19:00
Paard
Den Haag
20:00
C.C. De Werft
Geel
Paradiso
Amsterdam
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
19:30
Metropool
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Poppodium Volt
Sittard
Stadspark Groningen
Groningen
18:30
Rotown
Rotterdam
20:30
P60
Amstelveen
Vorst Nationaal
Brussel
21:00
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Vera
Groningen
Patronaat
Haarlem
20:00
BIRD
Rotterdam
19:00
Chassé Theater
Breda
21:00
Chassé Theater
Breda
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
De Maaspoort
Venlo
Poppodium Volt
Sittard
Munttheater
Weert
Bernie's Beachclub
Zandvoort
19:30
Amstelkerk
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Festivalterrein Agrobaan Ysselsteyn
Ysselsteyn
18:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
P60
Amstelveen
19:30
Cinetol
Amsterdam
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Paradiso
Amsterdam
Metropool
Hengelo
20:00
Openluchttheater Ede
Ede
Livestream
Online
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Luxor Live
Arnhem
Rockhal
Esch zur Alzette
22:00
So What!
Gouda
20:00
So What!
Gouda
19:30
De Flux
Zaandam
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
19:00
Hoftheater
Raalte
21:30
Hoftheater
Raalte
dB's
Utrecht
19:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
18:30
Rotown
Rotterdam
zondag 20 juni 2021
20:30
Mummy's A Tree
Paco Plumtrek, Almelo
21:00
Mike Boddé & The Royal Dutch Scam –celebrating The Music Of Steely Dan
Musis, Arnhem
19:00
Mike Boddé & The Royal Dutch Scam –celebrating The Music Of Steely Dan
Musis, Arnhem
16:00
Marlies du Mosch
LantarenVenster, Rotterdam
14:00
Marlies du Mosch
LantarenVenster, Rotterdam
18:30
Manja Smits en Egbert Jan Louwerse
Beauforthuis, Austerlitz
19:45
Levi Noah
Luxor Live, Arnhem
15:45
Le Garage
dB's, Utrecht
20:15
Kommil Foo - OOGST
C.C. De Werft, Geel
20:00
Joshua J
Paradiso, Amsterdam
Iris Hond speelt Einaudi
Concertgebouw, Amsterdam
Houtfestival
Haarlemmerhout, Haarlem
11:00
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal (6+)
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Hippe Gasten
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
18:00
Het Zomer Theater: Tino Martin
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
Hernan Cattaneo at the Beach
Woodstock69, Bloemendaal
Graspop Metal Meeting
Festivalpark Stenehei, Dessel
De Dijk live at Amsterdamse Bos
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
16:45
Brainpower
Vorstin, Hilversum
14:30
Brainpower
Vorstin, Hilversum
Black Uhuru
013, Tilburg
20:00
Baroeg Gaat Live: DJ Rogier - something completely different II
Baroeg, Rotterdam
20:30
Bad Penny (NL)
Effenaar, Eindhoven
20:00
Ava
TivoliVredenburg, Utrecht
19:15
Autarkh / Encrypted Apocrypha
Dynamo, Eindhoven
Alan Parsons Live Project
De Roma, Antwerpen
maandag 21 juni 2021
Social Distortion
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ruben Block
De Roma, Antwerpen
Randy Newman
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Hella Mega Tour: Green Day / Fall Out Boy / Weezer
Sportpaleis, Antwerpen
Fu Manchu
Patronaat, Haarlem
20:00
Blaudzun
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 22 juni 2021
Tom Jones
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
The Kik + Mark Lada's Golden Arches
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ruben Block
De Roma, Antwerpen
21:00
Roué Verveer
Theater De Lievekamp, Oss
19:00
Roué Verveer
Theater De Lievekamp, Oss
Robert Jon & The Wreck
Spirit of 66, Verviers
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Massi
Effenaar, Eindhoven
19:00
LA Priest
Botanique, Brussel
Blaudzun (show 2)
Paard, Den Haag
19:00
Blaudzun (show 1)
Paard, Den Haag
woensdag 23 juni 2021
20:00
Tijs Vanneste & de Pelikanen
C.C. De Werft, Geel
The Secret Sisters
Paradiso, Amsterdam
Randy Newman
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Princess Nokia
Paradiso, Amsterdam
Peter Pannekoek
Theater de Bussel, Oosterhout
19:30
Personal Trainer
Metropool, Hengelo
L7
Melkweg, Amsterdam
Judas Priest
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Jeroen Woe
Paradiso, Amsterdam
19:00
Jack Poels
Poppodium Volt, Sittard
Hella Mega Tour: Green Day / Fall Out Boy / Weezer
Stadspark Groningen, Groningen
18:30
Blaudzun
Rotown, Rotterdam
20:30
Anneke Van Giersbergen Eert Kate Bush
P60, Amstelveen
donderdag 24 juni 2021
Zucchero
Vorst Nationaal, Brussel
21:00
Voorronde Roos van Nijmegen: Thou Shalt Not Kill
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Voorronde Roos van Nijmegen: Iok
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Vitamin B12
Dynamo, Eindhoven
20:00
The Secret Sisters
De Oosterpoort, Groningen
The Henhouse Prowlers
Vera, Groningen
Stage 1,5 - Waltzburg
Patronaat, Haarlem
20:00
SMANDEM.
BIRD, Rotterdam
19:00
Roué Verveer
Chassé Theater, Breda
21:00
Roué Verveer
Chassé Theater, Breda
Randy Newman
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
De Maaspoort, Venlo
Pieter de Graaf
Poppodium Volt, Sittard
Peter Pannekoek
Munttheater, Weert
Luminosity Beach Festival
Bernie's Beachclub, Zandvoort
19:30
KO Brass
Amstelkerk, Amsterdam
20:00
Karin Bloemen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jera On Air
Festivalterrein Agrobaan Ysselsteyn, Ysselsteyn
18:00
Het Zomer Theater: OG3NE
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Henk Hofstede (nits) - Showtickets & Live Stream Tickets
P60, Amstelveen
19:30
Harko / Kalaallit Nunaat
Cinetol, Amsterdam
21:00
Glodi Lugungu / Martijn Koning / Merijn Scholten
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
18:00
Glodi Lugungu / Martijn Koning / Merijn Scholten
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Gallowstreet
Paradiso, Amsterdam
Fokko
Metropool, Hengelo
20:00
Edwin Evers Band
Openluchttheater Ede, Ede
Defqon.1 at Home
Livestream, Online
20:00
Calefax
Paradiso, Amsterdam
19:00
Bongeziwe Mabandla
Luxor Live, Arnhem
vrijdag 25 juni 2021
Zucchero
Rockhal, Esch zur Alzette
22:00
Tim Knol
So What!, Gouda
20:00
Tim Knol
So What!, Gouda
19:30
The Lasses
De Flux, Zaandam
The Hubschrauber
Doornroosje, Nijmegen
The Hubschrauber
Doornroosje, Nijmegen
19:00
Roué Verveer
Hoftheater, Raalte
21:30
Roué Verveer
Hoftheater, Raalte
Possessed by Paul James (USA) + Mary Lee & the B-side Brothers (D/Bra)
dB's, Utrecht
19:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:30
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Personal Trainer
Podium Victorie, Alkmaar
18:30
Nagasaki Swim
Rotown, Rotterdam