Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openluchttheater Cabrio
Soest
Op Hodenpijl
Schipluiden
Muziekcafé Helmond
Helmond
Munttheater
Weert
Mezz
Breda
Meervaart
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Manifesto
Hoorn
Luxor Live
Arnhem
Leidse Schouwburg
Leiden
La Madeleine
Brussel
Kursaal Oostende
Oostende
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koningshof
Maassluis
Iduna
Drachten
Grote Rietplas
Emmen
20:30
Groene Engel
Oss
21:45
Groene Engel
Oss
Gebouw-T
Bergen op Zoom
EKKO
Utrecht
Dynamo
Eindhoven
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
16:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Roma
Antwerpen
De Pul
Uden
De Peppel
Zeist
De Meester
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Helling
Utrecht
20:00
Club Nova
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Capitole
Gent
Café Sport
Beverwijk
Cacaofabriek
Helmond
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Boerderij
Zoetermeer
013
Tilburg
Vorstin
Hilversum
Trix
Antwerpen
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Kerkrade
Kerkrade
Stadstrand de Oerkap
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
11:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Muziekgieterij
Maastricht
Luxor Live
Arnhem
Kursaal Oostende
Oostende
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
Grote Rietplas
Emmen
Grenswerk
Venlo
Gigant
Apeldoorn
De Romeynshoff
Rotterdam
De Paterskerk (DomusDela)
Eindhoven
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
dB's
Utrecht
20:00
Club Nova
Amsterdam
Cacaofabriek
Helmond
Boom Chicago
Amsterdam
Bimhuis
Amsterdam
Baroeg
Rotterdam
Vorstin
Hilversum
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Spirit of 66
Verviers
De Roma
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Botanique
Brussel
Beatrix Theater
Utrecht
AFAS Live
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paard
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
Koninklijk Circus
Brussel
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
zaterdag 06 juni 2020
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Still Collins
Orpheus, Apeldoorn
Veldhuis & Kemper
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Golden Earring
Openluchttheater Cabrio, Soest
Magda Mendes - Oliveiras
Op Hodenpijl, Schipluiden
LIVE: Dikke Dennis & the Røckers + Order of the Emperor
Muziekcafé Helmond, Helmond
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Munttheater, Weert
Kissterious / The Covernant / Up The Irons
Mezz, Breda
Sanne Wallis de Vries - Kom
Meervaart, Amsterdam
Slagerij van Kampen - Toccata Da Fuga
Markant Uden, Uden
Nick Cave Tribute Band
Manifesto, Hoorn
backyard
Luxor Live, Arnhem
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
Hang Massive
La Madeleine, Brussel
Clouseau
Kursaal Oostende, Oostende
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Di-rect - Live Stream
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Brigitte Heitzer Zingt!
Koningshof, Maassluis
Sass Jordan
Iduna, Drachten
Hello Festival
Grote Rietplas, Emmen
20:30
Def Americans
Groene Engel, Oss
21:45
Def Americans
Groene Engel, Oss
Pene Corrida
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Dylan LeBlanc
EKKO, Utrecht
International Slayer Day, The Official Dutch Ensemble
Dynamo, Eindhoven
Vannstein
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
16:00
SOCIAL D(IST)ANCING
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Naomi van der Linden en Jeannine la Rose
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Marcel Hensema
DeLaMar, Amsterdam
Stef Bos
De Roma, Antwerpen
Lesoir
De Pul, Uden
Outside revelation / Voltage
De Peppel, Zeist
The Cairo Project
De Meester, Almere
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Likt
De Helling, Utrecht
20:00
Lil Kleine
Club Nova, Amsterdam
Ali B - Koorts
Chassé Theater, Breda
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Capitole, Gent
Sweet Mary Jane
Café Sport, Beverwijk
John Mitchell
Cacaofabriek, Helmond
Kommil Foo - Oogst
C.C De Muze, Heusden-Zolder
The Watch plays Genesis
Boerderij, Zoetermeer
Wij zijn 13!
013, Tilburg
zondag 07 juni 2020
Eline Mann / Wouter Hamel
Vorstin, Hilversum
Nicole Atkins
Trix, Antwerpen
The Quartet.NL
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Tineke Postma Bloom Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Tineke Postma Bloom Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
Ara Malikian
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Tineke Postma Bloom Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
Orpheo Concert (ARM) - Hripsime Aghaqaryan
Theater Kerkrade, Kerkrade
Eva van Manen
Stadstrand de Oerkap, Haarlem
Popschool concert (middag voorstelling)
Patronaat, Haarlem
Popschool Concert (Avond voorstelling)
Patronaat, Haarlem
Judeska in een nieuwe klucht Het HUIS van ASPORAAT
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
11:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Paradiso, Amsterdam
Drive By Truckers
Paradiso, Amsterdam
Jan Willem Rozenboom: Franz Schubert Theatercollege
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
3J'S
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Kurt Vile
Muziekgieterij, Maastricht
Nona
Luxor Live, Arnhem
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Kursaal Oostende, Oostende
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Amelia White and the Blue Souvenirs
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
Hello Festival
Grote Rietplas, Emmen
Down By The River
Grenswerk, Venlo
HEBE
Gigant, Apeldoorn
Magda Mendes - Oliveiras
De Romeynshoff, Rotterdam
Fabrizio Paterlini
De Paterskerk (DomusDela), Eindhoven
Pauline Oostenrijk & Enno Voorhorst - Metamorfosen
De Maaspoort, Venlo
Maartje & Kine - Hoge Noot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Curtis Eller`s American Circus
dB's, Utrecht
20:00
Lil Kleine
Club Nova, Amsterdam
Harem Scarem
Cacaofabriek, Helmond
Chris Redd
Boom Chicago, Amsterdam
Ustad Shahid Parvez
Bimhuis, Amsterdam
Battle 4 BOA
Baroeg, Rotterdam
maandag 08 juni 2020
Laundry BigBand / Laura Fygi
Vorstin, Hilversum
16:00
Karima el Fillali
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Karima el Fillali
TivoliVredenburg, Utrecht
Kurt Vile
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Karima el Fillali
TivoliVredenburg, Utrecht
Samantha Martin & Delta Sugar
Spirit of 66, Verviers
Drive By Truckers
De Roma, Antwerpen
Meindert Talma en Gasten - De Grote Meindert Talma Voetbalshow
De Kleine Komedie, Amsterdam
OM
Botanique, Brussel
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Beatrix Theater, Utrecht
Tyler, The Creator
AFAS Live, Amsterdam
dinsdag 09 juni 2020
Kate Nash
Tolhuistuin, Amsterdam
Jan Rot - O Ja!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Al McKay's Earth, Wind & Fire Experience
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jack Poels - Blauwe Vear
Paard, Den Haag
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
En Vogue
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Hamilton Leithauser
Melkweg, Amsterdam
Herman Centraal
Luxor Live, Arnhem
Roger Hodgson
Koninklijk Circus, Brussel
An Evening With Philip Glass, Iggy Pop & Lavinia Meijer
De Oosterpoort, Groningen
Awkward I - KYD
De Kleine Komedie, Amsterdam