Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kuip
Rotterdam
Innocent
Hengelo
De Kuip
Rotterdam
De Kuip
Rotterdam
De Brielsche Aap
Brielle
De Kuip
Rotterdam
De Kuip
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
V11
Rotterdam
013
Tilburg
22:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
De Balie
Amsterdam
21:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
M Leuven
Leuven
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
18:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Grand Cafe Restaurant 1e Klas
Amsterdam
21:00
Q-Factory
Amsterdam
013
Tilburg
20:30
Capsloc
Capelle aan den IJssel
Podium Vlieland
Vlieland
20:30
P60
Amstelveen
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Grid Antwerpen
Antwerpen
20:00
Heilige-Drievuldigheidscollege
Leuven
Grid Antwerpen
Antwerpen
19:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Metropool
Hengelo
12:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
De Kuip
Rotterdam
De Kuip
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
CHV Noordkade
Veghel
Theater de Schalm
Veldhoven
Tolhuistuin
Amsterdam
21:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
14:30
TivoliVredenburg
Utrecht
16:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
18:30
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Hoftheater
Raalte
Figi Theater
Zeist
Concertgebouw
Amsterdam
19:00
Concertgebouw
Amsterdam
Kursaal Oostende
Oostende
18:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
16:30
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Willem Twee kunstruimte
's-Hertogenbosch
21:00
Willem Twee kunstruimte
's-Hertogenbosch
18:00
Kasteel Erenstein
Kerkrade
Openluchttheather Brilmansdennen
Losser
20:00
M Leuven
Leuven
20:00
Grand Cafe Restaurant 1e Klas
Amsterdam
013
Tilburg
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Markant Uden
Uden
Concertgebouw
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
20:15
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:00
Maassilo
Rotterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:15
Kasteel Erenstein
Kerkrade
20:00
Het Sieraad
Amsterdam
19:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Oosterpoort
Groningen
18:45
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Heilige-Drievuldigheidscollege
Leuven
Hall Of Fame
Tilburg
19:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater Kulturhus
Borne
20:15
Singer Theater
Laren
16:15
TivoliVredenburg
Utrecht
dinsdag 18 augustus 2020
Dennis van Aarssen - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
Gatecreeper
Innocent, Hengelo
Glennis Grace - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
Glennis Grace - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
Rowwen Heze
De Brielsche Aap, Brielle
woensdag 19 augustus 2020
Alain Clark - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
Alain Clark - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Diggy Dex
De Brielsche Aap, Brielle
Edwin Evers Band - 80’s Openlucht Tour!
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
Gatecreeper @ V11
V11, Rotterdam
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
22:00
Kasper van der Laan
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Kasper van der Laan
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Lo-fi Comedy Proudly Presents: Summer Comedy Nights
Q-Factory, Amsterdam
Sam Fender
TivoliVredenburg, Utrecht
Stan Van Samang
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Toonzetters: Fresku
De Balie, Amsterdam
21:30
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:00
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
donderdag 20 augustus 2020
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Bløf
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Camille Camille / Portland
M Leuven, Leuven
20:00
Diggy Dex
De Brielsche Aap, Brielle
Edwin Evers Band
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
18:00
Fleurine
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Gordon
Grand Cafe Restaurant 1e Klas, Amsterdam
21:00
Gumbo Kings
Q-Factory, Amsterdam
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
20:30
Jacklust
Capsloc, Capelle aan den IJssel
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Podium Vlieland, Vlieland
20:30
La Nique / NinaLynn
P60, Amstelveen
Maan
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
Mama's Jasje
Grid Antwerpen, Antwerpen
20:00
Mama's Jasje
Heilige-Drievuldigheidscollege, Leuven
Mama's Jasje
Grid Antwerpen, Antwerpen
19:00
Murth Mossel
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Ralph de Jongh
Metropool, Hengelo
12:00
Rolf Sanchez
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
Rolf Sanchez
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Rolf Sanchez
Olympisch Stadion, Amsterdam
Samantha Steenwijk - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
Samantha Steenwijk - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
Steef de Jong - SISI BOY
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Tijn van der Sanden
CHV Noordkade, Veghel
Tim Akkerman
Theater de Schalm, Veldhoven
Trevor Hall
Tolhuistuin, Amsterdam
21:30
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:00
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
14:30
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
16:15
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
20:45
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
18:30
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
vrijdag 21 augustus 2020
Alex Roeka - Rauwe Genade
Hoftheater, Raalte
Ashton Brothers - A Medicine Show
Figi Theater, Zeist
BankGiro Loterij ZomerSessie: Jan Van Duikeren / Shirma Rouse
Concertgebouw, Amsterdam
19:00
BankGiro Loterij ZomerSessie: Jan Van Duikeren / Shirma Rouse
Concertgebouw, Amsterdam
Buurman
Kursaal Oostende, Oostende
18:00
Chef'Special - Het Zomertheater
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
16:30
Clean Pete
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
Clean Pete
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
Danny Vera
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
18:00
Douwe Bob
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Douwe Bob
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
DUFFHUES – Darkened AV-poetics cineconcert
Willem Twee kunstruimte, 's-Hertogenbosch
21:00
DUFFHUES – Darkened AV-poetics cineconcert
Willem Twee kunstruimte, 's-Hertogenbosch
18:00
Dyanne Sleijpen / Rob Mennen
Kasteel Erenstein, Kerkrade
Edwin Evers Band
Openluchttheather Brilmansdennen, Losser
20:00
Flip Kowlier
M Leuven, Leuven
20:00
Gordon
Grand Cafe Restaurant 1e Klas, Amsterdam
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
20:30
GUYY
Patronaat, Haarlem
20:00
High Hi
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
I Sing Ed Sheeran
Markant Uden, Uden
Jazz Club: Tutu Puoane Met Music & Words
Concertgebouw, Amsterdam
Jazz Club: Tutu Puoane Met Music & Words
Concertgebouw, Amsterdam
20:15
Kommil Foo - OOGST
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:00
Lee Towers dinnerconcert
Maassilo, Rotterdam
20:00
Lil Kleine
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
Lil Kleine
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Live at LOLA: Timo de Jong
LOLA050, Groningen
Lost Tango
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:15
Lotte Walda
Kasteel Erenstein, Kerkrade
20:00
Memphis Maniacs
Het Sieraad, Amsterdam
19:00
Nielson
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
20:00
Paul de Leeuw
De Brielsche Aap, Brielle
20:00
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Lindenberg Theater, Nijmegen
Pokey Lafarge
De Oosterpoort, Groningen
18:45
Roxeanne Hazes - Tuin Sessie inclusief diner
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Sergio
Heilige-Drievuldigheidscollege, Leuven
Shadow of Intent
Hall Of Fame, Tilburg
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Goudse Schouwburg, Gouda
Stefano Keizers - Sorry Baby
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Theater Kulturhus, Borne
20:15
Viggo Waas
Singer Theater, Laren
16:15
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht