Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
dB's
Utrecht
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Effenaar
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
Vera
Groningen
20:00
Café Zigzag
Weert
20:00
Capsloc
Capelle aan den IJssel
20:00
De Buze
Steenwijk
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:30
De Peppel
Zeist
20:30
De Pul
Uden
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
NDSM Scheepsbouwloods
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:00
The Jack
Eindhoven
19:30
Vorstin
Hilversum
16:15
De Bosuil
Weert
14:30
DNK
Assen
Paradiso
Amsterdam
Poppodium Cpunt
Hoofddorp
Trix
Antwerpen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Café de Cactus
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Hedon
Zwolle
Paard
Den Haag
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Merleyn
Nijmegen
Paard
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Vera
Groningen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Effenaar
Eindhoven
20:30
Little Devil
Tilburg
21:00
Nederland Drie
Wateringen
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
So What!
Gouda
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Vera
Groningen
Vorst Nationaal
Brussel
21:00
Little Devil
Tilburg
Vorstin
Hilversum
20:00
Spirit of 66
Verviers
19:30
Zaal Lux
Herenthout
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Café Bosch
Arnhem
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:00
P60
Amstelveen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
17:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Phil.
Haarlem
23:00
Shelter
Amsterdam
Trix
Antwerpen
20:00
Trixxo Theater
Hasselt
20:15
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Openluchttheater Lochem
Lochem
20:00
Patronaat
Haarlem
19:00
Bierhuis Alkmaar
Alkmaar
20:00
EKKO
Utrecht
20:30
Grenswerk
Venlo
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
14:00
Café de Cactus
Hengelo
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Openluchttheater Lochem
Lochem
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Vorstin
Hilversum
Ahoy
Rotterdam
Boerderij
Zoetermeer
woensdag 17 april 2024
20:00
Comeback Kid
Kursaal Oostende, Oostende
donderdag 18 april 2024
20:00
Electric Eel Shock
dB's, Utrecht
20:00
Wishbone Ash
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Pip Blom
Effenaar, Eindhoven
19:30
Yellow Days
Melkweg, Amsterdam
Tusky
Vera, Groningen
vrijdag 19 april 2024
20:00
Cathubodua
Café Zigzag, Weert
20:00
Leif de Leeuw Band
Capsloc, Capelle aan den IJssel
20:00
Tusky - Vain Louie - Boskat
De Buze, Steenwijk
Chef'Special
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Compact Disk Dummies
De Roma, Antwerpen
20:00
Pip Blom
De Spot, Middelburg
20:00
Wishbone Ash
Gigant, Apeldoorn
20:30
The Exploited
Grenswerk, Venlo
20:30
Status Quotes
Metropool, Hengelo
20:00
Electric Eel Shock
Podium Victorie, Alkmaar
Feuerengel - A Tribute To Rammstein
TivoliVredenburg, Utrecht
zaterdag 20 april 2024
20:00
The Dirty Daddies
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Leif de Leeuw Band
De Peppel, Zeist
20:30
Money & The Man + Tricklebolt
De Pul, Uden
20:00
Compact Disk Dummies
De Roma, Antwerpen
20:00
Krezip - Theatertour 2024
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Deaf Radio
NDSM Scheepsbouwloods, Amsterdam
20:00
Pip Blom
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Feuerengel - A Tribute To Rammstein
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:00
The Covenant
The Jack, Eindhoven
19:30
Wishbone Ash
Vorstin, Hilversum
zondag 21 april 2024
16:15
Henrik Freischlader
De Bosuil, Weert
14:30
Dirk Scheele
DNK, Assen
Chef'Special
Paradiso, Amsterdam
The Exploited
Poppodium Cpunt, Hoofddorp
Dry Cleaning
Trix, Antwerpen
dinsdag 23 april 2024
20:00
The Jesus And Mary Chain
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Carl Verheyen / Carl Verheyen Band
Café de Cactus, Hengelo
The Maine
Melkweg, Amsterdam
Wishbone Ash: 50 Anniversary Tour
Q-Factory, Amsterdam
woensdag 24 april 2024
19:30
Finntroll
Effenaar, Eindhoven
20:30
Hugh Cornwell
Hedon, Zwolle
The Jesus And Mary Chain
Paard, Den Haag
20:15
Raymond van het Groenewoud
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
donderdag 25 april 2024
Finntroll
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Hugh Cornwell
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Di-rect
Het Depot, Leuven
20:00
The Indien
Merleyn, Nijmegen
Chef'Special
Paard, Den Haag
20:00
Krezip
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Krezip - Theatertour 2024
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Pip Blom
Vera, Groningen
Thirty Seconds to Mars
Ziggo Dome, Amsterdam
vrijdag 26 april 2024
20:00
Hugh Cornwell
De Harmonie, Leeuwarden
Chef'Special
Effenaar, Eindhoven
20:30
Borstal (UK) + Indulgence
Little Devil, Tilburg
21:00
Old Man's Riot / THORNDALE
Nederland Drie, Wateringen
20:00
SLASH ft. Myles Kennedy and The Conspirators
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Hallo Venray
So What!, Gouda
20:00
Beyond The Black
Trix, Antwerpen
20:00
Tartarus Records Presents: Ultha + Ortega + Oud Zeer + All Are To Retu
Vera, Groningen
Thirty Seconds to Mars
Vorst Nationaal, Brussel
zaterdag 27 april 2024
21:00
Temple Fang
Little Devil, Tilburg
zondag 28 april 2024
Hugh Cornwell
Vorstin, Hilversum
maandag 29 april 2024
20:00
Carl Verheyen Band
Spirit of 66, Verviers
dinsdag 30 april 2024
19:30
SLOPER
Zaal Lux, Herenthout
woensdag 01 mei 2024
20:00
Ensor, Maestro
Kursaal Oostende, Oostende
Chef'Special
TivoliVredenburg, Utrecht
donderdag 02 mei 2024
20:00
Surfer Joe / The Biarritz Boys
Café Bosch, Arnhem
20:30
Money & The Man + Tricklebolt
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Voltage
P60, Amstelveen
Chef'Special
TivoliVredenburg, Utrecht
vrijdag 03 mei 2024
20:00
The Indien
EKKO, Utrecht
20:00
Tusky
Hall Of Fame, Tilburg
17:00
Meat Love
Little Devil, Tilburg
20:00
Krezip - Theatertour 2024
Phil., Haarlem
23:00
Shelter Techno Special | W/dj Rush, Shinedoe, Mahabe & More
Shelter, Amsterdam
Chef'Special
Trix, Antwerpen
20:00
Danny Vera
Trixxo Theater, Hasselt
zaterdag 04 mei 2024
20:15
Hadise / Teoman
AFAS Live, Amsterdam
20:00
The Kills
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:30
Waylon
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Scott H. Biram
Café Wilhelmina, Eindhoven
21:00
Grey Daze
Metropool, Hengelo
21:00
The Indien
Rotown, Rotterdam
zondag 05 mei 2024
20:00
The Kills
Paradiso, Amsterdam
The Black Keys
Ziggo Dome, Amsterdam
dinsdag 07 mei 2024
20:00
PVRIS
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Normaal
Openluchttheater Lochem, Lochem
20:00
Apes Of The State
Patronaat, Haarlem
woensdag 08 mei 2024
19:00
Jack Molton Distortion
Bierhuis Alkmaar, Alkmaar
20:00
Money & The Man / Tricklebolt
EKKO, Utrecht
20:30
Matt Schofield
Grenswerk, Venlo
22:00
Apes Of The State
Merleyn, Nijmegen
20:00
Randy Hansen + Support: The Cards
Q-Factory, Amsterdam
donderdag 09 mei 2024
20:00
Chibi Ichigo / Compact Disk Dummies
Ancienne Belgique (AB), Brussel
14:00
Killer and the Cool Cats / Wille And The Bandits
Café de Cactus, Hengelo
21:00
Mad Sin
Metropool, Hengelo
20:00
Apes Of The State
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Normaal
Openluchttheater Lochem, Lochem
20:00
PVRIS
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Randy Hansen
Vorstin, Hilversum
vrijdag 10 mei 2024
Beste Zangers Live
Ahoy, Rotterdam
Matt Schofield
Boerderij, Zoetermeer