Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
P3
Purmerend
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
23:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:30
Poppodium Volt
Sittard
19:30
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Posttheater
Arnhem
21:00
RASA
Utrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Roepaen
Ottersum
22:00
Sally O'Brien's
Zwolle
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:15
Simplon
Groningen
So What!
Gouda
Sportpaleis
Antwerpen
Sportpaleis
Antwerpen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Trix
Antwerpen
Vera
Groningen
21:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:45
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:30
Willemeen
Arnhem
20:15
Zaantheater
Zaandam
013
Tilburg
013
Tilburg
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Ahoy
Rotterdam
Amsterdam Roest
Amsterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
22:00
Café De Singel
Zwolle
16:00
Concerto
Amsterdam
19:30
Corneel
Lelystad
21:00
De Bastille
Schoonhoven
21:30
De Bosuil
Weert
21:30
De Fles
Spijkenisse
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
De Helling
Utrecht
De Hip
Deventer
De Maagd
Bergen op Zoom
19:30
De Meester
Almere
De Oosterpoort
Groningen
21:00
De Peppel
Zeist
19:30
De Pul
Uden
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Smeltkroes
Maarheeze
21:00
De Stadstuin
Utrecht
20:15
De Vermaning
Zaandam
De Warande
Turnhout
Diligentia
Den Haag
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
ECI Cultuurfabriek
Roermond
21:00
EMG Faktors
Groningen
20:00
Fluor
Amersfoort
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Gebr. De Nobel
Leiden
Gelredome
Arnhem
21:00
Gigant
Apeldoorn
Grenswerk
Venlo
17:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Groene Engel
Oss
Handelsbeurs
Gent
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Het Podium
Hoogeveen
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
vrijdag 18 december 2015
Jacco Gardner
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
Serious D&B: Impulse x Amplified x Compass (SRH15)
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
The Quireboys + The Gloria Story
P3, Purmerend
La Pegatina
Paard, Den Haag
Sabrina Starke
Paard, Den Haag
De Jeugd Van Tegenwoordig
Paradiso, Amsterdam
23:00
Simian Mobile Disco (UK | DJ Set) + Tsepo + Disko Matique
Patronaat, Haarlem
Ronnie Flex & Lil' Kleine
Patronaat, Haarlem
20:00
Brutal Obscenity Fest: Brutal Obscenity, Silenxce, Rise Above (ft. mem
Patronaat, Haarlem
20:30
Bliksem
Podium 't Beest, Goes
20:00
Maison Du Malheur + Tiny Legs Tim + Boogie Chillers
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:30
Carach Angren
Poppodium Volt, Sittard
19:30
Serious Request @ Volt
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Posttheater, Arnhem
21:00
The Skatalites
RASA, Utrecht
20:15
Huub Stapel - MV²
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Undercoversessie Steve Miller Band
Roepaen, Ottersum
22:00
Sweet Bourbon
Sally O'Brien's, Zwolle
20:00
Jacqueline Govaert
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Hadewych Minis, The Truth And Nothing But The Truth (Reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
The Tenors
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:15
Sunday Kids
Simplon, Groningen
Petter Carlsen
So What!, Gouda
Dimitri Vegas & Like Mike
Sportpaleis, Antwerpen
Simply Red
Sportpaleis, Antwerpen
Sven Ratzke - STARMAN
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Canshaker Pi / Gosto / Klangstof / Taymir / The Benelux
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Pieter Derks
Theater aan de Schie, Schiedam
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bouwkunde, Deventer
Tim Knol - Lost & Found
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Daniël Arends
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Purmaryn, Purmerend
Regina Albrink
Theater de Speeldoos, Baarn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Bart van Loo / Eddy et les Vedettes - Chanson. Une Belle Histoire
Theater De Veste, Delft
20:00
Stevie Ann
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Nederlands Studenten Jazz Orkest
TivoliVredenburg, Utrecht
Nits
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Tremonti
Trix, Antwerpen
John Coffey + support
Vera, Groningen
21:00
Symfo Classics
Vorstin, Hilversum
20:00
countdowncafé
Vorstin, Hilversum
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:45
Mister and Mississippi
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:30
Mark Foggo's Skasters + Skandaal!
Willemeen, Arnhem
20:15
3J'S Acoustic Christmas
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 19 december 2015
The Common Linnets
013, Tilburg
Tremonti UITVERKOCHT
013, Tilburg
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Christmas with... Nick & Simon
Ahoy, Rotterdam
Tiny Legs Tim
Amsterdam Roest, Amsterdam
19:00
The Quireboys
Baroeg, Rotterdam
20:30
Mark Foggo
Bibelot, Dordrecht
20:00
Little Hook
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
Maiden United - Acoustic Tribute To Iron Maiden
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Jacco Gardner
Burgerweeshuis, Deventer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Cameretten Finalistentournee
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
17:00
The Jerkingbirds
Café de Pilaren, Alkmaar
22:00
Moos
Café De Singel, Zwolle
16:00
The Leonids
Concerto, Amsterdam
19:30
Festival Stille Nacht (Lelystad)
Corneel, Lelystad
21:00
Desert Storm
De Bastille, Schoonhoven
21:30
Stahlzeit
De Bosuil, Weert
21:30
De manne van de leesmap
De Fles, Spijkenisse
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
De Harmonie, Leeuwarden
Alamo Race Track
De Helling, Utrecht
Black Bottle Riot
De Hip, Deventer
Lankmoed - Onvergetelijk
De Maagd, Bergen op Zoom
19:30
Liptease& bigband kersttour
De Meester, Almere
The Kik
De Oosterpoort, Groningen
21:00
The Toasters
De Peppel, Zeist
19:30
The Doors Alive
De Pul, Uden
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Schattelijn, Geertruidenberg
Ali B - Je Suis Ali
De Smeltkroes, Maarheeze
21:00
Captain Morgan Express / Tosk
De Stadstuin, Utrecht
20:15
Fred Piek / Sido Martens
De Vermaning, Zaandam
Jennah Bell
De Warande, Turnhout
Ton Kas - JABROER
Diligentia, Den Haag
20:00
Nits
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Danny Vera - The new Black & White
ECI Cultuurfabriek, Roermond
21:00
Starmen
EMG Faktors, Groningen
20:00
Ben Caplan and The Casual Smokers
Fluor, Amersfoort
20:30
Queen Forever
Gebouw-T, Bergen op Zoom
John Coffey
Gebr. De Nobel, Leiden
Normaal
Gelredome, Arnhem
21:00
Carve / John Frost
Gigant, Apeldoorn
Afterpartees Slotconcert
Grenswerk, Venlo
17:00
Jennah Bell
Grenswerk, Venlo
20:30
Albumrelease ZooN
Groene Engel, Oss
Tower of Power
Handelsbeurs, Gent
21:00
Abba Gold
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Robert Smith Bluesband
Het Podium, Hoogeveen
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Het Veur Theater, Leidschendam