Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Paradiso
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Koningshof
Maassluis
20:00
Grounds
Rotterdam
Hedon
Zwolle
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Schouwburg Almere
Almere
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
EKKO
Utrecht
Orpheus
Apeldoorn
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Victorie
Alkmaar
BIRD
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Orpheus
Apeldoorn
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Theater De Willem
Papendrecht
Patronaat
Haarlem
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:30
Roepaen
Ottersum
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Deventer Schouwburg
Deventer
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Muzisch Centrum Emmeloord
Emmeloord
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
OT301
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
C.C. Strombeek
Grimbergen
Groene Engel
Oss
19:30
Willemeen
Arnhem
20:30
W:halll Auditorium
Sint-Pieters-Woluwe
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Paard
Den Haag
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Het Depot
Leuven
20:30
De School
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Vera
Groningen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:45
De Helling
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Molenberg
Delfzijl
Parktheater
Eindhoven
21:30
V11
Rotterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Hedon
Zwolle
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Hall Of Fame
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:30
013
Tilburg
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
De Perifeer
Deventer
De Kattendans
Bergeijk
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
N9
Eeklo
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Patronaat
Haarlem
donderdag 24 maart 2016
20:00
Simon Keizer - Ik & Simon
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Scott Bradlee & Postmodern Jukebox
Paradiso, Amsterdam
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Sandra van Nieuwland
Schouwburg Het Park, Hoorn
Roué Verveer - Op het laatste moment
Koningshof, Maassluis
20:00
Roots & Cultures #3
Grounds, Rotterdam
Rico & Sticks #OpgezewolleTotNu
Hedon, Zwolle
21:00
Rhinorino / THTsound
Cul de Sac, Tilburg
20:30
Reinbert de Leeuw & Vera Beths - Frans Liszt (3 Keer de Leeuw)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Racoon
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Almere, Almere
19:30
Prong
Melkweg, Amsterdam
19:00
Poison Idea
Baroeg, Rotterdam
20:00
Philippe Geubels
Scheldetheater, Terneuzen
Pauw
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Paus
EKKO, Utrecht
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
De Muze, Noordwijk
20:00
Niels Geusebroek
Paard, Den Haag
19:30
Nargaroth
Gebr. De Nobel, Leiden
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Schaffelaartheater, Barneveld
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Metal Panel
Victorie, Alkmaar
Mbongwana Star
BIRD, Rotterdam
20:30
Maartje & Kine
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Loes Luca - DOEK!
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Live on memory lane: The Kyteman Orchestra & Friends
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Leon van der Zanden
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater De Veste, Delft
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater De Willem, Papendrecht
Kovacs
Patronaat, Haarlem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Deventer Schouwburg, Deventer
Kasper van Kooten
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Karsu Dönmez
De Doelen, Rotterdam
20:30
Kapok / Ricciotti Ensemble
Roepaen, Ottersum
20:00
Kakkmaddafakka + Support
Patronaat, Haarlem
20:30
Joris Linssen & caramba - STROOM
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jon van Eerd - Harrie Babba
Deventer Schouwburg, Deventer
John Buijsman / New Cool Collective
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
19:30
Joey Cape
Sugar Factory, Amsterdam
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Muzisch Centrum Emmeloord, Emmeloord
JD McPherson
TivoliVredenburg, Utrecht
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Intouchables
De Harmonie, Leeuwarden
22:00
Indian Askin
Merleyn, Nijmegen
20:00
I Am Oak
OT301, Amsterdam
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
De Maagd, Bergen op Zoom
21:00
Hermitude
Bitterzoet, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Strombeek, Grimbergen
Hans Aarsman - Zelf weten
Groene Engel, Oss
19:30
Grindfeast W/ Rectal Smegma (album Release) + Fuck The Facts + Support
Willemeen, Arnhem
20:30
Grande Soirée Quebeco-Française
W:halll Auditorium, Sint-Pieters-Woluwe
20:00
Golden Earring
Chassé Theater, Breda
20:00
Friends of the Family
Paard, Den Haag
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Frank Boeijen
Theater Zinin, Nijverdal
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Eefje De Visser
Het Depot, Leuven
20:30
Dollkraut
De School, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
DeWolff + Go Go Berlin
Vera, Groningen
Dekoor - Close Harmony
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:45
De Kraaien
De Helling, Utrecht
20:00
Danny Vera
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Daniel Lohues
De Molenberg, Delfzijl
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
21:30
Broeder Dieleman
V11, Rotterdam
20:15
Boudewijn de Groot
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Bombay
Hedon, Zwolle
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Bert Gabriels
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Bandtalent
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Avalanche Quartet - The Guests
Theater de Schalm, Veldhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:00
Ares - Beter Niet Dood tour
Q-Factory, Amsterdam
20:15
André Manuel
Theater de Koornbeurs, Franeker
Amon Amarth
Hall Of Fame, Tilburg
American Young / Loveless Effect / Sasha McVeigh
Melkweg, Amsterdam
20:30
All Comes Down / Flat Iron / Midnight Motel
Paard, Den Haag
Ali B - Je Suis Ali
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
45Acidbabies / Backgammon / Electric Company
Paradiso, Amsterdam
20:15
3J'S
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
vrijdag 25 maart 2016
21:00
Wooden Soldiers
Café Wilhelmina, Eindhoven
23:00
Vunzige Deuntjes
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Diligentia, Den Haag
20:00
VanVelzen & The Hibby GBs
Zaantheater, Zaandam
20:00
Vandenplas
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Van Canto
013, Tilburg
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Tomoko Sauvage
De Perifeer, Deventer
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kattendans, Bergeijk
21:00
The Maureens + Wilson
Luxor Live, Arnhem
20:00
The Henhouse Prowlers
N9, Eeklo
20:30
The Doors in Concert
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
The Cool Quest
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
The B-Movie Orchestra
Patronaat, Haarlem