Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Koepeltheater
Leeuwarden
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Het Bolwerk
Sneek
00:00
HAL60
Roelofarendsveen
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Manifesto
Hoorn
20:00
Xinix
Nieuwendijk
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Spant!
Bussum
C.C. Cayen
Enkhuizen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:00
Meervaart
Amsterdam
00:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
15:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
15:00
CHV Noordkade
Veghel
16:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Hedon
Zwolle
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
15:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
14:30
Theater Sneek
Sneek
15:00
De Weverij
Zierikzee
20:00
De Bosuil
Weert
13:00
Luxor Live
Arnhem
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
15:30
Podium 't Beest
Goes
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Effenaar
Eindhoven
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
Koningshof
Maassluis
13:30
De Flux
Zaandam
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Café de Ouwehoer
Rotterdam
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
15:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
00:00
P3
Purmerend
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
00:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Hedon
Zwolle
16:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
21:00
V11
Rotterdam
14:00
't Blok
Nieuwerkerk aan den IJssel
18:00
Trix
Antwerpen
14:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
15:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
19:00
Melkweg
Amsterdam
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
15:30
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
19:00
Tolhuistuin
Amsterdam
18:30
Spirit of 66
Verviers
22:00
Merleyn
Nijmegen
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
15:30
Lourdeskerk
Scheveningen
Beauforthuis
Austerlitz
19:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
20:15
Markant Uden
Uden
15:00
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Het Entrepot vzw
Brugge
15:00
BREStheater
Brielle
15:00
Kursaal Oostende
Oostende
13:00
Thuishaven (festivalterrein)
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Capitole
Gent
zaterdag 15 februari 2020
23:00
The Rad Pack
Neushoorn, Leeuwarden
23:00
The Rad Pack
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
The Rocket Man - A tribute to Elton John
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
The Wieners Play The Everly Brothers
Koepeltheater, Leeuwarden
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Tim Akkerman & The Ivy League
Het Bolwerk, Sneek
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
HAL60, Roelofarendsveen
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
22:00
Tom Beek Kwartet
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Toontje Lager
Manifesto, Hoorn
20:00
Tribute To The Nineties ft Rudeboy & Green Lizard
Xinix, Nieuwendijk
19:30
Twin Peaks
Paard, Den Haag
20:00
UK Subs
Melkweg, Amsterdam
20:00
Van Dik Hout
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
Vera Mann - Goesting
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Waylon
Spant!, Bussum
X Raiders
C.C. Cayen, Enkhuizen
20:30
Yori Swart
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
zondag 16 februari 2020
15:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Meervaart, Amsterdam
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
De Meerpaal, Dronten
20:00
Babymetal
Ancienne Belgique (AB), Brussel
15:00
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater de Koornbeurs, Franeker
15:00
Basement 21
CHV Noordkade, Veghel
16:00
Ben Dubin / David Luning
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Blanks
Hedon, Zwolle
00:00
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd
Theater de Speeldoos, Baarn
15:00
Day Six + In-Tension
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
14:30
De Gouden Jaren II - Met o.a. Cor Bakker en Jacques Klöters
Theater Sneek, Sneek
15:00
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
De Weverij, Zierikzee
20:00
Deep Purple’s Made in Japan live by Made in Purple
De Bosuil, Weert
13:00
Dirk Scheele
Luxor Live, Arnhem
14:15
Dominic Seldis
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
15:00
Eddie Solomon
PopEi, Eindhoven
15:30
Ella van Poucke
Podium 't Beest, Goes
20:15
Enge Buren - BASTA!
Diligentia, Den Haag
20:00
FASTLOVE - A TRIBUTE TO GEORGE MICHAEL
Effenaar, Eindhoven
00:00
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
Koningshof, Maassluis
13:30
Hippe Gasten en maak je eigen Band T Shirt
De Flux, Zaandam
15:00
Homegrown: Funk Factor
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Indianizer
Café de Ouwehoer, Rotterdam
11:00
Ivo Janssen
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
15:00
Jeroen Zijlstra - Ja!zzzijlstraz
Theater De Verbeelding, Purmerend
00:00
Jeroen Zijlstra - Ja!zzzijlstraz
P3, Purmerend
20:00
Joe Armon-Jones
BIRD, Rotterdam
20:00
JW Roy
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
20:00
Kacy and Clayton
TivoliVredenburg, Utrecht
Kaiser Chiefs
Paradiso, Amsterdam
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Gooiland, Hilversum
14:00
KLEZMAJEUR; klezmer met een kwinkslag!
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
00:00
Leoni Jansen - Uitgekleed
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Man, Man, Man De Podcast
Hedon, Zwolle
16:30
Matchbox
Café Wilhelmina, Eindhoven
21:00
Mc Hibou
V11, Rotterdam
14:00
Morgendust en Brian de Graeve’s REALISEA
't Blok, Nieuwerkerk aan den IJssel
18:00
Napalm Death
Trix, Antwerpen
14:00
Old Salt
PlusEtage, Baarle-Nassau
15:00
ORPHEO concert (CHN) - Sheng Li
Theater Kerkrade, Kerkrade
19:00
Petrol Girls
Melkweg, Amsterdam
14:15
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem
Concertgebouw, Amsterdam
15:30
Raoul Steffani / Van Swieten Society
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
19:00
Reggae Vibrations - Tribute to Bob Marley
Tolhuistuin, Amsterdam
18:30
Regina
Spirit of 66, Verviers
22:00
Rilan & The Bombardiers
Merleyn, Nijmegen
15:00
Roos Blufpand - De Roos
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Sara Correia
LantarenVenster, Rotterdam
15:30
Sjaak Bral
Lourdeskerk, Scheveningen
Spinvis - In Werkelijkheid
Beauforthuis, Austerlitz
19:30
Starset
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
SULTAN.
Paco Plumtrek, Almelo
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Markant Uden, Uden
15:00
TAGO - Korean Drum
Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Theater Rotterdam, Rotterdam
Testament
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Bootleg Beatles
Het Entrepot vzw, Brugge
15:00
The Preacher Men - Blue
BREStheater, Brielle
15:00
The Silhouettes
Kursaal Oostende, Oostende
13:00
Thuishaven Winter: Amelie Lens
Thuishaven (festivalterrein), Amsterdam
20:00
Waylon
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Winterfylleth (UK, Acoustic) + ARD (UK)
Little Devil, Tilburg
Zakk Sabbath
Melkweg, Amsterdam
maandag 17 februari 2020
Babymetal
013, Tilburg
20:00
Balthazar (Be)
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Dodgr / Johnny Utah / ren
Bitterzoet, Amsterdam
Hexvessel
Merleyn, Nijmegen
James Arthur
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Joe Armon-Jones
Paradiso, Amsterdam
John Prine
Paradiso, Amsterdam
Kaiser Chiefs
TivoliVredenburg, Utrecht
Marco Hietala
Melkweg, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Sara Correia
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:45
Stephen Fearing / The Sentimentals
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Sven Ratzke - Where are we now
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Capitole, Gent