Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
22:00
Vera
Groningen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Willemeen
Arnhem
Wilminktheater
Enschede
20:15
Zaantheater
Zaandam
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
Altstadt
Eindhoven
Amsterdam ArenA
Amsterdam
23:00
Atak
Enschede
19:30
Baroeg
Rotterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Burgerweeshuis
Deventer
C.C. Deurne
Deurne
C.C. Palethe
Overpelt
Chassé Theater
Breda
Club Smederij
Tilburg
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Corneel
Lelystad
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
dB's
Utrecht
21:15
De Bosuil
Weert
20:00
De Bosuil
Weert
21:30
De Flux
Zaandam
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
De Kargadoor
Utrecht
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Peppel
Zeist
De Pul
Uden
20:00
De Singel
Antwerpen
De Speeldoos
Vught
21:00
De Spot
Middelburg
21:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Dok6
Panningen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Duycker
Hoofddorp
Dynamo
Eindhoven
21:00
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
Flint
Amersfoort
Fluor
Amersfoort
19:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
23:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Groene Engel
Oss
17:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Hedon
Zwolle
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Iduna
Drachten
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Melkweg
Amsterdam
Metro Deurne
Deurne
Metropool
Hengelo
20:00
Mezz
Breda
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
P60
Amstelveen
P60
Amstelveen
20:00
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
23:30
Podium Victorie
Alkmaar
21:30
Porgy en Bess
Terneuzen
donderdag 11 mei 2017
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
The Doors in Concert
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Yamato
Theater de Mythe, Goes
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater De Veste, Delft
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Theaterhotel Almelo, Almelo
Rondé
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Maurice van Hoek
V11, Rotterdam
22:00
The Blind Shake
Vera, Groningen
20:30
Esmay Usmany - Huppelen Esmay, Huppelen
Werftheater, Utrecht
20:30
Marc Ford and the Neptune Blues Club
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Lorrèn
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
The Real McKenzies + support
Willemeen, Arnhem
Ali B - Je Suis Ali
Wilminktheater, Enschede
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 12 mei 2017
Bløf
013, Tilburg
DJ Snake
AFAS Live, Amsterdam
Steffen Morrison
Altstadt, Eindhoven
DJ Armin van Buuren
Amsterdam ArenA, Amsterdam
23:00
DJ Abstract / WAVES
Atak, Enschede
19:30
Heidevolk
Baroeg, Rotterdam
21:00
Broken Teeth
Bibelot, Dordrecht
20:30
Invitation to the sound of Jerney Kaagman and Earth&Fire
Boerderij, Zoetermeer
Kraak & Smaak
Burgerweeshuis, Deventer
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Deurne, Deurne
William Boeva - Reset
C.C. Palethe, Overpelt
Paul Carrack
Chassé Theater, Breda
Dr. Lektroluv
Club Smederij, Tilburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
God Dethroned
Corneel, Lelystad
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
The John Lewis Trio
dB's, Utrecht
21:15
Venice
De Bosuil, Weert
20:00
The Hillbilly Moonshiners play Mumford and Sons
De Bosuil, Weert
21:30
Cynbel / Kita Menari / Logue
De Flux, Zaandam
20:15
Fratsen
De Helling, Utrecht
20:15
Dieter van der Westen
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Pieter Verelst - Mijn broer en ik
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Stef Bos - Wereldwijd
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Jeangu Macrooy
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Vetrar Draugurinn
De Peppel, Zeist
Indian Askin
De Pul, Uden
20:00
STUFF.
De Singel, Antwerpen
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Speeldoos, Vught
21:00
The Cosmic Carnival
De Spot, Middelburg
21:00
Sonido Gallo Negro
De Zwerver, Oostende
20:00
Frank Boeijen
Deventer Schouwburg, Deventer
LOS - VAST
Dok6, Panningen
23:00
Full Crate / Jarreau Vandal / Midas Hutch
Doornroosje, Nijmegen
Rondé
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Classics
Duycker, Hoofddorp
20:00
Akae Beka - The voice of midnite
Duycker, Hoofddorp
Ne Obliviscaris + Exivious + support
Dynamo, Eindhoven
21:00
Randy Hansen
Effenaar, Eindhoven
Fischer-Z
Effenaar, Eindhoven
20:30
Hallo Venray
EKKO, Utrecht
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Flint, Amersfoort
STAVAST
Fluor, Amersfoort
19:30
FRIS WE LOVE SUMMER
Gebouw-T, Bergen op Zoom
23:00
De Kraaien
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Spoil Engine
Groene Engel, Oss
17:00
Moriscos Underground presenteert Fuente
Grounds, Rotterdam
20:00
Maurice van Hoek
Hedon, Zwolle
The Real McKenzies + Ferocious Dog
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Marc Ford
Iduna, Drachten
Daniël Arends - De Afterparty
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Caetano Veloso
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
20:00
Edsilia Rombley
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Simple Minds
Kursaal Oostende, Oostende
20:30
Gilad Hekselman Trio
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
IZAH
Little Devil, Tilburg
21:00
Anna Tivel & Jeffrey Martin
Luxor Live, Arnhem
20:00
Sporting Life
Melkweg, Amsterdam
Jonna Fraser
Metro Deurne, Deurne
Jan Akkerman 70th Anniversary
Metropool, Hengelo
20:00
Frikantival
Mezz, Breda
Fuse
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:15
Nederlands Kamerkoor / Peter Dijkstra / Remy van Kesteren
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Mnozil Brass
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Stef Kamil Carlens
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Risin' Up
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
'Loud & Rising Tour'
Nieuwe Nor, Heerlen
Friday Night Out: The Fresh Cuts met Aïrto, Paul van Kessel
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Mini & Maxi
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Etana / Rapha Pico
P60, Amstelveen
King of the World
P60, Amstelveen
20:00
Tribute2BobMarley
Paard, Den Haag
22:00
Engel & Just
Paradiso, Amsterdam
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Night Fever
Patronaat, Haarlem
20:15
Karsu
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:30
United Voices of Rock
Podium 't Beest, Goes
20:00
The Black Marble Selection
Podium Asteriks, Leeuwarden
23:30
Click
Podium Victorie, Alkmaar
21:30
Fred Eaglesmith
Porgy en Bess, Terneuzen