Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Purmaryn
Purmerend
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Hedon
Zwolle
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
Vorstin
Hilversum
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Altstadt
Eindhoven
Paard
Den Haag
Vooruit
Gent
20:30
Werftheater
Utrecht
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Melkweg
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
20:15
Dok6
Panningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. De Stringe
Vichte
20:00
De Kleine Willem
Enschede
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:00
Grounds
Rotterdam
23:00
Grenswerk
Venlo
Corneel
Lelystad
20:00
Agnietenhof
Tiel
22:00
Timboektoe
Velsen-Noord
15:00
EKKO
Utrecht
21:00
Charlatan
Gent
20:00
Arsenaal Theater
Vlissingen
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Iduna
Drachten
20:00
Metropool
Hengelo
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Groene Engel
Oss
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Flint
Amersfoort
Den Bolder
Waspik
Xinix
Nieuwendijk
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
013
Tilburg
Effenaar
Eindhoven
16:00
Molen De Ster
Utrecht
20:00
Wilminktheater
Enschede
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Bonte Wever
Assen
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:30
De Kattendans
Bergeijk
C.C. Myllesweerd
Mill
20:00
Patronaat
Haarlem
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Paard
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
21:00
Hedon
Zwolle
17:00
De Zwerver
Oostende
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Café 't Keerpunt
Spijkerboor
Theater Sneek
Sneek
22:00
Duycker
Hoofddorp
20:30
Poppodium Volt
Sittard
21:00
OJC Comeet
Someren
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Kleine Komedie
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Atak
Enschede
20:00
Manifesto
Hoorn
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Stenge
Heinkenszand
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
De Helling
Utrecht
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
Muziekcafé Lohengrin
's-Hertogenbosch
19:30
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Schouwburg Rex
Mol
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Posttheater
Arnhem
vrijdag 07 april 2017
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Purmaryn, Purmerend
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
De Grote Karaoke Show
Hedon, Zwolle
20:15
Daniel Lohues
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Crying Boys Cafe
Patronaat, Haarlem
22:00
Crow's Feet
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Creedence Clearwater Revived
AFAS Live, Amsterdam
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater Concordia, Haastrecht
Call It Off
Vorstin, Hilversum
Briqueville
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Bløf
Paard, Den Haag
20:00
Blowbeat
Altstadt, Eindhoven
Bettie Serveert
Paard, Den Haag
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
Vooruit, Gent
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Werftheater, Utrecht
André Manuel - De Onzen
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Amongster / Handed
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
All the King's Daughters / Avi On Fire / Rilan & The Bombardiers
Paradiso, Amsterdam
20:15
Ali B - Je Suis Ali
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
18 Miles / Hawser / Your Demise
Melkweg, Amsterdam
zaterdag 08 april 2017
Yung Internet
Patronaat, Haarlem
20:15
Wouter Hamel - Theatertournee 2017
Dok6, Panningen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Het Park, Hoorn
William Boeva - Reset
C.C. De Stringe, Vichte
20:00
Wende Snijders
De Kleine Willem, Enschede
21:00
WeaaH
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Waylon
Vorstin, Hilversum
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:00
UNDERGROUNDS #3: King Ayisoba + ZEA
Grounds, Rotterdam
23:00
Twarres
Grenswerk, Venlo
Toontje Lager
Corneel, Lelystad
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Agnietenhof, Tiel
22:00
Timboektoe openingsfeest
Timboektoe, Velsen-Noord
15:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
EKKO, Utrecht
21:00
The Skyblasters
Charlatan, Gent
20:00
The Pilgrims
Arsenaal Theater, Vlissingen
21:00
The Franklin Electric
Bitterzoet, Amsterdam
The Exploited
Iduna, Drachten
20:00
The Expendables
Metropool, Hengelo
20:15
The Doors in Concert
Het Wennekerpand, Schiedam
20:30
The Cure & Editors tribute
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
The Atomic 4 + Hi-Tombs + Kees van Bemmel Rockabilly Trio
Groene Engel, Oss
20:15
Tangarine
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Sven Ratzke - STARMAN
Flint, Amersfoort
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Den Bolder, Waspik
STAVAST
Xinix, Nieuwendijk
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Sonic Syndicate
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Shirma Rouse & Jazz Orchestra of the Concertgebouw
013, Tilburg
SFB
Effenaar, Eindhoven
16:00
Sem Seiffert
Molen De Ster, Utrecht
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Wilminktheater, Enschede
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
De Maaspoort, Venlo
20:00
Roots Riders
De Bonte Wever, Assen
20:00
Roos Blufpand - Hoe Dan
Parkgebouw, Rijssen
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Kattendans, Bergeijk
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
C.C. Myllesweerd, Mill
20:00
Racoon
Patronaat, Haarlem
Pieter Derks - Spot
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater Aan de Slinger, Houten
Pavlov's Dog
Paard, Den Haag
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Kampanje, Den Helder
21:00
Paceshifters
Hedon, Zwolle
17:00
Opening The Crystal Ship
De Zwerver, Oostende
22:00
Okkultokrati
Merleyn, Nijmegen
20:15
Nirvana door Zapp4
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Niet Schieten! - Kusje erop!
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
20:30
Niels Geusebroek - Wildfire
Schouwburg Het Park, Hoorn
Nathan Bell
Café 't Keerpunt, Spijkerboor
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Sneek, Sneek
22:00
Nachtzuster - first edition
Duycker, Hoofddorp
20:30
Nachtschade
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Mooi Wark
OJC Comeet, Someren
Miss Montreal
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Mirusia Louwerse
Theater de Stoep, Spijkenisse
Mike Boddé - De Geurige Man
De Kleine Komedie, Amsterdam
Michiel Borstlap - Velvet
North Sea Jazz Club, Amsterdam
19:30
Michelle David & The Gospel Sessions
Paradiso, Amsterdam
Micha Wertheim - Iemand Anders
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Metal Oet Twente
Atak, Enschede
20:00
Metal Manifesto - Anger Machine / Infantry / Onkt
Manifesto, Hoorn
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
C.C. Den Herd, Bladel
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Stenge, Heinkenszand
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Lucky Fonz III - Superlekker
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Lucas Hamming
De Helling, Utrecht
20:30
LOS - VAST
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
22:00
LIVE: T-99
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
Lemon (NL)
Muziekcafé Lohengrin, 's-Hertogenbosch
19:30
L.A. Salami
Paradiso, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Karsu
Schouwburg Rex, Mol
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jochen Otten
Posttheater, Arnhem