Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
16:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:45
dB's
Utrecht
16:45
dB's
Utrecht
dB's
Utrecht
14:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Hedon
Zwolle
22:00
Patronaat
Haarlem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
Paradiso
Amsterdam
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Markant Uden
Uden
19:00
C.C. De Kei
Reusel
21:00
C.C. De Kei
Reusel
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
22:00
Doornroosje
Nijmegen
19:45
Doornroosje
Nijmegen
AFAS Live
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
16:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
14:30
De Harmonie
Leeuwarden
19:00
Patronaat
Haarlem
16:00
Patronaat
Haarlem
Botanique
Brussel
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
P60
Amstelveen
Kursaal Oostende
Oostende
15:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
14:00
LantarenVenster
Rotterdam
17:00
Cacaofabriek
Helmond
TivoliVredenburg
Utrecht
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
20:30
Effenaar
Eindhoven
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:00
Fasila Schinveld
Schinveld
19:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:30
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Oosterpoort
Groningen
Paradiso
Amsterdam
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
21:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
AFAS Live
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
MECC
Maastricht
19:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Mainstage
's-Hertogenbosch
Perron-3
Rosmalen
Theater de Schalm
Veldhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
Botanique
Brussel
Theater de Stoep
Spijkenisse
Metropool
Hengelo
AFAS Live
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Het Podium
Hoogeveen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
Theater Kikker
Utrecht
Flint
Amersfoort
Junushoff Theater
Wageningen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
OC 't Waaigat
Zwijndrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Philharmonie Haarlem
Haarlem
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
TivoliVredenburg
Utrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Willem
Papendrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podium Hoge Woerd
De Meern
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater De Storm
Winterswijk
zondag 13 december 2020
16:00
Metropole Orkest / De mooiste liedjes van Toon Hermans
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Man, man, man, de Podcast
Goudse Schouwburg, Gouda
20:45
Live Goes On Met Temple Fang
dB's, Utrecht
16:45
Live Goes On Met Temple Fang
dB's, Utrecht
Live Goes On Met Temple Fang
dB's, Utrecht
14:30
Lavinia Meijer - Untitled 2
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kraak & Smaak
Hedon, Zwolle
22:00
John The Revelator / Johnny LaPorte
Patronaat, Haarlem
Johan Derksen - The Sound of The Blues & Americana
Theater de Stoep, Spijkenisse
Johan Derksen - The Sound of The Blues & Americana
Theater de Stoep, Spijkenisse
Joe Buck
Paradiso, Amsterdam
16:00
Jef Neve Septet feat. Teus Nobel & Jasper Høib
TivoliVredenburg, Utrecht
Jawad El Soufi - Tour de Sloegie
Meervaart, Amsterdam
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Hippe Gasten
Markant Uden, Uden
19:00
GUIDO - Portraits of Tomorrow
C.C. De Kei, Reusel
21:00
GUIDO - Portraits of Tomorrow
C.C. De Kei, Reusel
20:00
Frans Bauer - Live In Concert
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
22:00
Frank Boeijen
Doornroosje, Nijmegen
19:45
Frank Boeijen
Doornroosje, Nijmegen
Floor Jansen / Marcel Fisser Band
AFAS Live, Amsterdam
Floor Jansen / Marcel Fisser Band
AFAS Live, Amsterdam
FADOpelos2 - Sei de um Rio
Theater De Lievekamp, Oss
16:00
Enge Buren - Basta!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
14:30
Ellen Pieters / Frédérique Sluyterman van Loo / Hanneke Drenth
De Harmonie, Leeuwarden
19:00
Eindejaars Blues Benefiet: John the Revelator & Johnny LaPorte
Patronaat, Haarlem
16:00
Eindejaars Blues Benefiet: John the Revelator & Johnny LaPorte
Patronaat, Haarlem
Eiffel
Botanique, Brussel
20:15
Dutch String Collective - Schubert
Theater de Schalm, Veldhoven
Doodswens / Ggu:ll / Terzij De Horde
P60, Amstelveen
Don KosakenChor Russland - Winter in Russia
Kursaal Oostende, Oostende
15:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
14:00
DeLange
LantarenVenster, Rotterdam
17:00
Bandeville - The Music of Willy Deville
Cacaofabriek, Helmond
Amaranthe / Beyond The Black
TivoliVredenburg, Utrecht
Alex Roeka - Rauwe Genade
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
maandag 14 december 2020
20:30
The Sessions: Stippenlift
Effenaar, Eindhoven
SYA - A Bright Starry Night
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:00
Rootsriders
Fasila Schinveld, Schinveld
19:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Milow
De Oosterpoort, Groningen
Maria Mena
Paradiso, Amsterdam
20:45
Kroonenberg Trio
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
21:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Floor Jansen / Marcel Fisser Band
AFAS Live, Amsterdam
Floor Jansen / Marcel Fisser Band
AFAS Live, Amsterdam
20:00
DeWolff / Metropole Orkest
MECC, Maastricht
19:15
Clean Pete Kerst Lab
De Kleine Komedie, Amsterdam
Clean Pete Kerst Lab
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 15 december 2020
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
William Boeva - B30VA
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
The Legends ft. Michael Varekamp - Swingin’ Paris The Christmas Specia
Theater Geert Teis, Stadskanaal
The Legends ft. Michael Varekamp - Swingin’ Paris The Christmas Specia
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Sanne Wallis de Vries - Heel
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Ronald Snijders - Een avond met mij
Perron-3, Rosmalen
Op Sterk Water - De Hoe Overleef ik de Kerst Show
Theater de Schalm, Veldhoven
Milow
TivoliVredenburg, Utrecht
Metropole Orkest / De mooiste liedjes van Toon Hermans
TivoliVredenburg, Utrecht
Metropole Orkest / De mooiste liedjes van Toon Hermans
TivoliVredenburg, Utrecht
Maria Mena
Doornroosje, Nijmegen
Lylac
Botanique, Brussel
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Stoep, Spijkenisse
Heino
Metropool, Hengelo
Floor Jansen / Marcel Fisser Band
AFAS Live, Amsterdam
Floor Jansen / Marcel Fisser Band
AFAS Live, Amsterdam
EUT - Locked & Live
Het Podium, Hoogeveen
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Zaantheater, Zaandam
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Zaantheater, Zaandam
DIEHELEDING - 1001
Theater Kikker, Utrecht
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Flint, Amersfoort
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Junushoff Theater, Wageningen
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
woensdag 16 december 2020
‘Wacht maar tot ik dood ben’ Het werk en leven van Annie M.G. Schmidt
DeLaMar, Amsterdam
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
William Boeva - B30VA
OC 't Waaigat, Zwijndrecht
Vera Mann - Goesting
Theater de Stoep, Spijkenisse
Thijs Boontjes zingt Bram Verneulen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Thijs Boontjes zingt Bram Verneulen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
The Legends ft. Michael Varekamp - Swingin’ Paris The Christmas Specia
Philharmonie Haarlem, Haarlem
The Legends ft. Michael Varekamp - Swingin’ Paris The Christmas Specia
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
De Meenthe, Steenwijk
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
De Meenthe, Steenwijk
Spinvis - We vieren het toch
TivoliVredenburg, Utrecht
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater De Willem, Papendrecht
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater De Willem, Papendrecht
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Podium Hoge Woerd, De Meern
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Podium Hoge Woerd, De Meern
Rome
TivoliVredenburg, Utrecht
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Theater De Storm, Winterswijk