Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
DNK
Assen
Theater de Bussel
Oosterhout
Studio de Bakkerij
Rotterdam
Het Bolwerk
Sneek
Little Devil
Tilburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Concertgebouw
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Trix
Antwerpen
P3
Purmerend
Musis
Arnhem
Rockhal
Esch zur Alzette
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Wennekerpand
Schiedam
Kursaal Oostende
Oostende
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Nieuwe Regentes
Den Haag
Q-Factory
Amsterdam
Thuishaven (festivalterrein)
Amsterdam
't Kerkhuys Spanbroek
Spanbroek
Botanique
Brussel
Haarlem Blues Club
Haarlem
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Podium Victorie
Alkmaar
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
Koninklijk Circus
Brussel
Melkweg
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Bourla
Antwerpen
AFAS Circustheater
Scheveningen
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
Café de Cactus
Hengelo
Agnietenhof
Tiel
De Oosterpoort
Groningen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
De Meenthe
Steenwijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Botanique
Brussel
Het Depot
Leuven
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Boom Chicago
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
Gebr. De Nobel
Leiden
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Ziggo Dome
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Vera
Groningen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Meervaart
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Neushoorn
Leeuwarden
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Spirit of 66
Verviers
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Oosterpoort
Groningen
Het Musiater
Zevenaar
Theater aan de Schie
Schiedam
Botanique
Brussel
Capitole
Gent
Theater de Spiegel
Zwolle
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Vorst Nationaal
Brussel
Theater De Lievekamp
Oss
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Merleyn
Nijmegen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater De Veste
Delft
Sportpaleis
Antwerpen
013
Tilburg
Bitterzoet
Amsterdam
Lotto Arena
Antwerpen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Roma
Antwerpen
TivoliVredenburg
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Rockhal
Esch zur Alzette
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater De Omval
Diemen
zondag 22 maart 2020
Marcel Hensema - Alles in de hens
DNK, Assen
Maria de Fátima - Nacht in Lissabon
Theater de Bussel, Oosterhout
Marten de Paepe
Studio de Bakkerij, Rotterdam
Montis, Goudsmit en Directie
Het Bolwerk, Sneek
Morast (D) + Evil Warriors (D) + VIIHB (Seven Houses Burn)
Little Devil, Tilburg
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pieter Jan Leusink - Matthaus Passion
Concertgebouw, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Rex Orange County
Trix, Antwerpen
Rootsriders
P3, Purmerend
Sara Kroos - Verte
Musis, Arnhem
Scarlxrd
Rockhal, Esch zur Alzette
Stef Bos - Tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sven Ratzke - Where are we now
Het Wennekerpand, Schiedam
Symfonie Orkest Vlaanderen
Kursaal Oostende, Oostende
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
The Soul Preacher - Intense En Opzwepende Theatershow
De Nieuwe Regentes, Den Haag
The Three Degrees
Q-Factory, Amsterdam
Thuishaven Winter: Dimitri / Prunk
Thuishaven (festivalterrein), Amsterdam
Tim Knol - Lost & Found II
't Kerkhuys Spanbroek, Spanbroek
TNGHT
Botanique, Brussel
Tomi Leino Band
Haarlem Blues Club, Haarlem
Urban Heat
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Wies en De Liefde Albumpresentatie
Podium Victorie, Alkmaar
maandag 23 maart 2020
Accademia Del Piacere / Nuria Rial
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Agnes Obel
Koninklijk Circus, Brussel
Alchemist
Melkweg, Amsterdam
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
DeLaMar, Amsterdam
Bombay Bicycle Club
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Chelsea Wolfe - Birth of Violence akoestisch
Bourla, Antwerpen
Fred van Leer - Leer van Fred Live
AFAS Circustheater, Scheveningen
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Meervaart, Amsterdam
Jett Rebel
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jim White
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Little Dragon
Melkweg, Amsterdam
Malford Milligan & The Southern Aces
Café de Cactus, Hengelo
Najib Amhali - Waar was ik?
Agnietenhof, Tiel
Oleta Adams
De Oosterpoort, Groningen
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Lievekamp, Oss
Ronald Goedemondt - Numero Uno
De Meenthe, Steenwijk
Rowwen Heze
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Sasha Velour
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Scarlxrd
Botanique, Brussel
Shht
Het Depot, Leuven
Signum Quartett
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Stef Bos - Tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
The Analogues
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
dinsdag 24 maart 2020
Alex Borstein & The Amstergang
Boom Chicago, Amsterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Venray, Venray
Anvil
Gebr. De Nobel, Leiden
Bløf
Theater de Spiegel, Zwolle
Celine Cairo - Birds of Paradise
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Corrie Van Binsbergen / Frédérique Spigt - Stukjes
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daan Boom - De Eerste
Markant Uden, Uden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
De Jeugd Van Tegenwoordig
TivoliVredenburg, Utrecht
Debby Petter - De liefde voorbij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Elbow
Ziggo Dome, Amsterdam
FLETCHER
Melkweg, Amsterdam
Floor Jansen
AFAS Live, Amsterdam
Gifts From Babylon & Welcome to the Smiling Coast
Vera, Groningen
Grof geschud - Lijmen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Meervaart, Amsterdam
Huub Stapel - Het Huwelijk
DeLaMar, Amsterdam
Interstellar Perception
Neushoorn, Leeuwarden
Iris Hond
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jared James Nichols
Spirit of 66, Verviers
Jett Rebel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jim White
De Oosterpoort, Groningen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Het Musiater, Zevenaar
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater aan de Schie, Schiedam
Lous and the Yakuza
Botanique, Brussel
Ludovico Einaudi
Capitole, Gent
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Spiegel, Zwolle
Najib Amhali - Waar was ik?
Agnietenhof, Tiel
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Noa
Paradiso, Amsterdam
Oleta Adams
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pentatonix
Vorst Nationaal, Brussel
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Lievekamp, Oss
René van Meurs - Hunkert
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Roos van Nijmegen Voorronde 1
Merleyn, Nijmegen
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Rowwen Heze
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Salvador Sobral
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater De Veste, Delft
Santana
Sportpaleis, Antwerpen
Scarlxrd
013, Tilburg
Shafiq Husayn
Bitterzoet, Amsterdam
The 1975
Lotto Arena, Antwerpen
The Analogues
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
The Dead South
De Roma, Antwerpen
The Johnny Cash Roadshow
TivoliVredenburg, Utrecht
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Goudse Schouwburg, Gouda
Therapy?
Rockhal, Esch zur Alzette
Toine Sporken
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
woensdag 25 maart 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Omval, Diemen