Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Margarethakerk
Norg
Theater Zinin
Nijverdal
Doornroosje
Nijmegen
Stevenskerk
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Extrapool
Nijmegen
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Immanuëlkerk
Maassluis
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Reflektor
Liège
Fort33
Leusden
Theater De Tuin
Leusden
Leidse Schouwburg
Leiden
Koepeltheater
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
Theater Kerkrade
Kerkrade
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
C.C. 't Gasthoes
Horst
Het Kielzog
Hoogezand
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Duycker
Hoofddorp
Vorstin
Hilversum
Theater Gooiland
Hilversum
Metropool
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Muziekcafé Helmond
Helmond
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Ethias Arena
Hasselt
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Theater de Kappen
Haaksbergen
Der Aa-theater
Groningen
Vera
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
O.J.C. Maddogs
Groesbeek
StudioGonz
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Jan van Besouw
Goirle
Theater de Mythe
Goes
Tinnenpot
Gent
D' Engelenburgh
Fijnaart
Metropool Enschede
Enschede
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Theater De Kik
Elst
Effenaar
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Mahogany Hall
Edam
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Het Nieuwe Dijkhuis
Doetinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
't Zwaantje
Deest
De Groene Zwaan
De Rijp
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Koningsduin
Castricum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
Paleis 12
Brussel
Vorst Nationaal
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Botanique
Brussel
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Chassé Theater
Breda
Het Hijgend Hert
Breda
Chassé Theater
Breda
De Weijer
Boxmeer
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Speeldoos
Baarn
Beauforthuis
Austerlitz
Luxor Live
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Musis
Arnhem
Gelredome
Arnhem
Gigant
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
De Roma
Antwerpen
Trix
Antwerpen
Sportpaleis
Antwerpen
Trix
Antwerpen
The Loft
Amsterdam
zaterdag 28 maart 2020
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd
Margarethakerk, Norg
Nathalie Baartman - Breek
Theater Zinin, Nijverdal
Kromestar
Doornroosje, Nijmegen
The Slow Show
Stevenskerk, Nijmegen
Ilse DeLange
Doornroosje, Nijmegen
Lewsberg
Extrapool, Nijmegen
Handsome Poets
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
Immanuëlkerk, Maassluis
Kommil Foo - Oogst
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Millionaire
Reflektor, Liège
HARDLAND & Relate
Fort33, Leusden
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater De Tuin, Leusden
Marcel Hensema - Alles in de hens
Leidse Schouwburg, Leiden
John Adems: John Denver - The Tribute
Koepeltheater, Leeuwarden
Kraantje Pappie
Neushoorn, Leeuwarden
Hit The North Showcase 2020
Neushoorn, Leeuwarden
Mart Hillen In Concert
De Harmonie, Leeuwarden
Kees van Amstel / Marlon Kicken
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
Stahlzeit
Theater Kerkrade, Kerkrade
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Javier Guzman - Guzmán
C.C. 't Gasthoes, Horst
3J'S
Het Kielzog, Hoogezand
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
De Gouden Jaren II - Met o.a. Cor Bakker en Jacques Klöters
Cpunt Theater, Hoofddorp
X Raiders
Duycker, Hoofddorp
Aafke Romeijn
Vorstin, Hilversum
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Gooiland, Hilversum
Trijntje Oosterhuis
Metropool, Hengelo
Theaterkoor Multiple Noise - Top2000 Tribute
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jett Rebel
Schouwburg Hengelo, Hengelo
LIVE: Soul Night met tribute to Aretha Franklin
Muziekcafé Helmond, Helmond
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Joep Pelt
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
I Muvrini
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Hadewych Doet De Dames
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Clouseau
Ethias Arena, Hasselt
The Bootleg Sixties - Tribute
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Memphis Maniacs & Kamerata Zuid - CLASHUP!
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Jim White
Patronaat, Haarlem
Edwin Evers Band
Patronaat, Haarlem
Supertrap - Breakfast in America
Theater de Kappen, Haaksbergen
Jesse Malin
Der Aa-theater, Groningen
Slow Crush
Vera, Groningen
Jesse Malin
De Oosterpoort, Groningen
O'G3NE
Martiniplaza, Groningen
René van Meurs - Hunkert
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Captain Jack's Army
O.J.C. Maddogs, Groesbeek
Left Alive
StudioGonz, Gouda
Dominic Seldis
Goudse Schouwburg, Gouda
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Goudse Schouwburg, Gouda
JW Roy
Jan van Besouw, Goirle
Nederpop All Stars
Theater de Mythe, Goes
Grof geschud - Lijmen
Tinnenpot, Gent
Wouter Harbers
D' Engelenburgh, Fijnaart
Edwin Evers Band
Metropool Enschede, Enschede
Oleta Adams
Muziekcentrum Enschede, Enschede
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater De Kik, Elst
Uit De Riolen
Effenaar, Eindhoven
BRUUT! & Anton Goudsmit
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Dieter van der Westen
Mahogany Hall, Edam
JazzLab Session: Tribute to Nina Simone
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Stef Bos - Tijd
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Annie Kinsella / Kieran Goss
Het Nieuwe Dijkhuis, Doetinchem
Ocobar - Holland-Amerika Lijn
Deventer Schouwburg, Deventer
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Kampanje, Den Helder
Gallowstreet
Paard, Den Haag
Lebbis - De Ervaring
Diligentia, Den Haag
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Veste, Delft
Stacie Collins
't Zwaantje, Deest
Pieternel Osinga & Band
De Groene Zwaan, De Rijp
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Hofpoort, Coevorden
Jeroen Zijlstra - Ja!zzzijlstraz
Theater Koningsduin, Castricum
The Soul Preacher
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Rowwen Heze
Spant!, Bussum
Gala Rire Ensemble
Paleis 12, Brussel
M. Pokora
Vorst Nationaal, Brussel
Hooverphonic
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Smino
Botanique, Brussel
Noah Vanden Abeele
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Van Dik Hout
Chassé Theater, Breda
The Grey Pants
Het Hijgend Hert, Breda
Crazy Piano's
Chassé Theater, Breda
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Weijer, Boxmeer
Leif de Leeuw Band
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Kennemer Theater, Beverwijk
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Theater de Speeldoos, Baarn
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Beauforthuis, Austerlitz
FLOW
Luxor Live, Arnhem
Beperkt Houdbaar - De Première
Posttheater, Arnhem
De Jeugd Van Tegenwoordig
Musis, Arnhem
Snollebollekes
Gelredome, Arnhem
CCC Inc.
Gigant, Apeldoorn
Best of... Ton Kas
Orpheus, Apeldoorn
De Mens
De Roma, Antwerpen
Safi
Trix, Antwerpen
MNM Back to the 90s & Nillies
Sportpaleis, Antwerpen
Greg Dulli
Trix, Antwerpen
Major Lazer
The Loft, Amsterdam