Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Simplon
Groningen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Doelen
Rotterdam
Markant Uden
Uden
21:15
De Bosuil
Weert
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
23:30
Paard
Den Haag
20:00
The Jack
Eindhoven
21:30
EKKO
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
20:30
De Meerpaal
Dronten
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
Boerderij
Zoetermeer
20:00
dB's
Utrecht
20:00
DeLaMar
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Club Antre
Amsterdam
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Charlatan
Gent
20:00
Mezz
Breda
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Bimhuis
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
Posttheater
Arnhem
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
Vorstin
Hilversum
21:00
Altstadt
Eindhoven
22:00
The Lowlander
Bodegraven
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Cultura
Ede
Flint
Amersfoort
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Posttheater
Arnhem
20:00
Remigius
Duiven
19:00
Burgerweeshuis
Deventer
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Groene Engel
Oss
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
15:00
013
Tilburg
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Effenaar
Eindhoven
Schouwburg Lochem
Lochem
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Sugar Factory
Amsterdam
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:00
Hedon
Zwolle
Bon theater
Medemblik
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
21:00
EKKO
Utrecht
Martiniplaza
Groningen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
BIRD
Rotterdam
Schouwburg Almere
Almere
Lindenberg Theater
Nijmegen
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
19:00
Melkweg
Amsterdam
21:30
De Bosuil
Weert
22:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
't Ukien
Kampen
Kerkje garnwerd
Garnwerd
Annabel
Rotterdam
21:00
P3
Purmerend
Chassé Theater
Breda
20:00
Agnietenhof
Tiel
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
BREStheater
Brielle
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
16:30
Sporthal MFC De Kreek
Kerkdriel
vrijdag 20 april 2018
20:00
De Bovengrens
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
David Rodigan
Simplon, Groningen
Daniel Lohues
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Club Doelen: Rogier Telderman Trio
De Doelen, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
Markant Uden, Uden
21:15
Chris King Robinson
De Bosuil, Weert
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Boris
Paradiso, Amsterdam
21:00
Bokoesam / Jacin Trill
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Bökkers
Fluor, Amersfoort
20:00
Blaudzun
Luxor Live, Arnhem
20:00
Blanco White
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:30
Birds of Chicago
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Binnenlandsche Zaken / Frank Lammers
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Benjamin Herman / Han Bennink / Peter Beets / Ruud Jacobs
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
23:30
BASSBALL MEETS AUDIO KUSH: 420 EDITION
Paard, Den Haag
20:00
Back to the System
The Jack, Eindhoven
21:30
Baba Zula
EKKO, Utrecht
Awolnation
Melkweg, Amsterdam
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
De Meerpaal, Dronten
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Anima Mundi
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Amusement Parks on Fire
dB's, Utrecht
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
19:30
Akua Naru
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
A.J. Croce
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
A horas troncas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
1001 Nachten
Club Antre, Amsterdam
zaterdag 21 april 2018
20:15
Zwart Licht
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Yung Nnelg
Charlatan, Gent
20:00
Young Gun Silver Fox
Mezz, Breda
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Sneek, Sneek
20:00
Wulf
Hedon, Zwolle
20:00
While my Guitar Gently Weeps - A Tribute to George Harrison
Neushoorn, Leeuwarden
Waylon
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Wanda Sa Trio
Bimhuis, Amsterdam
Walk off the Earth
AFAS Live, Amsterdam
19:30
VUUR
Neushoorn, Leeuwarden
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Posttheater, Arnhem
20:00
Vreemde Kostgangers
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Voel de Man - Theatergroep Rauwkost
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
Twarres
Vorstin, Hilversum
21:00
Tusky
Altstadt, Eindhoven
22:00
Trash bluesrockband
The Lowlander, Bodegraven
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Tim Knol
Schouwburg Het Park, Hoorn
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
The Wild Romance
Het Bolwerk, Sneek
20:00
The Ploctones
Paard, Den Haag
20:00
The Perfect Tool
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
The Nits
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
The Kik
Cultura, Ede
The Bootleg Sixties
Flint, Amersfoort
20:15
Symphonic Rock Night Band
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Streekproduct #3
Oefenbunker, Landgraaf
22:00
Steffen Basho-Junghans
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Purmaryn, Purmerend
Soundos - Niets te verliezen
Posttheater, Arnhem
20:00
Smoking Alaska
Remigius, Duiven
19:00
Schwarzblut
Burgerweeshuis, Deventer
Saman Amini
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Ryan McMullan
Tolhuistuin, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Rootsriders - Tribute2BobMarley
De Spot, Middelburg
20:30
Rockabilly Night The Rhumba Kings / The Rumble Rousers
Groene Engel, Oss
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater De Willem, Papendrecht
15:00
Roadburn Festival
013, Tilburg
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Rhys Lewis
Effenaar, Eindhoven
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Lochem, Lochem
21:00
Record Store Day Afterparty: Navarone e.a.
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Record Store Day Afterparty
Sugar Factory, Amsterdam
Rayen Panday - Fenomeen
Swanla Theater, Zevenhuizen
20:00
Racoon
Hedon, Zwolle
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Bon theater, Medemblik
20:15
Piepschuim
De Schattelijn, Geertruidenberg
21:00
Phono: Record Store Day Afterparty
EKKO, Utrecht
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Martiniplaza, Groningen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Pete Philly
BIRD, Rotterdam
Paul de Munnik
Schouwburg Almere, Almere
Patrick Laureij
Lindenberg Theater, Nijmegen
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
19:00
Nordic Delight
Melkweg, Amsterdam
21:30
Nona
De Bosuil, Weert
22:00
Noisecontrollers
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Mr Wallace / Mr. Weazley
't Ukien, Kampen
Michelle David & The Gospel Sessions
Kerkje garnwerd, Garnwerd
Memphis Maniacs
Annabel, Rotterdam
21:00
Massada
P3, Purmerend
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Chassé Theater, Breda
20:00
Maaike Ouboter
Agnietenhof, Tiel
22:00
LIVE: Hoodoo Monks
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Lilian Vieira Grupo
BREStheater, Brielle
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Leonie Meijer - Bella Italia
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
16:30
LEGENDS of ROCK Tribute Tour
Sporthal MFC De Kreek, Kerkdriel