Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Vorstin
Hilversum
20:00
P3
Purmerend
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Botanique
Brussel
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
La Madeleine
Brussel
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Paradiso
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bleyenberg
Den Haag
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
V11
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Meervaart
Amsterdam
Vera
Groningen
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
V11
Rotterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Bibelot
Dordrecht
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
Rockhal
Esch zur Alzette
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Kompleks
Heerhugowaard
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Effenaar
Eindhoven
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Groene Engel
Oss
Theater Ludens
Voorburg
Patronaat
Haarlem
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Fluor
Amersfoort
20:30
Musis
Arnhem
De Spot
Middelburg
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Q-Factory
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Grounds
Rotterdam
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
De Pul
Uden
Hedon
Zwolle
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
De Zwerver
Oostende
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Bleyenberg
Den Haag
21:30
Podium Victorie
Alkmaar
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Paard
Den Haag
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Luxor Live
Arnhem
vrijdag 02 november 2018
20:00
Vive La Fête
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Vance Joy
Paradiso, Amsterdam
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Effenaar, Eindhoven
20:00
Luka Bloom
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lene Lovich
Vorstin, Hilversum
20:00
The Osmonds
P3, Purmerend
20:00
Throwback to: Niels Geusebroek sings Coldplay
Luxor Live, Arnhem
20:00
Leon Bridges
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Curtis Harding
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Israel Nash
Botanique, Brussel
20:00
Splendid
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
JP Harris & The Tough Choices
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
Leonie Meijer - Hier.
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Jacin Trill
Hedon, Zwolle
20:00
JW Roy
Grenswerk, Venlo
20:00
The Ex
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Macy Gray
La Madeleine, Brussel
De Dijk
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Noah Slee
Paradiso, Amsterdam
Rootsriders
Bibelot, Dordrecht
20:00
Broeder Dieleman
Bleyenberg, Den Haag
20:00
Judy Blank
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Flasher
V11, Rotterdam
20:00
The Abba Story- Thank You
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Jasper van Kuijk - Janus
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Emanuel Gat
Meervaart, Amsterdam
FRIGS
Vera, Groningen
20:00
Dilana Smith / Syb van der Ploeg - The Story Tellers
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Shaking The Tree
Spirit of 66, Verviers
20:00
Wicca Phase Springs Eternal
Melkweg, Amsterdam
20:00
Crossing Border Den Haag
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Leipziger Thomanerchor - Met musici uit het Gewandhausorchester
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Tilburg's Finest Indie: Subimago + Diablos Innocentos + PONI
Little Devil, Tilburg
20:00
Purper - Purper's Passie
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
MDCIII
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Flasher
V11, Rotterdam
20:00
Jonna Fraser
Melkweg, Amsterdam
The Girl Who Cried Wolf
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Amazing Stroopwafels - Hiero
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Gruppo Sportivo
Bibelot, Dordrecht
20:00
Nasmak
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Chris Ronald Trio
Paco Plumtrek, Almelo
Raphael Saadiq
Rockhal, Esch zur Alzette
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Herrie at Kompleks
Kompleks, Heerhugowaard
20:15
Slaves
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Def Americans - Johnny Cash at Folsom Prison
Markant Uden, Uden
20:15
Jan Smit - Met andere woorden
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Posthuis Theater, Heerenveen
Father John Misty
Effenaar, Eindhoven
20:15
Sandra van Nieuwland Human Alien
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Jacqueline Govaert
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Hermine Deurloo & Mike Boddé
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
philharmonie zuidnederland / Simone Lamsma
De Maaspoort, Venlo
20:15
Van Dik Hout - Het beste van
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Lavalu - Solitary High
Het Diekhuus, Middelharnis
Procol Harum
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Tunng
Bitterzoet, Amsterdam
Eric Gales
Groene Engel, Oss
Lakshmi - Adem (try out)
Theater Ludens, Voorburg
The Pretty Things - Farewell Tour
Patronaat, Haarlem
20:30
Armored Saint
Metropool Enschede, Enschede
20:30
Gare Du Nord
Fluor, Amersfoort
20:30
Racoon
Musis, Arnhem
The King's Rhythm Crew feat Matt Taylor (UK) & very special guest Snow
De Spot, Middelburg
20:30
Dinosaur
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Yung Internet
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Sarah Shook & the Disarmers
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Kim Janssen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
“While my guitar gently weeps” A tribute to George Harrison
Q-Factory, Amsterdam
Over The Rhine
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Guus Meeuwis
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Moanin + Jemilo
Gigant, Apeldoorn
20:30
JP Harris & The Tough Choices
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:30
Suzan & Freek
De Spot, Middelburg
20:30
Excalibur / HARDLAND
Vorstin, Hilversum
20:30
Eric Vaarzon Morel
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Mehmet Polat & Tarek Abdallah - Ud Festival
Grounds, Rotterdam
20:45
Amsterdam Klezmer Band XL
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Becca Mancari
Luxor Live, Arnhem
21:00
In My Tree / The Hillbilly Moonshiners
De Pul, Uden
Tim Knol
Hedon, Zwolle
21:00
American Aquarium
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Jennie Lena
Corneel, Lelystad
21:00
Sophie Hunger
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Idles
De Zwerver, Oostende
21:00
Dia de Muertos: Los Paja Brava + The Marinos + Expo + DJ's & more
Altstadt, Eindhoven
21:00
BloYaTop
De Bosuil, Weert
21:00
The Congos & Pura Vida
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Broeder Dieleman
Bleyenberg, Den Haag
21:30
Club Guy & Roni en Slagwerk Den Haag: Mechanical Ecstacy - i.s.m Theat
Podium Victorie, Alkmaar
22:00
Gold Star
Paradiso, Amsterdam
22:00
Garrett T. Capps
Merleyn, Nijmegen
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Paard, Den Haag
23:00
Denis Sulta / Mella Dee
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Stiekem Dansen
Luxor Live, Arnhem