Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
LOLA050
Groningen
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:00
Slottuintheater
Zeist
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Hofman
Utrecht
013
Tilburg
Dynamo
Eindhoven
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Slottuintheater
Zeist
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
19:00
Willemeen
Arnhem
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Slottuintheater
Zeist
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Little Devil
Tilburg
22:30
Paddy Murphy's Irish Pub
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:00
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:00
LOLA050
Groningen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Spirit of 66
Verviers
21:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Kasteel Montfort
Montfort
20:00
Openluchttheater De Hunnebergen
Luyksgestel
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Artis
Amsterdam
15:45
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Baroeg
Rotterdam
14:30
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
Den Atelier
Marbehan, Luxembourg
15:00
PopEi
Eindhoven
14:00
Openluchttheater Ede
Ede
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
15:30
Noorderlicht
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
De verlichte geest
Roeselare
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Kampeerterrein Stortemelk
Vlieland
Patronaat
Haarlem
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Wolbodo
Delft
Concertgebouw
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
EKKO
Utrecht
20:00
013
Tilburg
19:00
Baroeg
Rotterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
21:00
Hofman
Utrecht
20:00
Rotown
Rotterdam
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Zuiderparktheater
Den Haag
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
19:30
dB's
Utrecht
De Pul
Uden
21:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Poppodium Volt
Sittard
V11
Rotterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
Baroeg
Rotterdam
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:00
Den Atelier
Marbehan, Luxembourg
21:00
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
16:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
21:00
Café De Havenmester
Culemborg
Ziggo Dome
Amsterdam
dinsdag 13 augustus 2019
Live at Lola: VAN GOAT (CAN) + the Unplacables
LOLA050, Groningen
19:30
Of Mice & Men
Dynamo, Eindhoven
woensdag 14 augustus 2019
20:00
Typhoon akoestische veranda sessies
Slottuintheater, Zeist
20:00
Abba Gold
De Bosuil, Weert
20:00
Utrecht Lacht: Open Mic, Comedy Night
Hofman, Utrecht
Alan Parsons Live Project
013, Tilburg
Code Orange
Dynamo, Eindhoven
20:30
Skegss
Tolhuistuin, Amsterdam
donderdag 15 augustus 2019
20:30
Danny Vera
Slottuintheater, Zeist
20:00
REV. JAMES LEG
dB's, Utrecht
20:00
Alan Parsons Live Project
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
De Grungblavers
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
19:00
OR THE FALLEN DREAMS (USA) + SKYWALKER (CZ/UK) + INVISIONS + THE ROYAL
Willemeen, Arnhem
22:00
Elephant Gym
Paradiso, Amsterdam
The Chats
Paradiso, Amsterdam
vrijdag 16 augustus 2019
20:30
Reinbert de Leeuw
Slottuintheater, Zeist
20:00
Pro-Pain
dB's, Utrecht
Woodstock: One Night of Peace and Music
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Oceans of Slumber (USA) + The Devil's Trade (HUN)
Little Devil, Tilburg
22:30
Sweet Mary Jane
Paddy Murphy's Irish Pub, Rotterdam
21:00
The Ragtime Wranglers play Link Wray
Rotown, Rotterdam
19:00
Krisiun + Prostitute Disfigurement + Sepiroth
Baroeg, Rotterdam
20:30
Diggy Dex / Kenny B
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:00
Di-rect
Openluchttheater Mariahout, Mariahout
21:00
George Baker / Reservoir Dogs Band
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:00
Live at Lola: No Matter (IRE) + He Said No!
LOLA050, Groningen
20:30
Danny Vera
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Rolando Bruno
Paradiso, Amsterdam
19:30
Killing Joke
Melkweg, Amsterdam
Hatebreed
Podium Victorie, Alkmaar
zaterdag 17 augustus 2019
Howard Jones
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Oliver Dawson Saxon
Spirit of 66, Verviers
21:00
Hate (POL) + Beheaded (MLT)
Little Devil, Tilburg
19:00
Phoenix Ashes
Kasteel Montfort, Montfort
20:00
Abba Tribute
Openluchttheater De Hunnebergen, Luyksgestel
20:00
LIVE: Reggae Rhythms, met Eazzup & Consciousness & The Limelites
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Orlando Slotconcert - Gruppo Montebello & Theaterkoor Opera Zuid
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Van Dik Hout
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Mark Wilkinson
Paradiso, Amsterdam
20:30
Spijkers
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Zoomeravonden - Stephanie Struijk
Artis, Amsterdam
15:45
Club Vondel #10
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zondag 18 augustus 2019
15:00
Distant / Extermination Dismemberment / Waking The Cadaver
Baroeg, Rotterdam
14:30
Vandiekomsa
Openluchttheater Mariahout, Mariahout
Royal Blood
Den Atelier, Marbehan, Luxembourg
15:00
Maxime & Glyn
PopEi, Eindhoven
14:00
Tutti Frutti
Openluchttheater Ede, Ede
Imarhan
Paradiso, Amsterdam
Four Tops
Paradiso, Amsterdam
15:30
Brentsleng / Frank Blueka
Noorderlicht, Amsterdam
15:00
Dox Family Afternoon
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
12:00
RCO Young
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Morcheeba
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
maandag 19 augustus 2019
Little Steven & The Disciples of Soul
TivoliVredenburg, Utrecht
Prophets of Rage
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
The Take
De verlichte geest, Roeselare
A Day To Remember
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Yeasayer
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 20 augustus 2019
20:00
Tim Knol & Blue Grass Boogiemen
Kampeerterrein Stortemelk, Vlieland
PVRIS
Patronaat, Haarlem
20:00
Native Young
Paard, Den Haag
20:00
Lilith / The Gully Flowers
Wolbodo, Delft
Martha Reeves and the Vandellas
Concertgebouw, Amsterdam
19:00
The Faim
Melkweg, Amsterdam
woensdag 21 augustus 2019
Crack Cloud
EKKO, Utrecht
20:00
The Story So Far
013, Tilburg
19:00
Agnostic Front
Baroeg, Rotterdam
22:00
Minami Deutsch
Merleyn, Nijmegen
22:30
Jaden Smith
Paradiso, Amsterdam
20:30
Plague Vendor
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Marcia Griffiths
Q-Factory, Amsterdam
Mini Mansions
Melkweg, Amsterdam
donderdag 22 augustus 2019
20:30
Third House on the Left - Third House on the Left
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
21:00
Single Release: Valentino
Hofman, Utrecht
20:00
Crumb
Rotown, Rotterdam
Bodega
Merleyn, Nijmegen
Di-rect
Doornroosje, Nijmegen
Di-rect
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:00
Someone
Simplon, Groningen
20:00
Live at LOLA: Klingonz! + The Garbage Bags
LOLA050, Groningen
20:00
Nils Frahm
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Nits
Zuiderparktheater, Den Haag
20:30
Ronnie Flex & Deuxperience Band
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:00
Hypnotic Brass Ensemble
Melkweg, Amsterdam
vrijdag 23 augustus 2019
20:30
Di Gojim - Di Gojim
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
19:30
Big Ass Metal Fest met Mandator, Dauthuz & Poseydon
dB's, Utrecht
Spidergawd / TankZilla
De Pul, Uden
21:00
Pro-Pain (USA) + Sly Old Dog
Little Devil, Tilburg
19:00
Dope D.O.D.
Poppodium Volt, Sittard
Crack Cloud
V11, Rotterdam
20:00
Demi Knight Plays Dolly Parton
Rotown, Rotterdam
Uli Jon Roth (ex-Scorpions)
Baroeg, Rotterdam
HAEVN
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:00
Bullet For My Valentine
Den Atelier, Marbehan, Luxembourg
21:00
LAVATION
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Davina Michelle
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
16:00
Fuzz Club Eindhoven
Effenaar, Eindhoven
20:00
Andreas Brantelid / Nicholas Collon
Zuiderparktheater, Den Haag
21:00
Sweet Mary Jane
Café De Havenmester, Culemborg
Ariana Grande
Ziggo Dome, Amsterdam