Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
Theater Hof 88
Almelo
Paradiso
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Musis
Arnhem
Pretpark Walibi Holland
Biddinghuizen
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
La Madeleine
Brussel
Botanique
Brussel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Gashouder
Dedemsvaart
Schouwburg de Lawei
Drachten
Effenaar
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
De Kleine Willem
Enschede
Vera
Groningen
Vera
Groningen
Simplon
Groningen
Oude Suikerfabriek
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Cacaofabriek
Helmond
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Studio 21
Hilversum
Vorstin
Hilversum
Studio 21
Hilversum
Kulturhus Holten
Holten
Duycker
Hoofddorp
Zik Zak
Ittre
De Kreun
Kortrijk
Kubox
Kuurne
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Myllesweerd
Mill
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Livestream
Online
20:00
Livestream
Online
20:00
Livestream
Online
20:00
Livestream
Online
Kursaal Oostende
Oostende
Hoftheater
Raalte
V11
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Arto Theater
Schoonhoven
Theater Sneek
Sneek
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
013
Tilburg
21:00
Markant Uden
Uden
dB's
Utrecht
Scala Theater
Utrecht
dB's
Utrecht
dB's
Utrecht
De Bosuil
Weert
Theater de Huiskamer
Weert
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
S.C.C. Zuidhorn
Zuidhorn
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Pretpark Walibi Holland
Biddinghuizen
Mezz
Breda
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Paleis 12
Brussel
Botanique
Brussel
Paard
Den Haag
Effenaar
Eindhoven
Patronaat
Haarlem
Studio 21
Hilversum
Le Forum
Liège
Merleyn
Nijmegen
20:00
Livestream
Online
BIRD
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
BIRD
Rotterdam
zaterdag 13 maart 2021
Minka -19.30
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Michelle David & The Gospel Sessions show 2
Podium Victorie, Alkmaar
Eden: Seated in Space
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Eden: Streamed Into Space Edition!
Podium Victorie, Alkmaar
Michelle David & The Gospel Sessions show 1
Podium Victorie, Alkmaar
Vera Mann - Goesting
Theater Hof 88, Almelo
Spinvis - 21.00 Uur
Paradiso, Amsterdam
GZA – Liquid Swords Live
Q-Factory, Amsterdam
Holland Zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
Boy Pablo
Melkweg, Amsterdam
Rumours of Fleetwood Mac
Melkweg, Amsterdam
Spinvis - 16.00 Uur
Paradiso, Amsterdam
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Orpheus, Apeldoorn
Frank Boeijen - Theatertour 2020
Musis, Arnhem
Fieldlab Festival - dance
Pretpark Walibi Holland, Biddinghuizen
Tessa Dixson
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Larkin Poe
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Danakil
La Madeleine, Brussel
Dana Gavanski
Botanique, Brussel
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Fransche School Culemborg, Culemborg
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Beperkt Houdbaar - De Première
Gashouder, Dedemsvaart
Melise Yazgili - De Schandalige Hoer
Schouwburg de Lawei, Drachten
Once
Effenaar, Eindhoven
Dynamo Unplugged: Mayleaf + Fleur (march)
Dynamo, Eindhoven
Smoove & Turrell
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Avalanche Quartet - Photo by Machine
De Kleine Willem, Enschede
The Vices
Vera, Groningen
The Vices
Vera, Groningen
Cashmyra
Simplon, Groningen
Rawfare
Oude Suikerfabriek, Groningen
Nynke Laverman
De Oosterpoort, Groningen
24e Southern Bluesnight
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
24e Southern Bluesnight
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
the obsCURE
Cacaofabriek, Helmond
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Rolf Sanchez
Studio 21, Hilversum
The Doors in Concert
Vorstin, Hilversum
Rolf Sanchez
Studio 21, Hilversum
Arie Koomen - BOE!
Kulturhus Holten, Holten
Bob Wayne
Duycker, Hoofddorp
Dreadful Hippies / Z-band
Zik Zak, Ittre
Compact Disk Dummies
De Kreun, Kortrijk
Metalworksfest XL
Kubox, Kuurne
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Leidse Schouwburg, Leiden
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
C.C. Myllesweerd, Mill
Soulcrusher|: Leechfeast
Doornroosje, Nijmegen
ANBU
Doornroosje, Nijmegen
Ex Eye
Doornroosje, Nijmegen
Soulcrusher: Leechfeast
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Dichterbij: Rotterdams Philharmonisch Orkest
Livestream, Online
20:00
Danko Jones
Livestream, Online
20:00
Sjaak Bral
Livestream, Online
20:00
Ever Mainard - What is your problem, sir? - Utrecht International
Livestream, Online
Patricia Kaas
Kursaal Oostende, Oostende
Ancora - Wind in de Zeilen
Hoftheater, Raalte
The Guru Guru
V11, Rotterdam
Suzan & Freek
Ahoy, Rotterdam
19:00
Baroeg Gaat Live: DJ’s Robert Soeterboek + Frans Janssen
Baroeg, Rotterdam
Suzan & Freek
Ahoy, Rotterdam
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Arto Theater, Schoonhoven
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Theater Sneek, Sneek
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Dub FX
013, Tilburg
21:00
Dangerous Times for the Dead
Markant Uden, Uden
Fleur
dB's, Utrecht
HAEVN
Scala Theater, Utrecht
Dossier Boombap
dB's, Utrecht
Fleur
dB's, Utrecht
La Villa Strangiato
De Bosuil, Weert
Pieter Verelst - Amai
Theater de Huiskamer, Weert
Basily Gipsy Band - Het verborgen land van de zigeuners
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Fabian Franciscus - Kleine wereld
S.C.C. Zuidhorn, Zuidhorn
zondag 14 maart 2021
Spinvis - 21:00 Uur
Paradiso, Amsterdam
Roué Verveer - Covid-A-Tori
Ziggo Dome, Amsterdam
The Meteors
Q-Factory, Amsterdam
Roosevelt
Melkweg, Amsterdam
GUIDO
Tolhuistuin, Amsterdam
Nils Frahm
Paradiso, Amsterdam
Elias - The Him Tour
Paradiso, Amsterdam
Spinvis - 16:00 Uur
Paradiso, Amsterdam
Roué Verveer - Covid-A-Tori
Ziggo Dome, Amsterdam
Fieldlab Festival - pop
Pretpark Walibi Holland, Biddinghuizen
Stray Train
Mezz, Breda
Boy Pablo
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Cem Yilmaz
Paleis 12, Brussel
Tricky
Botanique, Brussel
The Johnny Cash Roadshow
Paard, Den Haag
Rumours - A Fleetwood Mac Tribute
Effenaar, Eindhoven
Stage 1,5: Hibakusha / Inferum
Patronaat, Haarlem
Paul de Leeuw
Studio 21, Hilversum
Patricia Kaas
Le Forum, Liège
Dana Gavanski
Merleyn, Nijmegen
20:00
Andries Tunru & Stefan Hendrikx - Utrecht International
Livestream, Online
BRUUT! & Anton Goudsmit
BIRD, Rotterdam
19:00
Baroeg Gaat Live: Dj’s Amok + Dkarn
Baroeg, Rotterdam
BRUUT! & Anton Goudsmit
BIRD, Rotterdam