Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Orpheus
Apeldoorn
13:00
Thuishaven (festivalterrein)
Amsterdam
14:00
Concertgebouw
Amsterdam
17:00
P60
Amstelveen
Tolhuistuin
Amsterdam
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Eusebiuskerk
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Sneek
Sneek
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Popradar
Den Haag
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Regentenkamer
Den Haag
20:00
Botanique
Brussel
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
DNK
Assen
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
CC Asse
Asse
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Lux
Nijmegen
Manifesto
Hoorn
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Huis van Eemnes
Eemnes
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
C.C. De Steenoven
Herzele
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Regentes
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Lutherse Kerk
Nijmegen
20:30
Theater De Verbeelding
Purmerend
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Amstelkerk
Amsterdam
20:45
Simplon
Groningen
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Metropool
Hengelo
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Tolhuistuin
Amsterdam
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:30
Paradiso
Amsterdam
22:30
Vera
Groningen
23:30
Paard
Den Haag
23:45
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
De Molenberg
Delfzijl
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
zaterdag 22 februari 2020
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Theater Hof 88, Almelo
Marcel Hensema - Alles in de hens
Orpheus, Apeldoorn
13:00
Thuishaven Winter / de techno special
Thuishaven (festivalterrein), Amsterdam
14:00
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1
Concertgebouw, Amsterdam
17:00
No Man's Land
P60, Amstelveen
SiR
Tolhuistuin, Amsterdam
Balthazar (Be)
Paard, Den Haag
19:30
Rilan & The Bombardiers
Paard, Den Haag
19:30
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem
Eusebiuskerk, Arnhem
Lennon Stella
Melkweg, Amsterdam
PVRIS
Melkweg, Amsterdam
20:00
O'G3NE
Schouwburg Het Park, Hoorn
Waylon
Theater Sneek, Sneek
20:00
The Bootleg Beatles
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Axelle Red
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
Raketkanon
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Dotan
Patronaat, Haarlem
20:00
Sven Ratzke - Where are we now
Parkgebouw, Rijssen
20:00
TAGO - Korean Drum
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Raymond van het Groenewoud
De Spil, Roeselare
20:00
Danny Bryant
Iduna, Drachten
20:00
Left Alive / Rockford
Popradar, Den Haag
20:00
Daan Boom - De Eerste
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Soul Preacher
De Regentenkamer, Den Haag
20:00
Ash
Botanique, Brussel
20:00
DJ Shadow
La Madeleine, Brussel
20:00
Alexandra Alden & Dieter van der Westen
Grounds, Rotterdam
20:00
Lijpe
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Kik
Het Bolwerk, Sneek
20:00
TAGO
DNK, Assen
Stormzy
AFAS Live, Amsterdam
20:00
CCC Inc.
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Het Gezelschap
Willemeen, Arnhem
20:00
RK
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
The Bootleg Beach Boys
CC Asse, Asse
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Dave Chappelle
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
WATISNOW - Urban Music Festival
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Treurwilg
Little Devil, Tilburg
20:00
Man, man, man, de Podcast
Lux, Nijmegen
Engel (NL)
Manifesto, Hoorn
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Ruth Jacott
Spant!, Bussum
20:15
Weval
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Vive La Fête
De Helling, Utrecht
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Gashouder, Dedemsvaart
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Koningshof, Maassluis
20:15
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Enge Buren - BASTA!
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Huis van Eemnes, Eemnes
20:15
The Rocket Man - A tribute to Elton John
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Stef Bos - Tijd
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Sioen
C.C. De Steenoven, Herzele
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Hadewych Doet De Dames
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
The Soul Preacher
Theater De Regentes, Den Haag
20:15
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Veste, Delft
20:30
Vreemde Kostgangers
De Oosterpoort, Groningen
Yori Swart
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
China Crisis
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Het Zesde Metaal
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Zaantheater, Zaandam
20:30
Status Quotes
Metropool, Hengelo
20:30
Kraak & Smaak
Metropool Enschede, Enschede
20:30
Heather Woods Broderick
Lutherse Kerk, Nijmegen
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Theater De Verbeelding, Purmerend
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Abba Rocks
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Bokoedro & Future Jazz Band
EKKO, Utrecht
20:30
Willem 't Hart
Bibelot, Dordrecht
20:30
La Bomba Release Party “Switchblade” album
Paard, Den Haag
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Ernst Reijseger / Neco Novellas
Amstelkerk, Amsterdam
20:45
Kita Menari / Avi On Fire
Simplon, Groningen
21:00
Raptiel and friends: de 'Alleen Maar Liefde' show
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Ten Times A Million
Rotown, Rotterdam
21:00
Roots Creation
Metropool, Hengelo
22:00
Gianski / Jeroen Antoine
Merleyn, Nijmegen
22:00
SiR
Tolhuistuin, Amsterdam
22:00
Tom van der Zaal Quintet
Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:30
Sonic Acts
Paradiso, Amsterdam
22:30
Anne Caesar / Waterbolk
Vera, Groningen
23:30
Radical Redemption
Paard, Den Haag
23:45
Dom Dolla
Melkweg, Amsterdam
zondag 23 februari 2020
Danny Vera - The Lone Stranger
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Petra Berger - PASSIONE ITALIANA
De Molenberg, Delfzijl
00:00
Alex Roeka - RAUWE GENADE
Kantine Walhalla, Rotterdam
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen