Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
22:00
Paradiso
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
De Helling
Utrecht
20:30
DNK
Assen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Bootstraat
Hasselt
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
JVC De Schuit
Katwijk
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
16:30
Little Devil
Tilburg
20:00
Spant!
Bussum
20:30
Café de Cactus
Hengelo
22:00
Eetcafé Miracle
Coevorden
20:00
Dominicus kerk
Amsterdam
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
DNK
Assen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:30
Bibelot
Dordrecht
Paard
Den Haag
Theater de Bussel
Oosterhout
19:30
Patronaat
Haarlem
19:00
Simplon
Groningen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
De Kunstgreep
Oostzaan
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
De Singer
Rijkevorsel
Het Bolwerk
Sneek
20:00
La Madeleine
Brussel
19:30
Paard
Den Haag
00:00
Werftheater
Utrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Spot
Middelburg
20:15
Ledeltheater
Oostburg
00:00
Parkgebouw
Rijssen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
Singer Theater
Laren
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:45
Metropool Enschede
Enschede
21:00
Jojo's Café
Wageningen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
De Meerpaal
Dronten
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Agnietenhof
Tiel
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Noorderkerk
Sneek
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Diligentia
Den Haag
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater de Hofnar
Valkenswaard
19:30
Concertgebouw
Amsterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:30
DeMess
Naarden
00:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Hoftheater
Raalte
19:45
Markant Uden
Uden
Flint
Amersfoort
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
zaterdag 07 maart 2020
20:30
Elliot Galvin solo & Jasper Høiby's Planet B
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater Hof 88, Almelo
22:00
Engel (NL)
Paradiso, Amsterdam
Eric Vloeimans
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Ernst Hutter & Die Egerländer Musikanten
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Fortress - Alter Bridge Tribute / Iron Made It / Zwammstein
Manifesto, Hoorn
20:00
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Fresku
De Helling, Utrecht
20:30
Fresku - Voordat het te laat is
DNK, Assen
20:00
Friese Vinyl Club: Hilbrandt
Neushoorn, Leeuwarden
Fuse Live
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Guido's Orchestra - Music Maestro
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Hadewych Doet De Dames
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Handsome Poets
Het Evertshuis, Bodegraven
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Het Zesde Metaal
Bootstraat, Hasselt
Holland Zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Hooverphonic
De Roma, Antwerpen
HOWRAH / neighbours burning neighbours
JVC De Schuit, Katwijk
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Scheldetheater, Terneuzen
16:30
Into The Shadow: Glowsun (F) + Tangled Horns (B) + Swamp Machine + Whe
Little Devil, Tilburg
20:00
Iris Hond
Spant!, Bussum
20:30
Isa Zwart
Café de Cactus, Hengelo
22:00
J R&B Bluesband
Eetcafé Miracle, Coevorden
20:00
Jaber Fayad / Johannette Zomer / Rolinha Kross
Dominicus kerk, Amsterdam
20:30
Jan Rot - O Ja!
Theater De Omval, Diemen
20:30
Jodymoon - A Love Brand New
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Theater de Speeldoos, Baarn
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Josbros
Hedon, Zwolle
20:00
JW Roy
Gashouder, Dedemsvaart
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Karin Bloemen Souvenirs
DNK, Assen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Kelis
Paradiso, Amsterdam
20:00
King Dude
dB's, Utrecht
20:30
Kingsborough
Bibelot, Dordrecht
Klangstof
Paard, Den Haag
Kommil Foo - Oogst
Theater de Bussel, Oosterhout
19:30
Kraak & Smaak
Patronaat, Haarlem
19:00
Kraantje Pappie
Simplon, Groningen
20:00
Leafs
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
De Kunstgreep, Oostzaan
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
LIVE: Saxon, by Dallas 1PM & Judas Priest, by Concrete Priest
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Lloyd Cole
De Singer, Rijkevorsel
Lordi
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Lorenzo
La Madeleine, Brussel
19:30
Maan
Paard, Den Haag
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Werftheater, Utrecht
20:30
Maria de Fátima - Nacht in Lissabon
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Marike Jager
De Spot, Middelburg
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Ledeltheater, Oostburg
00:00
Mart Hillen In Concert
Parkgebouw, Rijssen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Carrousel, Ommen
20:00
Memphis Maniacs & Kamerata Zuid - CLASHUP!
TivoliVredenburg, Utrecht
Miami Coco: Djahboy
Doornroosje, Nijmegen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Singer Theater, Laren
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Neushoorn, Leeuwarden
20:45
Midnight Motel
Metropool Enschede, Enschede
21:00
Morres
Jojo's Café, Wageningen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Meerpaal, Dronten
NITS - Nits 2019-2020
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Noemie Wolfs
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Ntjam Rosie
Cacaofabriek, Helmond
20:00
O'G3NE
Agnietenhof, Tiel
00:00
Ocobar - Holland-Amerika Lijn
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Oldenhermanns - Unsexed
Noorderkerk, Sneek
20:00
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
Martiniplaza, Groningen
20:30
Pat McManus Band
Spirit of 66, Verviers
20:15
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
20:00
Paul van Dyk - Guiding Light Tour
Q-Factory, Amsterdam
Pendragon
Boerderij, Zoetermeer
00:00
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Philippe Jaroussky & Ensemble Artaserse
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Hofnar, Valkenswaard
19:30
Pieter Jan Leusink - Matthaus Passion
Concertgebouw, Amsterdam
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Pjotr / Russo / Sevn Alias
Burgerweeshuis, Deventer
16:00
Private Time Machine
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Queen The Music
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Rayen Panday - Trigger
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Raymond van het Groenewoud
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
DeMess, Naarden
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Round Midnight Orchestra - Crooners Night Club
Hoftheater, Raalte
19:45
Rowwen Heze
Markant Uden, Uden
Rundfunk - Todesangstschrei
Flint, Amersfoort
20:00
Ruth Jacott
Theater Geert Teis, Stadskanaal