Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Bimhuis
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Trix
Antwerpen
Nova Kiel
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
Musis
Arnhem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Chassé Theater
Breda
C.C. Breughelzaal
Bree
Botanique
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Paleis 12
Brussel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Veste
Delft
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Omval
Diemen
Parktheater
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
Vooruit
Gent
Vooruit
Gent
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Innocent
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Kerkrade
Kerkrade
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Het Depot
Leuven
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
CC De Warandepoort
Tervuren
Agnietenhof
Tiel
013
Tilburg
013
Tilburg
De Velinx
Tongeren
ACU
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Venray
Venray
Hedon
Zwolle
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
P60
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
Cinetol
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
14:00
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Roma
Antwerpen
Trix
Antwerpen
Sportpaleis
Antwerpen
Nova Kiel
Antwerpen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
De Maagd
Bergen op Zoom
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Botanique
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Paleis 12
Brussel
Spant!
Bussum
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Fransche School Culemborg
Culemborg
Diligentia
Den Haag
woensdag 29 april 2020
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
The Five Great Guitars - Legends
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Shabaka and the Ancestors
Bimhuis, Amsterdam
Cristina Branco
DeLaMar, Amsterdam
Flip Noorman - Love it!
Theater Bellevue, Amsterdam
Brendan Schaub
Meervaart, Amsterdam
The Handsome Family
Tolhuistuin, Amsterdam
Nick Cave & the Bad Seeds
Ziggo Dome, Amsterdam
Het Zwanenmeer - Nationale Opera Rusland
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
David Benjamin
Melkweg, Amsterdam
Blossoms
Melkweg, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Millionaire
Trix, Antwerpen
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Nova Kiel, Antwerpen
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Orpheus, Apeldoorn
Ruth Jacott
Musis, Arnhem
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jeangu Macrooy
Chassé Theater, Breda
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Breughelzaal, Bree
SOPHIA - TRIXIE WHITLEY (SOLO) - ROSCOE
Botanique, Brussel
Zwangere Guy
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Music For Bricks
Paleis 12, Brussel
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater De Veste, Delft
Aesthetic Perfection
Paard, Den Haag
Team Magic & Friends
Paard, Den Haag
19:30
It’s A Kind Of Magic
Paard, Den Haag
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Kampanje, Den Helder
Eva Crutzen - Try Out
Theater Bouwkunde, Deventer
Sven Ratzke - Where are we now
Theater De Omval, Diemen
The Analogues
Parktheater, Eindhoven
La Dispute
Effenaar, Eindhoven
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Wilminktheater, Enschede
Panda Dub
Vooruit, Gent
Faces on TV
Vooruit, Gent
Rundfunk - Todesangstschrei
Goudse Schouwburg, Gouda
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Caedere / Vile
Innocent, Hengelo
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Hengelo, Hengelo
The Fortunate Sons
Theater Kerkrade, Kerkrade
Luka Bloom
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Yevgueni
Het Depot, Leuven
The Elvis Concert
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Giant Rooks
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Steel Pulse
Doornroosje, Nijmegen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Jim Bakkum
Theater De Lievekamp, Oss
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
Abba Gold
Theater De Willem, Papendrecht
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout)
Theater Walhalla, Rotterdam
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Theater de Stoep, Spijkenisse
Javier Guzman - Guzmán
CC De Warandepoort, Tervuren
3J'S
Agnietenhof, Tiel
The White Buffalo
013, Tilburg
Visions Of Atlantis
013, Tilburg
Kommil Foo - Oogst
De Velinx, Tongeren
Lucy Dacus
ACU, Utrecht
Ntjam Rosie
TivoliVredenburg, Utrecht
Lisa Hannigan / Stargaze
TivoliVredenburg, Utrecht
Caribou
TivoliVredenburg, Utrecht
Hadewych Doet De Dames - Begeleid door het Matangi Quartet
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Schouwburg Venray, Venray
Hedon Zwaar presents Heathen
Hedon, Zwolle
donderdag 30 april 2020
Microwave
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Spinvis - In Werkelijkheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Changmo
P60, Amstelveen
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Thecolorgrey
Paradiso, Amsterdam
JFDR
Cinetol, Amsterdam
Rob Dekay
Bitterzoet, Amsterdam
Destroyer
Paradiso, Amsterdam
Flip Noorman - Love it!
Theater Bellevue, Amsterdam
Ruth Jacott
Meervaart, Amsterdam
Conan Gray
Melkweg, Amsterdam
Saarloos
Paradiso, Amsterdam
The Mission
Tolhuistuin, Amsterdam
Het Zwanenmeer - Nationale Opera Rusland
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Bexey
Melkweg, Amsterdam
The Flatliners
Q-Factory, Amsterdam
The Flatliners
Q-Factory, Amsterdam
14:00
Willie Wartaal
Paradiso, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pokey Lafarge & His Band
De Roma, Antwerpen
Faces on TV
Trix, Antwerpen
Nick Cave & the Bad Seeds
Sportpaleis, Antwerpen
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Nova Kiel, Antwerpen
The Analogues
Stadstheater Arnhem, Arnhem
The Elvis Concert
De Maagd, Bergen op Zoom
Le Villejuif Underground + Bryan's Magic Tears
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Caribou
Botanique, Brussel
Zwangere Guy
Ancienne Belgique (AB), Brussel
HAUSER with the European Philharmonia Orchestra
Paleis 12, Brussel
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Spant!, Bussum
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Fransche School Culemborg, Culemborg
Rundfunk - Todesangstschrei
Diligentia, Den Haag