Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Pacific Parc
Amsterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Eureka
Zwolle
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Koningshof
Maassluis
21:00
N9
Eeklo
21:00
De Flux
Zaandam
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
JVC De Schuit
Katwijk
21:00
Taverne
Bergen
21:00
OJC Comeet
Someren
21:30
Vestzaktheater Biggelmee
Alblasserdam
21:45
Leidse Schouwburg
Leiden
22:00
De Fles
Spijkenisse
22:00
Effenaar
Eindhoven
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
22:30
Paradiso
Amsterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Para
Breda
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Starsound Studio
Utrecht
20:30
't Ukien
Kampen
20:30
De Stolp Partycentrum
Sneek
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Spiegeltheater
Middelburg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
C.C. De Mol
Lier
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Wilminktheater
Enschede
19:30
De Bakkerij
Castricum
Mahogany Hall
Edam
galerie Windkracht 13
Den Helder
Kennemer Theater
Beverwijk
Chassé Theater
Breda
Theater De Lievekamp
Oss
Bootstraat
Hasselt
OCCII
Amsterdam
14:15
Duycker
Hoofddorp
16:00
Concerto
Amsterdam
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
18:00
Bibelot
Dordrecht
19:00
Baroeg
Rotterdam
19:00
Koloszaal
Raamsdonksveer
19:30
De Meester
Almere
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Kiehool
Burgum
20:00
MC Theater
Amsterdam
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
P3
Purmerend
20:00
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Het Bolwerk
Sneek
23:00
Hedon
Zwolle
20:00
Brebl
Nijmegen
Hedon
Zwolle
Patronaat
Haarlem
CHV Noordkade
Veghel
De Bosuil
Weert
20:00
Little Devil
Tilburg
Dynamo
Eindhoven
OT301
Amsterdam
zaterdag 28 maart 2015
20:00
Orphax / Sindre Bjerga
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
Popkoor On Cue Ft Billboard
Iduna, Drachten
20:00
Gallowstreet
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
RGB festival
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
10 jaar Pacific Parc - dag 1
Pacific Parc, Amsterdam
20:00
De Anitaas
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Ensor
Eureka, Zwolle
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Lach het weg
Koningshof, Maassluis
21:00
Goes & De Gasten (BE) / Fernant Zeste, Rianto Delrue, Bruno Deneckere
N9, Eeklo
21:00
Clubnight Reunion Powered By United Dj’s Ism Zaanradio
De Flux, Zaandam
21:00
Indian Askin / Tales That Are Not Supposed To Be Heard By People
Altstadt, Eindhoven
21:00
Afterpartees
JVC De Schuit, Katwijk
21:00
Audio Adam
Taverne, Bergen
21:00
The Bruceband
OJC Comeet, Someren
21:30
Sealed XL
Vestzaktheater Biggelmee, Alblasserdam
21:45
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
Leidse Schouwburg, Leiden
22:00
Lead Balloon
De Fles, Spijkenisse
22:00
we all love 80's & 90's
Effenaar, Eindhoven
22:00
John Frick Band
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
22:30
Formation
Paradiso, Amsterdam
23:00
Giorgio Gigli / Lucy / Speedy J
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Sexton Creeps
Para, Breda
20:30
Swinder
Paard, Den Haag
20:30
Droog Brood - Kissy Kissy
Meervaart, Amsterdam
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Within Temptation
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Ntjam Rosie
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Joe madman & The Sidewalkers
EKKO, Utrecht
20:30
Rootbag
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Woof Woof Ridicule
Paard, Den Haag
20:30
Day Out feestband
Starsound Studio, Utrecht
20:30
Knarsetand
't Ukien, Kampen
20:30
Time Bandits
De Stolp Partycentrum, Sneek
20:15
Ruben Hein
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Comedy Kitchen - Fresh Meat
Spiegeltheater, Middelburg
20:00
Harry Sacksioni
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Alexander Marcus
Melkweg, Amsterdam
20:00
Oeloek - Prille Roest
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise)
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Max van den Burg - Amok
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Maarten Ebbers / Nina de la Croix - Meer hebben we niet nodig
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
C.C. De Mol, Lier
20:00
Marike Jager
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Miss Montreal
Wilminktheater, Enschede
19:30
BoXruBa / I Saw The Deep / Mullet
De Bakkerij, Castricum
De Kift
Mahogany Hall, Edam
In Gesprek Met Mijn Moordenaar
galerie Windkracht 13, Den Helder
Daniël Arends - Carte Blanche
Kennemer Theater, Beverwijk
Henry van Loon | Sluimer
Chassé Theater, Breda
Joris Linssen & caramba
Theater De Lievekamp, Oss
Raketkanon
Bootstraat, Hasselt
King Champion Sounds
OCCII, Amsterdam
14:15
Ondergrond Verbond
Duycker, Hoofddorp
16:00
Lavinia Meijer
Concerto, Amsterdam
17:00
Sound Blaster
Café de Pilaren, Alkmaar
18:00
Reggae Central XL: The Festival
Bibelot, Dordrecht
19:00
Ethereal
Baroeg, Rotterdam
19:00
Barracuda / Ellements / Radiovox / Snow Control / Spank / Spijcker / T
Koloszaal, Raamsdonksveer
19:30
Jules Deelder en de Deeldeliers
De Meester, Almere
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Chuck Ragan
Trix, Antwerpen
20:00
Herder
Kiehool, Burgum
20:00
Jetty Mathurin - #LOL
MC Theater, Amsterdam
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Vanessa Peters Trio
Cafe D’n Ingel, Thorn
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Logic
Melkweg, Amsterdam
20:00
Schudden - Perrongeluk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Pieter Jouke - Tot nu toe
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Reijn en Goed - The Friendshow
Posttheater, Arnhem
20:00
JJ Grey & Mofro
Paard, Den Haag
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater Sneek, Sneek
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
The Cool Quest
P3, Purmerend
20:00
Matt The Electrician
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
20:00
Intgeniep - Op en haar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
BREStheater, Brielle
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
De Reggehof, Goor
20:00
Gotcha!
Het Bolwerk, Sneek
23:00
Singlefeestje
Hedon, Zwolle
20:00
La très illustre compagnie du Chat Noir
Brebl, Nijmegen
Sven Hammond
Hedon, Zwolle
Trentemoller
Patronaat, Haarlem
Stevie Ann
CHV Noordkade, Veghel
Popa Chubby
De Bosuil, Weert
20:00
The Midnight Ghost Train
Little Devil, Tilburg
Delain + support
Dynamo, Eindhoven
Subbacultcha Forever
OT301, Amsterdam