Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Grenspark Sittard
Sittard
So What!
Gouda
EKKO
Utrecht
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Het Scheepvaartmuseum
Amsterdam
Podium 't Beest
Goes
dB's
Utrecht
Metropool
Hengelo
20:30
Groene Engel
Oss
21:45
Groene Engel
Oss
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Festivalpark Stenehei
Dessel
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Flux
Zaandam
Concertgebouw
Amsterdam
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Luxor Live
Arnhem
Bibelot
Dordrecht
15:00
CHV Noordkade
Veghel
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Luxor Live
Arnhem
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
Hall Of Fame
Tilburg
Vorst Nationaal
Brussel
P60
Amstelveen
Kursaal Oostende
Oostende
De Helling
Utrecht
Metropool
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Melkweg
Amsterdam
Mezz
Breda
De Buitenpoort
Huissen
De Bosuil
Weert
Metropool Enschede
Enschede
Podium Victorie
Alkmaar
Mezz
Breda
P3
Purmerend
Grenswerk
Venlo
Q-Factory
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
TivoliVredenburg
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
PlusEtage
Baarle-Nassau
Bostheater Ommen
Ommen
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
21:00
P60
Amstelveen
Vorstin
Hilversum
Spirit of 66
Verviers
21:00
Brebl
Nijmegen
Festivalpark Stenehei
Dessel
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Boerderij
Zoetermeer
Concertgebouw
Amsterdam
Taverne
Bergen
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
De Nieuwe Kerk
Den Haag
Mezz
Breda
Patronaat
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
21:00
Het Scheepvaartmuseum
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Muziekcafé Helmond
Helmond
Melkweg
Amsterdam
Openluchttheater Cabrio
Soest
Vorstin
Hilversum
20:30
Groene Engel
Oss
21:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
De Bosuil
Weert
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Paradiso
Amsterdam
P60
Amstelveen
TivoliVredenburg
Utrecht
Gigant
Apeldoorn
Timboektoe
Velsen-Noord
Café Wilhelmina
Eindhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Festivalpark Werchter
Werchter
Capitole
Gent
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
16:00
Mezz
Breda
21:00
Club Nova
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
Gigant
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Luxor Live
Arnhem
Paradiso
Amsterdam
vrijdag 19 juni 2020
20:00
Broederliefde
Grenspark Sittard, Sittard
Bruut! & Anton Goudsmit
So What!, Gouda
CLUB EKKO INVITES: PATRON RECORDS
EKKO, Utrecht
Craft / Vltimas
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Danny Vera
Het Scheepvaartmuseum, Amsterdam
De Likt
Podium 't Beest, Goes
Demented Are Go!
dB's, Utrecht
Edwin Evers Band
Metropool, Hengelo
20:30
Flemming
Groene Engel, Oss
21:45
Flemming
Groene Engel, Oss
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Graspop Metal Meeting
Festivalpark Stenehei, Dessel
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert
Parktheater, Eindhoven
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ian Siegal
De Flux, Zaandam
Iris Hond speelt Einaudi
Concertgebouw, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Jennie Lena
Luxor Live, Arnhem
Joy Division Undercover
Bibelot, Dordrecht
15:00
JPK Band
CHV Noordkade, Veghel
Kommil Foo - Oogst
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Mare Nostrum Inclusive
Paradiso, Amsterdam
Maykel Blanco
Melkweg, Amsterdam
Michelle David & The Gospel Sessions
TivoliVredenburg, Utrecht
N' YAEL
Luxor Live, Arnhem
Nathalie Baartman
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
Paris Monster
Hall Of Fame, Tilburg
Patrick Bruel
Vorst Nationaal, Brussel
Popa Chubby
P60, Amstelveen
Queen The Music
Kursaal Oostende, Oostende
Rootsriders
De Helling, Utrecht
Ruben Annink
Metropool, Hengelo
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg de Lawei, Drachten
Shock Elias
Melkweg, Amsterdam
Steffen Morrison
Mezz, Breda
Stennes plays Rory Gallagher
De Buitenpoort, Huissen
Stones Sessions
De Bosuil, Weert
The Black Dahlia Murder
Metropool Enschede, Enschede
The Bruceband
Podium Victorie, Alkmaar
The Courettes
Mezz, Breda
The Cruz
P3, Purmerend
The JB's
Grenswerk, Venlo
Tricklebolt
Q-Factory, Amsterdam
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Whispering Sons
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
zaterdag 20 juni 2020
3 Doors Down
TivoliVredenburg, Utrecht
Black Uhuru
Doornroosje, Nijmegen
Bløf
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Buisonic
PlusEtage, Baarle-Nassau
Danny Sahupala
Bostheater Ommen, Ommen
De Dijk live at Amsterdamse Bos
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
21:00
Dr. Rude
P60, Amstelveen
Edwin Evers Band
Vorstin, Hilversum
Elliott Murphy
Spirit of 66, Verviers
21:00
Fred van Duijnhoven Trio / Michiel Braam solo / Pierre Courbois / Piet
Brebl, Nijmegen
Graspop Metal Meeting
Festivalpark Stenehei, Dessel
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert
Diligentia, Den Haag
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ian Siegal
Boerderij, Zoetermeer
Iris Hond speelt Einaudi
Concertgebouw, Amsterdam
Jack Molton Distortion
Taverne, Bergen
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
Jeroen van Veen - The best of Einaudi
De Nieuwe Kerk, Den Haag
Johnny Jester
Mezz, Breda
Joy Division Undercover
Patronaat, Haarlem
KLEAR
Paradiso, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
21:00
Krezip
Het Scheepvaartmuseum, Amsterdam
La Bomba De Tiempo
Melkweg, Amsterdam
Libero Strijkorkest: Back And Forth
TivoliVredenburg, Utrecht
LIVE: Chicago Capitals + Big Bo & his Voodoo Charm
Muziekcafé Helmond, Helmond
Maduk
Melkweg, Amsterdam
Martijn Fischer
Openluchttheater Cabrio, Soest
Orchestre Partout
Vorstin, Hilversum
20:30
Paperday
Groene Engel, Oss
21:00
Paracetamøl
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Paracetamøl
Doornroosje, Nijmegen
Periphery
Melkweg, Amsterdam
Popa Chubby
De Bosuil, Weert
Portland
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Raymond van het Groenewoud
Paradiso, Amsterdam
Rootsriders
P60, Amstelveen
Shakuar
TivoliVredenburg, Utrecht
Tante Joke Karaoke Band
Gigant, Apeldoorn
The Phantom Four
Timboektoe, Velsen-Noord
Vandoliers
Café Wilhelmina, Eindhoven
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Werchter Boutique
Festivalpark Werchter, Werchter
Will Tura
Capitole, Gent
YVI
Hedon, Zwolle
20:00
YVI
Hedon, Zwolle
zondag 21 juni 2020
Alan Parsons Live Project
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
16:00
Aymar Torres
Mezz, Breda
21:00
Bizzey - Bizzey in de keuken
Club Nova, Amsterdam
Bongeziwe Mabandla
Luxor Live, Arnhem
Combo Qazam
Gigant, Apeldoorn
Daniel Lohues - Theatervoorstelling 2020
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Dijk live at Amsterdamse Bos
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Edwin Evers Band
Luxor Live, Arnhem
Eefje De Visser
Paradiso, Amsterdam