Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
21:30
Hofman
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
00:00
C.C. Parnassos
Utrecht
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Markant Uden
Uden
20:00
De Pul
Uden
Markant Uden
Uden
21:00
013
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Deel
Sleen
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
19:30
Maassilo
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
De Muze
Noordwijk
Merleyn
Nijmegen
21:00
Café The Shuffle
Nijmegen
20:45
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Koningshof
Maassluis
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Corneel
Lelystad
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
TrompTheater
Leeuwarden
20:00
Zalen Schaaf
Leeuwarden
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
Metropool
Hengelo
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Patronaat
Haarlem
21:00
Vera
Groningen
20:30
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
Alter Schlachthof
Eupen
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
Metropool Enschede
Enschede
20:30
PopEi
Eindhoven
20:30
Altstadt
Eindhoven
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
De Ogtent
Duiven
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Iduna
Drachten
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
De Toegift
Den Hoorn
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
vrijdag 15 november 2019
20:30
Anderson Council
Spirit of 66, Verviers
20:00
Symfo Classics
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Ilse DeLange
De Maaspoort, Venlo
20:15
Beatles By Girls
Theater de Schalm, Veldhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
21:30
Smartlappenfestival: Willie en de Billies
Hofman, Utrecht
20:30
Jo Goes Hunting
EKKO, Utrecht
20:15
Taksim Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
Kensington
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Coilguns / Yautja
dB's, Utrecht
20:00
Cass McCombs
TivoliVredenburg, Utrecht
The Chats
De Helling, Utrecht
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
C.C. Parnassos, Utrecht
20:30
Donnerwetter - Openingsavond Dag van de Achterhoekse Popmuziek
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
The Osmonds
Markant Uden, Uden
20:00
Diggy Dex
De Pul, Uden
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Markant Uden, Uden
21:00
Soul Live
013, Tilburg
20:30
Maaike Ouboter
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Van Dik Hout
013, Tilburg
20:30
Marcella Wisbrun - De Bossa van Jobim
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
J R&B Bluesband
Theater De Deel, Sleen
21:00
S10
Rotown, Rotterdam
20:00
Mathilde Santing
Kantine Walhalla, Rotterdam
19:30
Nielson
Maassilo, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
South African Roadtrip
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
21:00
Edson Da Graça - Wakker
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:15
Marcel de Groot - DOOR
Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater de Purmaryn, Purmerend
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Stef Bos - RUIMTE
De Muze, Noordwijk
Anna Ternheim
Merleyn, Nijmegen
21:00
The Conceptuals
Café The Shuffle, Nijmegen
20:45
Scott Bradlee's Postmodern Jukebox
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Oscar Jerome
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Roxeanne Hazes
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Matthew and the Atlas
Muziekgieterij, Maastricht
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Beatshow
Koningshof, Maassluis
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Hehobros
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Julia Zahra The Remedy Tour Part 2
Corneel, Lelystad
00:00
Mart Hillen In Concert
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Electric Six
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Jacob Spoelstra
TrompTheater, Leeuwarden
20:00
Fresku
Zalen Schaaf, Leeuwarden
20:00
Laurence Jones Band
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Best of... Ton Kas
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Rayen Panday - Trigger
Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Aan de Slinger, Houten
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
Stones Sessions
Metropool, Hengelo
20:30
Remco Veldhuis
Schouwburg Hengelo, Hengelo
22:00
LIVE: Coldspell (SE)
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
Memphis Maniacs
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
The Fureys
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Martijn Fischer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Kim Wilde
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
12:00
Ivo Rosbeek
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Davina Michelle Skyward Clubtour
Patronaat, Haarlem
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Aborted / Entombed AD
Patronaat, Haarlem
21:00
Cutthroat Brothers
Vera, Groningen
20:30
Avery Sunshine
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:00
Foreign Beggars
Simplon, Groningen
20:00
Live at LOLA: Berlin Blackouts (DE) / Captain Disco / All Over Again
LOLA050, Groningen
20:00
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
De Schattelijn, Geertruidenberg
DeWolff
Alter Schlachthof, Eupen
20:30
Ed Struijlaart
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Aloïse Sauvage / Matt Simons
Rockhal, Esch zur Alzette
Navarone
Metropool Enschede, Enschede
20:30
The Dirty Denims
PopEi, Eindhoven
20:30
Last Train
Altstadt, Eindhoven
20:00
Gotu Jim
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
O'G3NE
Parktheater, Eindhoven
19:30
C.W. Stoneking
Effenaar, Eindhoven
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Parktheater, Eindhoven
Henk Poort en de Helden
De Ogtent, Duiven
20:00
Pink Floyd - The Wall 40 Years
De Meerpaal, Dronten
20:00
Amsterdam Klezmer Band
Schouwburg de Lawei, Drachten
Danielle Nicole Band
Iduna, Drachten
22:00
Blues Jamsessie
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Tim Akkerman & The Ivy League
Bibelot, Dordrecht
20:00
Enge Buren - BASTA!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Zoutmus - Kuikens van beton
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Indian Askin
Burgerweeshuis, Deventer
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
De Toegift, Den Hoorn
20:15
Peter Corry - The rocky road to Dublin
Theater de Kampanje, Den Helder