Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
14:30
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Kursaal Oostende
Oostende
Vera
Groningen
20:30
Café de Cactus
Hengelo
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Trix
Antwerpen
20:30
Capsloc
Capelle aan den IJssel
12:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
De Brielsche Aap
Brielle
20:30
Metropool
Hengelo
DNK
Assen
Goudse Schouwburg
Gouda
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Vera
Groningen
22:00
Vera
Groningen
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
013
Tilburg
18:15
Paard
Den Haag
22:15
Paard
Den Haag
Grid Antwerpen
Antwerpen
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Hall Of Fame
Tilburg
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Heilige-Drievuldigheidscollege
Leuven
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Gerrits Tuin
Zwolle
Grid Antwerpen
Antwerpen
20:00
M Leuven
Leuven
20:30
Lebuinuskerk
Deventer
De Flux
Zaandam
Paradiso
Amsterdam
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
22:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Concertgebouw
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Brielsche Aap
Brielle
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Bibelot
Dordrecht
19:00
Unilever | tennisbaan
Vlaardingen
19:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
Hall Of Fame
Tilburg
21:00
De Paap
Den Haag
21:30
Gerrits Tuin
Zwolle
20:30
Patronaat
Haarlem
12:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
P60
Amstelveen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
LOLA050
Groningen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
15:00
Ally's Drive In
Almere
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
Kursaal Oostende
Oostende
21:30
Markant Uden
Uden
013
Tilburg
20:30
Mezz
Breda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Manifesto
Hoorn
Openluchttheater Ede
Ede
20:00
M Leuven
Leuven
20:00
Het Sieraad
Amsterdam
20:00
C-Mill
Heerlen
Kursaal Oostende
Oostende
22:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
De Theaterbakkerheij
Gouda
19:30
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
donderdag 27 augustus 2020
14:30
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:00
Veldhuis & Kemper
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Trio van Barbara Dex
Kursaal Oostende, Oostende
This Will Destroy You
Vera, Groningen
20:30
The story of the Eagles
Café de Cactus, Hengelo
The Regrettes
Doornroosje, Nijmegen
19:30
The Kik
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
The Kik
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Tank and the Bangas
Trix, Antwerpen
20:30
sunfire
Capsloc, Capelle aan den IJssel
12:00
Snelle
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Snelle
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
Snelle
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Ronald Goedemondt - Numero Uno
DeLaMar, Amsterdam
Rolf Sanchez - Het Zomer Theater
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
Paul de Munnik / Van Dik Hout
De Brielsche Aap, Brielle
20:30
Paceshifters
Metropool, Hengelo
Mart Hillen - In Concert
DNK, Assen
Maartje & Kine - Speelbeesten
Goudse Schouwburg, Gouda
Lankum
Paradiso, Amsterdam
20:00
James Oesi
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Jack Poels - Blauwe Vear
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Indian Askin
Vera, Groningen
22:00
Indian Askin
Vera, Groningen
20:45
Ian Siegal - Rooftop Show met BBQ
Podium Victorie, Alkmaar
Henry van Loon - Onze Henry
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Zuiderparktheater, Den Haag
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
18:15
Goldband
Paard, Den Haag
22:15
Goldband
Paard, Den Haag
Gabriel Rios
Grid Antwerpen, Antwerpen
Edwin Evers Band
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Dripping Trees
Hall Of Fame, Tilburg
Carel Kraayenhof En Juan Pablo Dobal: Tiempo Loco
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Blackwave.
Heilige-Drievuldigheidscollege, Leuven
20:00
Arjen Kleton
Markant Uden, Uden
20:00
Altın Gün - Gerrits Tuin
Gerrits Tuin, Zwolle
Admiral Freebee
Grid Antwerpen, Antwerpen
20:00
Absynthe Minded
M Leuven, Leuven
vrijdag 28 augustus 2020
20:30
Zbigniew Chojnacki
Lebuinuskerk, Deventer
Wilson & Wakeman
De Flux, Zaandam
Watkins Family Hour
Paradiso, Amsterdam
19:30
Walk The Line - Electronic
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Walk The Line - Electronic
TivoliVredenburg, Utrecht
20:45
Walk The Line - Electronic
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Walk The Line - Electronic
TivoliVredenburg, Utrecht
Walk The Line - Electronic
TivoliVredenburg, Utrecht
22:15
Walk The Line - Electronic
TivoliVredenburg, Utrecht
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Schouwburg Het Park, Hoorn
Uitmarkt
Concertgebouw, Amsterdam
Uitmarkt
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Uitmarkt
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Uitmarkt
DeLaMar, Amsterdam
Typhoon
De Brielsche Aap, Brielle
Ty Segall and the Freedom Band
Paradiso, Amsterdam
The Johnny Cash Roadshow
Melkweg, Amsterdam
20:00
T-strijd: 2e halve finale
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Rootsriders
Bibelot, Dordrecht
19:00
Rootsriders
Unilever | tennisbaan, Vlaardingen
19:00
Rolf Sanchez
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
Racoon
Openluchttheater Mariahout, Mariahout
Qlas & Blacka
Hall Of Fame, Tilburg
21:00
Pearl Ten
De Paap, Den Haag
21:30
Paceshifters
Gerrits Tuin, Zwolle
20:30
Opera Alaska
Patronaat, Haarlem
12:00
O'G3NE
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
O'G3NE
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
O'G3NE
Olympisch Stadion, Amsterdam
Nkulee Dube
P60, Amstelveen
20:00
Merol
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Live at LOLA: Breekbaar en Atoomclub
LOLA050, Groningen
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Joost Spijkers: Iemand Als Jij
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
15:00
Howard Komproe / Jörgen Raymann / Peter Pannekoek / Sanne Wallis de Vr
Ally's Drive In, Almere
Henry van Loon - Onze Henry
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Zuiderparktheater, Den Haag
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Kursaal Oostende, Oostende
21:30
Hans Dulfer
Markant Uden, Uden
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
20:30
Ghost Division
Mezz, Breda
20:00
Freek de Jonge - Asociale afstand
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:30
Freek de Jonge - Asociale afstand
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Frank Boeijen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Felix Schlarmann / Jasper Blom / Sean Fasciani
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Elsa Birgitta Bekman
Manifesto, Hoorn
Edwin Evers Band
Openluchttheater Ede, Ede
20:00
dirk.
M Leuven, Leuven
20:00
De Sluwe Vos / Philou Louzolo
Het Sieraad, Amsterdam
20:00
Dan Tuffy - Playa Urbana Zomersessies
C-Mill, Heerlen
Coco / Sandrine
Kursaal Oostende, Oostende
22:00
Claw Boys Claw
Paradiso, Amsterdam
19:30
Claw Boys Claw
Paradiso, Amsterdam
BankGiro Loterij ZomerSessie: Dominic Seldis
Concertgebouw, Amsterdam
BankGiro Loterij ZomerSessie: Dominic Seldis
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Back to Blondie
De Theaterbakkerheij, Gouda
19:30
Angela Groothuizen - Lueke Binge
Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
Angela Groothuizen - Lueke Binge
Goudse Schouwburg, Gouda
zaterdag 29 augustus 2020
21:30
Yentl en de Boer
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Yentl en de Boer
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam