Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
12:00
Baroeg
Rotterdam
Groene Engel
Oss
Kursaal Oostende
Oostende
C.C. Nesterlé
Nistelrode
21:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Le Forum
Liège
Zalencentrum De Colle
Kollum
21:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Het Podium
Hoogeveen
22:00
Openluchttheater Hertme
Hertme
19:00
Openluchttheater Hertme
Hertme
20:30
Metropool
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
15:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
C-Mill
Heerlen
14:30
C-Mill
Heerlen
Ethias Arena
Hasselt
20:00
Simplon
Groningen
Der Aa-theater
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Capitole
Gent
20:45
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
18:30
Effenaar
Eindhoven
15:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Cultura
Ede
20:30
Bibelot
Dordrecht
17:30
Dordrechts Museum
Dordrecht
12:00
Dordrechts Museum
Dordrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
Paard
Den Haag
Westbroekpark
Den Haag
19:30
Theater De Veste
Delft
Paleis 12
Brussel
Botanique
Brussel
Mezz
Breda
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
19:30
Theater Kulturhus
Borne
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Annie M.G. Schmidtpark
Bergschenhoek
Orpheus
Apeldoorn
19:30
Orpheus
Apeldoorn
Warehouse
Amsterdam
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Het Sieraad
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Meervaart
Amsterdam
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
17:00
Meervaart
Amsterdam
17:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Podium Victorie
Alkmaar
Mainstage
's-Hertogenbosch
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Gerrits Tuin
Zwolle
Hedon
Zwolle
15:00
Gerrits Tuin
Zwolle
17:30
De Maaspoort
Venlo
20:00
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
12:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Markant Uden
Uden
19:30
Hall Of Fame
Tilburg
16:00
Poppodium Volt
Sittard
BIRD
Rotterdam
15:00
A4 Drive-in
Roelofarendsveen
Kursaal Oostende
Oostende
15:00
Thiemeloods
Nijmegen
17:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Amfitheater het Lommerrijk
Luttenberg
Metropool
Hengelo
17:00
Café de Cactus
Hengelo
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
zaterdag 12 september 2020
19:00
Lebbis - Stand-up Corona
Comedy Club Haug, Rotterdam
12:00
Baroeg Open Air
Baroeg, Rotterdam
Rootsriders
Groene Engel, Oss
Queenz of Piano
Kursaal Oostende, Oostende
Rob Scheepers - Gulzig
C.C. Nesterlé, Nistelrode
21:00
Popronde Poppodium Pre-Party
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Ibrahim Maalouf
Le Forum, Liège
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Zalencentrum De Colle, Kollum
21:30
3J'S - Het Beest Uitgekleed
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:30
3J'S - Het Beest Uitgekleed
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Tangarine
Het Podium, Hoogeveen
22:00
Racoon
Openluchttheater Hertme, Hertme
19:00
Racoon
Openluchttheater Hertme, Hertme
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg Hengelo, Hengelo
15:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg Hengelo, Hengelo
22:00
LIVE: Beth Hart, tribute by Delicous Surprise + Moondaze
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Opera Alaska - Playa Urbana Zomersessies
C-Mill, Heerlen
14:30
Laïs - Playa Urbana Zomersessies
C-Mill, Heerlen
Clouseau
Ethias Arena, Hasselt
20:00
Delore
Simplon, Groningen
Joshua Ray Walker / Whitney Rose
Der Aa-theater, Groningen
20:00
Viggo Waas - De Meestervoorspeller
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jacques Vermeire - Van 7 tot 77
Capitole, Gent
20:45
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Arie Koomen - BOE!
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
18:30
Gourmetal: Bodyfarm / Carnation
Effenaar, Eindhoven
15:30
Naked Ears
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Parktheater, Eindhoven
Jeangu Macrooy
Cultura, Ede
20:30
Jennie Lena
Bibelot, Dordrecht
17:30
Danny Vera
Dordrechts Museum, Dordrecht
12:00
Danny Vera
Dordrechts Museum, Dordrecht
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Deventer Schouwburg, Deventer
Gallowstreet
Paard, Den Haag
TREK Den Haag
Westbroekpark, Den Haag
19:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater De Veste, Delft
Evanescence / Within Temptation
Paleis 12, Brussel
JoJo
Botanique, Brussel
Roosbeef + Figgie
Mezz, Breda
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Het Postkantoor, Bovenkarspel
19:30
Flip Noorman - Leonard Cohen
Theater Kulturhus, Borne
Son Mieux
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Edwin Evers Band
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Son Mieux
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Opperdepop Festival
Annie M.G. Schmidtpark, Bergschenhoek
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Orpheus, Apeldoorn
19:30
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Orpheus, Apeldoorn
Dax J B2B Kobosil
Warehouse, Amsterdam
22:00
Oldenhermanns / Remy Evers / Thjum Arts - cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:30
Alex Ploeg
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:00
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tony MacAlpine
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Joel Borelli
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Dri3man / Glennis Grace
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
De Sluwe Vos
Het Sieraad, Amsterdam
X-Qlusive: Phuture Noize
AFAS Live, Amsterdam
Margaret Glaspy
Paradiso, Amsterdam
Jimi Hendrix Tribute
Q-Factory, Amsterdam
The Analogues
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
Oldenhermanns / Remy Evers / Thjum Arts - cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Jawad El Soufi- Tour de Sloegie
Meervaart, Amsterdam
19:30
Alex Ploeg
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
18:30
Elfie Tromp - NIET VANDAAG SATAN (maar wel vanavond)
Melkweg, Amsterdam
17:00
Jawad El Soufi-Tour de Sloegie
Meervaart, Amsterdam
17:00
Wies - Buitenspelen voor de GRAP
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
16:00
Snelle
Olympisch Stadion, Amsterdam
15:00
Wies - Buitenspelen voor de GRAP
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Waylon - Heroes Have Always Been Cowboys
Theaterhotel Almelo, Almelo
Melanie
Podium Victorie, Alkmaar
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
zondag 13 september 2020
20:00
Benjamin Herman / Thomas Pol / Timothy Banchet / Tim Hennekes - Gerrit
Gerrits Tuin, Zwolle
Alain Clark
Hedon, Zwolle
15:00
Thomas Pol: Room For Jazz - Gerrits Tuin
Gerrits Tuin, Zwolle
17:30
Viva Classic Live 2020 - Sef Thissen en diverse gastsolisten
De Maaspoort, Venlo
20:00
Seein' Red
dB's, Utrecht
20:00
Ags Connolly
TivoliVredenburg, Utrecht
Suzan & Freek
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Amsterdam Sinfonietta / Arthur en Lucas Jussen
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Eric Ineke Quartet plays Charlie Parker feat. Tineke Postma
TivoliVredenburg, Utrecht
12:00
Amsterdam Sinfonietta / Arthur en Lucas Jussen
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Leonie Meijer - Perfect Solitude
Markant Uden, Uden
19:30
The Snuts
Hall Of Fame, Tilburg
16:00
Lorrèn
Poppodium Volt, Sittard
City of the Sun
BIRD, Rotterdam
15:00
The Billy Joel Experience
A4 Drive-in, Roelofarendsveen
Leo Sayer
Kursaal Oostende, Oostende
15:00
Well Well Well
Thiemeloods, Nijmegen
17:00
Imagine Netherlands Finale
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Joris Linssen & Caramba
Amfitheater het Lommerrijk, Luttenberg
Geoff Tate
Metropool, Hengelo
17:00
Leif de Leeuw Band
Café de Cactus, Hengelo
Protomartyr
Vera, Groningen
20:00
Songwriter Circle: Judy Blank / Tangarine / Tim Knol
De Oosterpoort, Groningen
Jimi Hendrix Tribute
De Oosterpoort, Groningen
Ilse DeLange
De Oosterpoort, Groningen
David Benjamin
Paard, Den Haag
19:30
Roosbeef
Paard, Den Haag