Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Amfitheater het Lommerrijk
Luttenberg
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Bitterzoet
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Chassé Theater
Breda
20:00
Club Nova
Amsterdam
De Domijnen
Sittard
De Flux
Zaandam
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meester
Almere
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
De Roma
Antwerpen
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Gebr. De Nobel
Leiden
Grenswerk
Venlo
20:30
Groene Engel
Oss
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Kursaal Oostende
Oostende
Leidse Schouwburg
Leiden
Mainstage
's-Hertogenbosch
Melkweg
Amsterdam
Metropool
Hengelo
Mezz
Breda
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Neushoorn
Leeuwarden
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
P60
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Q-Factory
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Venray
Venray
Sexyland
Amsterdam
Simplon
Groningen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Westergastheater
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Zik Zak
Ittre
013
Tilburg
Boerderij
Zoetermeer
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Cacaofabriek
Helmond
Café Sport
Beverwijk
Capitole
Gent
Chassé Theater
Breda
20:00
Club Nova
Amsterdam
De Helling
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meester
Almere
De Peppel
Zeist
De Pul
Uden
De Roma
Antwerpen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
16:00
Doornroosje
Nijmegen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Dynamo
Eindhoven
EKKO
Utrecht
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Groene Engel
Oss
21:45
Groene Engel
Oss
Grote Rietplas
Emmen
Iduna
Drachten
Koningshof
Maassluis
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kursaal Oostende
Oostende
La Madeleine
Brussel
Leidse Schouwburg
Leiden
Luxor Live
Arnhem
Manifesto
Hoorn
Markant Uden
Uden
Meervaart
Amsterdam
Mezz
Breda
Munttheater
Weert
Muziekcafé Helmond
Helmond
Op Hodenpijl
Schipluiden
vrijdag 05 juni 2020
j.hemmink-kamp
Amfitheater het Lommerrijk, Luttenberg
Gary Clark Jr.
Ancienne Belgique (AB), Brussel
MICH
Bitterzoet, Amsterdam
The Doors in Concert
Boerderij, Zoetermeer
Kommil Foo - Oogst
C.C De Muze, Heusden-Zolder
HAEVN
Chassé Theater, Breda
20:00
Lil Kleine
Club Nova, Amsterdam
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
De Domijnen, Sittard
Jennie Lena
De Flux, Zaandam
Grof geschud - Lijmen
De Harmonie, Leeuwarden
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tastoo
De Meester, Almere
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert
De Oosterpoort, Groningen
Randy Newman
De Oosterpoort, Groningen
John Butler
De Roma, Antwerpen
Def P - Dossier Boombap
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Alien Weaponry
Gebr. De Nobel, Leiden
The Episodes
Grenswerk, Venlo
20:30
Sonic Whip
Groene Engel, Oss
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Voltage
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Clouseau
Kursaal Oostende, Oostende
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
Queen The Music
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Hang Massive
Melkweg, Amsterdam
Starsailor
Metropool, Hengelo
Punkrock Riot #17
Mezz, Breda
Magda Mendes - Oliveiras
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Mnozil Brass
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Handsome Poets
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Remind
Neushoorn, Leeuwarden
De Dijk
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Al McKay's Earth, Wind & Fire Experience
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
Pepijn Gunneweg
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sass Jordan
P60, Amstelveen
Zwangere Guy
Paradiso, Amsterdam
Judeska in een nieuwe klucht - Het HUIS van ASPORAAT
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ali B - Koorts
Parktheater, Eindhoven
Lesoir
Q-Factory, Amsterdam
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Rob Scheepers - Gulzig
Schouwburg Venray, Venray
ANBU
Sexyland, Amsterdam
McScallywag
Simplon, Groningen
Jan Rot - O Ja!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Yentl en de Boer - Lacrimosa
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Brigitte Heitzer Zingt!
Theater De Winsinghhof, Roden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Redi Kapje - Redi Kapje
Theater Zuidplein, Rotterdam
16:00
Pynarello
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Pynarello
TivoliVredenburg, Utrecht
Dennis van Aarssen
TivoliVredenburg, Utrecht
Fleurine
TivoliVredenburg, Utrecht
Louise Lemón
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Pynarello
TivoliVredenburg, Utrecht
Xander Vrienten X Cato van Dijck
Westergastheater, Amsterdam
Gerard Joling GOUD
Ziggo Dome, Amsterdam
The Bollock Brothers / The Tringlers
Zik Zak, Ittre
zaterdag 06 juni 2020
Wij zijn 13!
013, Tilburg
The Watch plays Genesis
Boerderij, Zoetermeer
Kommil Foo - Oogst
C.C De Muze, Heusden-Zolder
John Mitchell
Cacaofabriek, Helmond
Sweet Mary Jane
Café Sport, Beverwijk
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Capitole, Gent
Ali B - Koorts
Chassé Theater, Breda
20:00
Lil Kleine
Club Nova, Amsterdam
De Likt
De Helling, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Kleine Komedie, Amsterdam
The Cairo Project
De Meester, Almere
Outside revelation / Voltage
De Peppel, Zeist
Lesoir
De Pul, Uden
Stef Bos
De Roma, Antwerpen
20:00
Naomi van der Linden en Jeannine la Rose
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Marcel Hensema
DeLaMar, Amsterdam
16:00
SOCIAL D(IST)ANCING
Doornroosje, Nijmegen
Vannstein
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
International Slayer Day, The Official Dutch Ensemble
Dynamo, Eindhoven
Dylan LeBlanc
EKKO, Utrecht
Pene Corrida
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Def Americans
Groene Engel, Oss
21:45
Def Americans
Groene Engel, Oss
Hello Festival
Grote Rietplas, Emmen
Sass Jordan
Iduna, Drachten
Brigitte Heitzer Zingt!
Koningshof, Maassluis
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Di-rect - Live Stream
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Clouseau
Kursaal Oostende, Oostende
Hang Massive
La Madeleine, Brussel
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
backyard
Luxor Live, Arnhem
Nick Cave Tribute Band
Manifesto, Hoorn
Slagerij van Kampen - Toccata Da Fuga
Markant Uden, Uden
Sanne Wallis de Vries - Kom
Meervaart, Amsterdam
Kissterious / The Covernant / Up The Irons
Mezz, Breda
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Munttheater, Weert
LIVE: Dikke Dennis & the Røckers + Order of the Emperor
Muziekcafé Helmond, Helmond
Magda Mendes - Oliveiras
Op Hodenpijl, Schipluiden