Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
23:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
19:30
Grounds
Rotterdam
19:00
Het Pompstation
Amsterdam
17:00
Hofman
Utrecht
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
19:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
Meervaart
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Mezz
Breda
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
O.J.C. De Trucker
Pijnacker
20:00
Orpheus
Apeldoorn
15:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
19:00
Sint Catharinakerk
Eindhoven
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
World Forum Theater
Den Haag
22:00
Xinix
Nieuwendijk
22:00
013
Tilburg
20:00
ATLAS Theater
Emmen
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
14:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:00
Bluescafe
Apeldoorn
14:30
Brothers
Bunnik
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
23:45
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
19:30
Concertgebouw
Amsterdam
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Helling
Utrecht
20:15
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
19:00
Diligentia
Den Haag
21:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Effenaar
Eindhoven
20:30
Fluor
Amersfoort
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
23:00
Hedon
Zwolle
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
19:30
Het Witte Kerkje
Baarn
00:00
Hoftheater
Raalte
Iduna
Drachten
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Kurhaus
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Markant Uden
Uden
Meervaart
Amsterdam
20:30
Mezz
Breda
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Rotown
Rotterdam
15:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Spirit of 66
Verviers
14:00
Sporthal de Wetteling
Venray
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
vrijdag 27 december 2019
23:00
Pocahontas
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Bökkers
Doornroosje, Nijmegen
20:30
New Cool Collective
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
The Dirty Daddies
Effenaar, Eindhoven
20:00
Mozes and the Firstborn
Effenaar, Eindhoven
20:30
Crazy Little Things
Gebouw-T, Bergen op Zoom
19:30
A Third Christmas Day Party (third edition)
Grounds, Rotterdam
19:00
Saskia Laroo's Jazzkia / Warren Byrd
Het Pompstation, Amsterdam
17:00
Burgers, Beers and Bands: Thirza Althalja
Hofman, Utrecht
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Alain Clark
LantarenVenster, Rotterdam
19:30
Jungle By Night
Luxor Live, Arnhem
20:00
Top 2000 Live - CRAZY!
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Meervaart, Amsterdam
20:00
Nona
Melkweg, Amsterdam
Gold
Melkweg, Amsterdam
Nits
Mezz, Breda
22:00
LIVE: The Cure, by I Found the Cure + Support: The Medicines
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Bummy Boys
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Marco v/d Neut
O.J.C. De Trucker, Pijnacker
20:00
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Orpheus, Apeldoorn
15:00
Angela Schijf - Kleine Nachtmuziek
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Peul Jan
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Haarlemse Blues Eindejaarsconcert
Patronaat, Haarlem
20:45
The Dutch Queen Tribute
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Schouwburg Cuijk, Cuijk
19:00
Pieter Jan Leusink - Messiah - G.F. Händel
Sint Catharinakerk , Eindhoven
20:30
Regina
Spirit of 66, Verviers
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lavalu - Midair
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lisa Lois Sings Adèle
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Waylon
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Evergreen Top 1000 Live
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
The Bentleys - To Liverpool And Back
Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
Mathilde Santing
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Celtic Gold An Irish Christmas
Theater Kerkrade, Kerkrade
Kraak & Smaak
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
ComedyCloud
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Lola’s Dice / YIN YIN / Pushin Wood Soundsystem
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:00
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia
World Forum Theater, Den Haag
22:00
The Billy Joel Experience
Xinix, Nieuwendijk
zaterdag 28 december 2019
22:00
Noisecontrollers & Friends
013, Tilburg
20:00
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
ATLAS Theater, Emmen
19:00
Pene Corrida
Baroeg, Rotterdam
20:30
All Ellington
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
14:30
Angela Schijf - Kleine Nachtmuziek
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:00
Flavium
Bluescafe, Apeldoorn
14:30
Top 2000 Live Band
Brothers, Bunnik
20:00
CORDS by Simone
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Belle Perez - Fiesta Perez!
Chassé Theater, Breda
20:00
Celtic Gold An Irish Christmas
Chassé Theater, Breda
23:45
Late Night at Haug
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Daan van der Hoeven / Tim Hartog
Comedy Club Haug, Rotterdam
19:30
Pieter Jan Leusink / The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Concertgebouw, Amsterdam
14:15
Pieter Jan Leusink - Messiah - G.F. Händel
Concertgebouw, Amsterdam
Waylon
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Now & JoU ft. Sevn Alias
De Helling, Utrecht
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Kattendans, Bergeijk
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Trijntje Oosterhuis
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:30
Douwe Bob Solo
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Ellen ten Damme - Casablanca
DeLaMar, Amsterdam
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Diligentia, Den Haag
21:00
40 UP
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Black Bottle Riot
Doornroosje, Nijmegen
Mozes and the Firstborn
Effenaar, Eindhoven
20:30
New Cool Collective
Fluor, Amersfoort
20:30
Beatles By Girls
Fulcotheater, IJsselstein
Crazy Little Things
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Top 2000 Live - CRAZY!
Goudse Schouwburg, Gouda
23:00
LUX ft. 88Cali / Jahwin
Hedon, Zwolle
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Het Wennekerpand, Schiedam
19:30
INGUZ-kwartet
Het Witte Kerkje, Baarn
00:00
Evergreen Top 1000 Live
Hoftheater, Raalte
Bömbers
Iduna, Drachten
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
François Pirette
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Olivier Laurent zingt Jacques Brel
Kurhaus, Den Haag
Lisa Lois Sings Adèle
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Edwin Evers Band
Markant Uden, Uden
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Meervaart, Amsterdam
20:30
A tribute to Lemmy
Mezz, Breda
22:00
LIVE: Earl Jackson (UK) + CC Jerome Trio
Muziekcafé Helmond, Helmond
16:00
CaboCubaJazz
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:45
Massada
Neushoorn, Leeuwarden
20:45
The Dirty Daddies
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Bummy Boys
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Club 3voor12 Den Haag #61 – PEACH, Tom Wavy, Ocean Tribe
Paard, Den Haag
Di-rect
Paard, Den Haag
20:30
Michael Prins
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jett Rebel
Rotown, Rotterdam
15:00
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Jeroen van Veen - The best of Einaudi
Schouwburg Cuijk, Cuijk
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Abba Gold
Spirit of 66, Verviers
14:00
Woodstock 50th Anniversary Tribute Tour
Sporthal de Wetteling, Venray
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht