Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Posttheater
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Trix
Antwerpen
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Spirit of 66
Verviers
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Grenswerk
Venlo
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Hofnar
Valkenswaard
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Markant Uden
Uden
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
013
Tilburg
19:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Maaspodium
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:30
Theater De Willem
Papendrecht
19:30
Theater De Willem
Papendrecht
21:30
Theater De Lievekamp
Oss
19:15
Theater De Lievekamp
Oss
Kursaal Oostende
Oostende
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Koningshof
Maassluis
19:00
Koningshof
Maassluis
Het Depot
Leuven
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
21:30
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
19:30
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
21:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
22:15
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
Theater 't Speelhuis
Helmond
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
19:30
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Simplon
Groningen
Martiniplaza
Groningen
22:00
So What!
Gouda
20:30
So What!
Gouda
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Vooruit
Gent
Rockhal
Esch zur Alzette
21:00
Wilminktheater
Enschede
Metropool Enschede
Enschede
Metropool Enschede
Enschede
19:00
Wilminktheater
Enschede
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
19:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rietveld Theater
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Botanique
Brussel
20:30
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
19:30
Kennemer Theater
Beverwijk
21:00
Posttheater
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
19:00
Posttheater
Arnhem
22:00
Paradiso
Amsterdam
woensdag 07 oktober 2020
21:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Posttheater, Arnhem
Bongeziwe Mabandla
Luxor Live, Arnhem
Sniff 'n' The Tears
Luxor Live, Arnhem
Spinvis / Saartje van Camp - Oog in Oog
Orpheus, Apeldoorn
Millionaire
Trix, Antwerpen
Yael Naim
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Meis / Mevrouw Tamara / Susann.
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Passenger
AFAS Live, Amsterdam
Jack Parow
Melkweg, Amsterdam
The Chats
Melkweg, Amsterdam
Afrovibes Amsterdam
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:30
Vera Mann - Goesting
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:30
Zoutmus in concert
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Nederpop All Stars - Zelfs je naam is mooi
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Alex Ploeg - EGO
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 08 oktober 2020
21:00
Rootsriders - Marley75
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Roachford / Sniff 'n' The Tears
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:00
Rootsriders - Marley75
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Freek de Jonge - Asociale afstand
Zaantheater, Zaandam
20:30
André Manuel - Sneu
Theater Ludens, Voorburg
Guthrie Govan
Spirit of 66, Verviers
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Thank God It's Donna - The Original Donna Summer Tribute
Grenswerk, Venlo
Petra Berger - Pure Passie
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Bert Gabriels - Is er nog iets gebeurd?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
AmenRa
TivoliVredenburg, Utrecht
Jaga Jazzist
De Helling, Utrecht
Doe Maar
TivoliVredenburg, Utrecht
Georgie Fame / Henk Meutgeert / Peter Beets
TivoliVredenburg, Utrecht
Jeroen van der Boom - Live in het Theater
Markant Uden, Uden
20:00
Lingua Nada
Hall Of Fame, Tilburg
Golden Earring
013, Tilburg
19:00
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Ancora - Wind in de Zeilen
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Shifting Daylight - Gemmae
Theater de Stoep, Spijkenisse
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Willem, Papendrecht
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Willem, Papendrecht
21:30
Charly Luske - The story of George Michael
Theater De Lievekamp, Oss
19:15
Charly Luske - The story of George Michael
Theater De Lievekamp, Oss
Lieven Scheire
Kursaal Oostende, Oostende
Nathalie Baartman - Niet Normaal
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Jack Parow
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Phion Orkest / Rob Dekay
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Grave Digger / Orden Ogan
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Rayen Panday - Trigger
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Renee van Wegberg - Renée Doet De Dames
Koningshof, Maassluis
19:00
Renee van Wegberg - Renée Doet De Dames
Koningshof, Maassluis
Blackwave.
Het Depot, Leuven
20:15
Lebbis - De Ervaring
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Het Gezelschap
Gebr. De Nobel, Leiden
HAEVN
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Sven Ratzke - Where Are We Now
De Harmonie, Leeuwarden
Dirty Robot
Neushoorn, Leeuwarden
Dirty Robot
Neushoorn, Leeuwarden
Abba Gold
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Kasper van der Laan - 1 kilo
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
21:30
Remy van Kesteren - Het theater als huiskamer
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
19:30
Remy van Kesteren - Het theater als huiskamer
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Vlamousse - Saampies
Cpunt Theater, Hoofddorp
22:15
The Kik
Metropool, Hengelo
Suzan & Freek
Metropool, Hengelo
20:00
The Kik
Metropool, Hengelo
Spinvis / Saartje van Camp - Oog in Oog
Theater 't Speelhuis, Helmond
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Man, man, man, de Podcast
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Popronde Poppodium Pre-Party
Simplon, Groningen
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Martiniplaza, Groningen
22:00
Judy Blank
So What!, Gouda
20:30
Judy Blank
So What!, Gouda
Rob Scheepers - Gulzig
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Arno
Vooruit, Gent
Helloween
Rockhal, Esch zur Alzette
21:00
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Wilminktheater, Enschede
Saga
Metropool Enschede, Enschede
Arkona / Dalriada / Týr
Metropool Enschede, Enschede
19:00
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Wilminktheater, Enschede
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Effenaar, Eindhoven
19:30
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Philippe Elan - Ma France en chansons
Rietveld Theater, Delft
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Leifur James
Ancienne Belgique (AB), Brussel
The Pineapple Thief
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Les Nuits Botanique
Botanique, Brussel
20:30
Jeangu Macrooy
Chassé Theater, Breda
Rolf Sanchez - Mi Aventura
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Milo Berlijn - Mens erger je niet 1.5!
Kennemer Theater, Beverwijk
19:30
Rolf Sanchez - Mi Aventura
Kennemer Theater, Beverwijk
21:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Posttheater, Arnhem
The Overslept
Luxor Live, Arnhem
19:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Posttheater, Arnhem
22:00
Fata Boom
Paradiso, Amsterdam