Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kreun
Kortrijk
20:15
Cultura
Ede
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Charlatan
Gent
Cactus Muziekcentrum
Brugge
C.C. Stroud
Putten
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
AFAS Live
Amsterdam
013
Tilburg
013
Tilburg
013
Tilburg
20:15
Zaantheater
Zaandam
21:00
Wilminktheater
Enschede
19:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Vooruit
Gent
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater Kerkrade
Kerkrade
21:30
Theater De Willem
Papendrecht
19:30
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:30
Theater De Lievekamp
Oss
19:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Hofnar
Valkenswaard
21:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
21:30
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
19:30
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Spirit of 66
Verviers
22:00
So What!
Gouda
20:30
So What!
Gouda
20:00
Simplon
Groningen
20:15
Schouwburg Venray
Venray
21:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
19:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rockhal
Esch zur Alzette
Rietveld Theater
Delft
21:00
Posttheater
Arnhem
19:00
Posttheater
Arnhem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
Neushoorn
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Metropool Enschede
Enschede
Metropool Enschede
Enschede
22:15
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Mascini Theater
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
Markant Uden
Uden
Mainstage
's-Hertogenbosch
Maaspodium
Rotterdam
Luxor Live
Arnhem
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Kursaal Oostende
Oostende
Koningshof
Maassluis
19:00
Koningshof
Maassluis
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
19:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Jan van Besouw
Goirle
Het Depot
Leuven
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Effenaar
Eindhoven
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Helling
Utrecht
woensdag 07 oktober 2020
Compact Disk Dummies
De Kreun, Kortrijk
20:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Cultura, Ede
20:15
Elke Vierveijzer - Lucht
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Freek Bartels - BUYER & CELLAR
Chassé Theater, Breda
20:00
Gabber Modus Operandi
Charlatan, Gent
Arno
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Youp van 't Hek - Korrel Zout
C.C. Stroud, Putten
Les Nuits Botanique
Botanique, Brussel
20:00
Mintzkov
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Pongo
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Eric Vaarzon Morel - Spaanse sporen: laten we dansen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Passenger
AFAS Live, Amsterdam
Steve Harley
013, Tilburg
Visions Of Atlantis
013, Tilburg
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
donderdag 08 oktober 2020
20:15
Freek de Jonge - Asociale afstand
Zaantheater, Zaandam
21:00
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Wilminktheater, Enschede
19:00
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Wilminktheater, Enschede
20:15
Rayen Panday - Trigger
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Arno
Vooruit, Gent
AmenRa
TivoliVredenburg, Utrecht
Doe Maar
TivoliVredenburg, Utrecht
Georgie Fame / Henk Meutgeert / Peter Beets
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
André Manuel - Sneu
Theater Ludens, Voorburg
Abba Gold
Theater Kerkrade, Kerkrade
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Willem, Papendrecht
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Shifting Daylight - Gemmae
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:30
Charly Luske - The story of George Michael
Theater De Lievekamp, Oss
19:15
Charly Luske - The story of George Michael
Theater De Lievekamp, Oss
Petra Berger - Pure Passie
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Bert Gabriels - Is er nog iets gebeurd?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
21:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:15
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater de Griffioen, Amstelveen
Spinvis / Saartje van Camp - Oog in Oog
Theater 't Speelhuis, Helmond
George & Eran - George & Eran worden racisten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Rootsriders - Marley75
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Roachford / Sniff 'n' The Tears
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:00
Rootsriders - Marley75
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Nathalie Baartman - Niet Normaal
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
21:30
Remy van Kesteren - Het theater als huiskamer
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
19:30
Remy van Kesteren - Het theater als huiskamer
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Man, man, man, de Podcast
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Kasper van der Laan - 1 kilo
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Guthrie Govan
Spirit of 66, Verviers
22:00
Judy Blank
So What!, Gouda
20:30
Judy Blank
So What!, Gouda
20:00
Popronde Poppodium Pre-Party
Simplon, Groningen
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Venray, Venray
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Schouwburg Cuijk, Cuijk
19:00
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Helloween
Rockhal, Esch zur Alzette
Philippe Elan - Ma France en chansons
Rietveld Theater, Delft
21:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Posttheater, Arnhem
19:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Posttheater, Arnhem
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
Fata Boom
Paradiso, Amsterdam
The Levellers
Paradiso, Amsterdam
20:30
Floodlines / Total Seclusion
P60, Amstelveen
HAEVN
Neushoorn, Leeuwarden
Dirty Robot
Neushoorn, Leeuwarden
Dirty Robot
Neushoorn, Leeuwarden
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Saga
Metropool Enschede, Enschede
Arkona / Dalriada / Týr
Metropool Enschede, Enschede
22:15
The Kik
Metropool, Hengelo
Suzan & Freek
Metropool, Hengelo
20:00
The Kik
Metropool, Hengelo
Squarepusher
Melkweg, Amsterdam
Kakkmaddafakka
Melkweg, Amsterdam
Ronald Snijders - Een avond met mij
Mascini Theater, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Martiniplaza, Groningen
Jeroen van der Boom - Live in het Theater
Markant Uden, Uden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Mainstage, 's-Hertogenbosch
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
The Overslept
Luxor Live, Arnhem
20:00
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Lebbis - De Ervaring
Leidse Schouwburg, Leiden
Lieven Scheire
Kursaal Oostende, Oostende
Renee van Wegberg - Renée Doet De Dames
Koningshof, Maassluis
19:00
Renee van Wegberg - Renée Doet De Dames
Koningshof, Maassluis
Rolf Sanchez - Mi Aventura
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Milo Berlijn - Mens erger je niet 1.5!
Kennemer Theater, Beverwijk
19:30
Rolf Sanchez - Mi Aventura
Kennemer Theater, Beverwijk
Rob Scheepers - Gulzig
Jan van Besouw, Goirle
Blackwave.
Het Depot, Leuven
20:00
Lingua Nada
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Thank God It's Donna - The Original Donna Summer Tribute
Grenswerk, Venlo
20:00
Het Gezelschap
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Effenaar, Eindhoven
Jack Parow
Doornroosje, Nijmegen
Grave Digger / Orden Ogan
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Ancora - Wind in de Zeilen
De Meenthe, Steenwijk
Jaga Jazzist
De Helling, Utrecht