Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Q-Factory
Amsterdam
22:00
Meervaart
Amsterdam
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
The College Hotel
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
De Marktkantine
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
19:30
Meervaart
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
16:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
16:00
AFAS Live
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
De Balie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Fluor
Amersfoort
15:00
Flint
Amersfoort
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:15
De Oosterkerk
Zeist
20:00
De Bosuil
Weert
16:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
13:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
013
Tilburg
15:00
Porgy en Bess
Terneuzen
20:00
Het Bolwerk
Sneek
14:00
Poppodium Volt
Sittard
15:00
Roepaen
Ottersum
Kursaal Oostende
Oostende
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Merleyn
Nijmegen
19:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
15:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Het Depot
Leuven
14:30
Fulcotheater
IJsselstein
The BOX
Hilvarenbeek
C.C. `t Schaliken
Herentals
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
16:00
De Oosterpoort
Groningen
Capitole
Gent
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Dynamo
Eindhoven
19:30
Parktheater
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
16:00
Parktheater
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
S.C.C. De Muzenval
Eersel
20:00
Bibelot
Dordrecht
De Cammeleur
Dongen
Paard
Den Haag
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
Botanique
Brussel
14:30
Chassé Theater
Breda
21:30
Musis
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
19:00
Musis
Arnhem
Musis
Arnhem
Willemeen
Arnhem
16:15
Gigant
Apeldoorn
15:00
Gigant
Apeldoorn
20:45
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
19:30
Meervaart
Amsterdam
18:00
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
16:00
Meervaart
Amsterdam
16:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
13:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Boom Chicago
Amsterdam
Flint
Amersfoort
15:00
Flint
Amersfoort
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
16:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Zaantheater
Zaandam
Maaspodium
Rotterdam
20:30
Café de Cactus
Hengelo
21:30
Martiniplaza
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
zaterdag 10 oktober 2020
Gallowstreet / LYMA
Q-Factory, Amsterdam
22:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Meervaart, Amsterdam
21:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Electronic Living Room: Shinedoe & Conforce
Paradiso, Amsterdam
The Pineapple Thief
Paradiso, Amsterdam
Karsu
The College Hotel, Amsterdam
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
DeLaMar, Amsterdam
20:00
The Analogues - REVOLVER
AFAS Live, Amsterdam
Avond Van De Filmmuziek
Ziggo Dome, Amsterdam
Maribou State
De Marktkantine, Amsterdam
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sophia Kruithof
Melkweg, Amsterdam
19:30
Denise Jannah en Atzko Kohashi
DeLaMar, Amsterdam
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Meervaart, Amsterdam
Gallowstreet / LYMA
Q-Factory, Amsterdam
19:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Bellevue, Amsterdam
16:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
16:00
The Analogues - REVOLVER
AFAS Live, Amsterdam
K3 - Dromentour
AFAS Live, Amsterdam
K3 - Dromentour
AFAS Live, Amsterdam
Afrovibes Amsterdam
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Afrovibes Amsterdam
De Balie, Amsterdam
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Flint, Amersfoort
Eefje De Visser
Fluor, Amersfoort
15:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Flint, Amersfoort
Carel Kraayenhof / Leoni Jansen
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Shary-An
Podium Victorie, Alkmaar
Suzan & Freek
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Kovacs
Mainstage, 's-Hertogenbosch
zondag 11 oktober 2020
20:15
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
De Oosterkerk, Zeist
20:00
Focus
De Bosuil, Weert
16:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
13:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Scott Bradlee's Postmodern Jukebox
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Frank Boeijen
013, Tilburg
15:00
Dieter van der Westen / Eric van der Westen
Porgy en Bess, Terneuzen
20:00
Helden Fan Hjir
Het Bolwerk, Sneek
14:00
Gulls / Solomon
Poppodium Volt, Sittard
15:00
Lisa Ké
Roepaen, Ottersum
Barbara Dex / Bart Herman
Kursaal Oostende, Oostende
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Electrobel: SHMLSS + JERONIMUS + DEEDEE
Merleyn, Nijmegen
19:00
Georges Lotze - The Neil Diamond Project
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
15:00
Georges Lotze - The Neil Diamond Project
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
The Levellers
Het Depot, Leuven
14:30
Eric Vaarzon Morel - Spaanse sporen: laten we dansen
Fulcotheater, IJsselstein
FEMME
The BOX, Hilvarenbeek
William Boeva - B30VA
C.C. `t Schaliken, Herentals
12:00
Paul van Loo - Appeltaartmatinee
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Davina Michelle 'my own world' tour
De Oosterpoort, Groningen
Danny Vera
De Oosterpoort, Groningen
16:00
Davina Michelle 'my own world' tour
De Oosterpoort, Groningen
Clouseau
Capitole, Gent
Dadju
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Yung Nnelg
Dynamo, Eindhoven
19:30
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
Parktheater, Eindhoven
19:30
Pita / Pyro
Effenaar, Eindhoven
16:00
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
Parktheater, Eindhoven
15:00
Lindark (singer-songwriter)
PopEi, Eindhoven
Rob Scheepers - Gulzig
S.C.C. De Muzenval, Eersel
20:00
Popronde Poppodium Pre-Party
Bibelot, Dordrecht
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
De Cammeleur, Dongen
HERFSTFEST – Drumfestival
Paard, Den Haag
20:00
Badi
Botanique, Brussel
20:00
Sages Comme des Sauvages
Botanique, Brussel
Les Nuits Botanique
Botanique, Brussel
14:30
Paul de Leeuw / Simone Kleinsma - Zonder Jou
Chassé Theater, Breda
21:30
Van Dik Hout
Musis, Arnhem
Habib Koité & Bamada
Luxor Live, Arnhem
19:00
Van Dik Hout
Musis, Arnhem
Spinvis / Saartje van Camp - Oog in Oog
Musis, Arnhem
One In The Jungle Fest
Willemeen, Arnhem
16:15
Electric Hollers
Gigant, Apeldoorn
15:00
Alain Mulder / Lionel Kistemaker
Gigant, Apeldoorn
20:45
Bart Moeyaert / Nederlands Blazers Ensemble
Paradiso, Amsterdam
Mudhoney
Tolhuistuin, Amsterdam
The Analogues - REVOLVER
AFAS Live, Amsterdam
20:00
VanWyck - This Concert Will Save Your Life
De Kleine Komedie, Amsterdam
Avond Van De Filmmuziek
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Beethoven Marathon
Concertgebouw, Amsterdam
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Meervaart, Amsterdam
18:00
Bart Moeyaert / Nederlands Blazers Ensemble
Paradiso, Amsterdam
The Analogues - REVOLVER
AFAS Live, Amsterdam
16:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Meervaart, Amsterdam
16:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Avond Van De Filmmuziek
Ziggo Dome, Amsterdam
13:30
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
K3 - Dromentour
AFAS Live, Amsterdam
Greg Shapiro / Pep Rosenfeld - Lock Him Up
Boom Chicago, Amsterdam
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Flint, Amersfoort
15:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Flint, Amersfoort
Fred van Leer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:00
Flip Noorman - Leonard Cohen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
16:00
Flip Noorman - Leonard Cohen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
maandag 12 oktober 2020
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
Zaantheater, Zaandam
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
20:30
Popeye presents: Mercy John
Café de Cactus, Hengelo
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
UB40
De Oosterpoort, Groningen