Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
De Meester
Almere
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Club Nova
Amsterdam
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
De Roma
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
Luxor Live
Arnhem
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Café Sport
Beverwijk
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Chassé Theater
Breda
Mezz
Breda
La Madeleine
Brussel
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Iduna
Drachten
Dynamo
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Grote Rietplas
Emmen
Capitole
Gent
Cacaofabriek
Helmond
Muziekcafé Helmond
Helmond
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Vorstin
Hilversum
Manifesto
Hoorn
Zik Zak
Ittre
Leidse Schouwburg
Leiden
Koningshof
Maassluis
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
16:00
Doornroosje
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
Groene Engel
Oss
21:45
Groene Engel
Oss
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Op Hodenpijl
Schipluiden
Openluchttheater Cabrio
Soest
013
Tilburg
Markant Uden
Uden
De Pul
Uden
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
EKKO
Utrecht
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg Venray
Venray
Munttheater
Weert
De Peppel
Zeist
Boerderij
Zoetermeer
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
11:00
Paradiso
Amsterdam
Bimhuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Club Nova
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Boom Chicago
Amsterdam
Trix
Antwerpen
Gigant
Apeldoorn
Luxor Live
Arnhem
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Paterskerk (DomusDela)
Eindhoven
Grote Rietplas
Emmen
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Stadstrand de Oerkap
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cacaofabriek
Helmond
Vorstin
Hilversum
Theater Kerkrade
Kerkrade
Muziekgieterij
Maastricht
Kursaal Oostende
Oostende
Baroeg
Rotterdam
De Romeynshoff
Rotterdam
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
TivoliVredenburg
Utrecht
dB's
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
De Maaspoort
Venlo
Grenswerk
Venlo
AFAS Live
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Roma
Antwerpen
Botanique
Brussel
zaterdag 06 juni 2020
De Kift
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
The Cairo Project
De Meester, Almere
Sanne Wallis de Vries - Kom
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Kleine Komedie, Amsterdam
GOUD - jubileumeditie 2020
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Naomi van der Linden en Jeannine la Rose
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Marcel Hensema
DeLaMar, Amsterdam
30 Fans only: Alain Clark / Danny Vera / Duncan Laurence / Ilse DeLang
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Lil Kleine
Club Nova, Amsterdam
Will Tura
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Stef Bos
De Roma, Antwerpen
Still Collins
Orpheus, Apeldoorn
backyard
Luxor Live, Arnhem
Pene Corrida
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Sweet Mary Jane
Café Sport, Beverwijk
Veldhuis & Kemper
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Ali B - Koorts
Chassé Theater, Breda
Kissterious / The Covernant / Up The Irons
Mezz, Breda
Hang Massive
La Madeleine, Brussel
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Di-rect - Live Stream
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sass Jordan
Iduna, Drachten
International Slayer Day, The Official Dutch Ensemble
Dynamo, Eindhoven
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Parktheater, Eindhoven
Hello Festival
Grote Rietplas, Emmen
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Capitole, Gent
John Mitchell
Cacaofabriek, Helmond
LIVE: Dikke Dennis & the Røckers + Order of the Emperor
Muziekcafé Helmond, Helmond
Kommil Foo - Oogst
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Up The Irons
Vorstin, Hilversum
Nick Cave Tribute Band
Manifesto, Hoorn
Jane Døe / Lemon Straw
Zik Zak, Ittre
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
Brigitte Heitzer Zingt!
Koningshof, Maassluis
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
16:00
SOCIAL D(IST)ANCING
Doornroosje, Nijmegen
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Clouseau
Kursaal Oostende, Oostende
20:30
Def Americans
Groene Engel, Oss
21:45
Def Americans
Groene Engel, Oss
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Redi Kapje - Redi Kapje
Theater Zuidplein, Rotterdam
Awkward I - KYD
Theater Walhalla, Rotterdam
Magda Mendes - Oliveiras
Op Hodenpijl, Schipluiden
Golden Earring
Openluchttheater Cabrio, Soest
Wij zijn 13!
013, Tilburg
Slagerij van Kampen - Toccata Da Fuga
Markant Uden, Uden
Lesoir
De Pul, Uden
Vannstein
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
16:00
Lucky Fonz III
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Lucky Fonz III
TivoliVredenburg, Utrecht
De Likt
De Helling, Utrecht
Rob de Nijs
TivoliVredenburg, Utrecht
Levi Parham
TivoliVredenburg, Utrecht
Hania Rani
TivoliVredenburg, Utrecht
Dylan LeBlanc
EKKO, Utrecht
21:30
Lucky Fonz III
TivoliVredenburg, Utrecht
Rob Scheepers - Gulzig
Schouwburg Venray, Venray
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Munttheater, Weert
Outside revelation / Voltage
De Peppel, Zeist
The Watch plays Genesis
Boerderij, Zoetermeer
zondag 07 juni 2020
3J'S
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
11:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Paradiso, Amsterdam
Ustad Shahid Parvez
Bimhuis, Amsterdam
Drive By Truckers
Paradiso, Amsterdam
20:00
Lil Kleine
Club Nova, Amsterdam
Maartje & Kine - Hoge Noot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Chris Redd
Boom Chicago, Amsterdam
Nicole Atkins
Trix, Antwerpen
HEBE
Gigant, Apeldoorn
Nona
Luxor Live, Arnhem
Jan Willem Rozenboom: Franz Schubert Theatercollege
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Fabrizio Paterlini
De Paterskerk (DomusDela), Eindhoven
Hello Festival
Grote Rietplas, Emmen
Popschool concert (middag voorstelling)
Patronaat, Haarlem
Popschool Concert (Avond voorstelling)
Patronaat, Haarlem
Eva van Manen
Stadstrand de Oerkap, Haarlem
Judeska in een nieuwe klucht Het HUIS van ASPORAAT
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Harem Scarem
Cacaofabriek, Helmond
Eline Mann / Wouter Hamel
Vorstin, Hilversum
Orpheo Concert (ARM) - Hripsime Aghaqaryan
Theater Kerkrade, Kerkrade
Kurt Vile
Muziekgieterij, Maastricht
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Kursaal Oostende, Oostende
Battle 4 BOA
Baroeg, Rotterdam
Magda Mendes - Oliveiras
De Romeynshoff, Rotterdam
Amelia White and the Blue Souvenirs
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
The Quartet.NL
TivoliVredenburg, Utrecht
Curtis Eller`s American Circus
dB's, Utrecht
16:00
Tineke Postma Bloom Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Tineke Postma Bloom Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
Ara Malikian
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Tineke Postma Bloom Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
Pauline Oostenrijk & Enno Voorhorst - Metamorfosen
De Maaspoort, Venlo
Down By The River
Grenswerk, Venlo
maandag 08 juni 2020
Tyler, The Creator
AFAS Live, Amsterdam
Meindert Talma en Gasten - De Grote Meindert Talma Voetbalshow
De Kleine Komedie, Amsterdam
Drive By Truckers
De Roma, Antwerpen
OM
Botanique, Brussel