Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Gigant
Apeldoorn
Gigant
Apeldoorn
15:00
Gigant
Apeldoorn
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
DNK
Assen
DNK
Assen
Beauforthuis
Austerlitz
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. Den Herd
Bladel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Botanique
Brussel
La Madeleine
Brussel
Iduna
Drachten
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
PopEi
Eindhoven
The Jack
Eindhoven
Drommedaris
Enkhuizen
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Estrado
Harderwijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Witte Kerk
Heiloo
Theater de Kom
Nieuwegein
Cultuurhuis de Paulus
Oegstgeest
Roepaen
Ottersum
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Scagon theater
Schagen
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Schie
Schiedam
013
Tilburg
013
Tilburg
013
Tilburg
Kruisherenkapel
Uden
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Scala Theater
Utrecht
De Helling
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Scala Theater
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Schalm
Veldhoven
De Bosuil
Weert
De Flux
Zaandam
Boerderij
Zoetermeer
AFAS Live
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
La Madeleine
Brussel
Paard
Den Haag
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
19:00
Handelsbeurs
Gent
Merleyn
Nijmegen
013
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Spirit of 66
Verviers
De Peppel
Zeist
Flint
Amersfoort
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Jeugdtheater De krakeling
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Botanique
Brussel
Koninklijk Circus
Brussel
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
19:30
Botanique
Brussel
Paard
Den Haag
Wilminktheater
Enschede
Wilminktheater
Enschede
19:00
Handelsbeurs
Gent
De Oosterpoort
Groningen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
AINSI
Maastricht
Doornroosje
Nijmegen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg De Kring
Roosendaal
BIRD
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
zondag 18 oktober 2020
Bouke Zoete
Gigant, Apeldoorn
The Forest Jazz Band
Gigant, Apeldoorn
15:00
Jazzclub Gigant: Hein de Jong
Gigant, Apeldoorn
Mell & Vintage Future
Luxor Live, Arnhem
Sandra van Nieuwland
Luxor Live, Arnhem
Dominic Seldis - Simply, Dominic
DNK, Assen
Dominic Seldis - Simply, Dominic
DNK, Assen
Alex Roeka - Rauwe Genade
Beauforthuis, Austerlitz
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
C.C. Den Herd, Bladel
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
C.C. Den Herd, Bladel
Sparks
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Bladee
Botanique, Brussel
Hang Massive
La Madeleine, Brussel
Y&T
Iduna, Drachten
The Sessions: Phasing Waves (Albert van Abbe & Ricky van Broekhoven)
Effenaar, Eindhoven
Malford Milligan & The Southern Aces
Effenaar, Eindhoven
David Henry (singer-songwriter)
PopEi, Eindhoven
Jezebel
The Jack, Eindhoven
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Drommedaris, Enkhuizen
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
K3 - Dromentour
Martiniplaza, Groningen
Popronde Pre-Party
Estrado, Harderwijk
Niels Geusebroek - Young at heart
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jeangu Macrooy
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Quatuor Aeternum: Josje ter Haar, Marta Xavier, Arjen Vredenburg, E
Witte Kerk, Heiloo
Vera Mann - Goesting
Theater de Kom, Nieuwegein
Fay Lovsky
Cultuurhuis de Paulus, Oegstgeest
Iris Penning (duo)
Roepaen, Ottersum
Iris Hond
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
FADOpelos2
Scagon theater, Schagen
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Theater aan de Schie, Schiedam
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Theater aan de Schie, Schiedam
Davina Michelle 'my own world' tour
013, Tilburg
Glennis Grace
013, Tilburg
Davina Michelle 'my own world' tour
013, Tilburg
JW Roy
Kruisherenkapel, Uden
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Markant Uden, Uden
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jaimie Branch
TivoliVredenburg, Utrecht
Sophia Kruithof
TivoliVredenburg, Utrecht
Snelle
Scala Theater, Utrecht
TaxiWars
De Helling, Utrecht
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Mylene & Rosanne
Scala Theater, Utrecht
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
Theater de Schalm, Veldhoven
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
Theater de Schalm, Veldhoven
Fleetwood Mac tribute Mirage
De Bosuil, Weert
Mell & Vintage Future
De Flux, Zaandam
Vanessa Peters
Boerderij, Zoetermeer
maandag 19 oktober 2020
Floor Jansen / Marcel Fisser Band
AFAS Live, Amsterdam
Suede
AFAS Live, Amsterdam
Bladee
Melkweg, Amsterdam
Floor Jansen / Marcel Fisser Band
AFAS Live, Amsterdam
Little Dragon
Melkweg, Amsterdam
Dionne Warwick
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
GhostPoet
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Peter Hook & The Light
La Madeleine, Brussel
Ares
Paard, Den Haag
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
19:00
Dijf Sanders
Handelsbeurs, Gent
Casey Lowry / Ruben Schaap
Merleyn, Nijmegen
Festival Circolo: The Alternative
013, Tilburg
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hayseed Dixie
Spirit of 66, Verviers
Steffen Morrison
De Peppel, Zeist
dinsdag 20 oktober 2020
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Flint, Amersfoort
Dylan LeBlanc
Paradiso, Amsterdam
Floor Jansen / Marcel Fisser Band
AFAS Live, Amsterdam
GhostPoet
Tolhuistuin, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
DeLaMar, Amsterdam
Coeur de Pirate
Paradiso, Amsterdam
OneRepublic
AFAS Live, Amsterdam
Jeff Dunham
Ziggo Dome, Amsterdam
Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dylan LeBlanc
Paradiso, Amsterdam
Floor Jansen / Marcel Fisser Band
AFAS Live, Amsterdam
Casey Lowry
Melkweg, Amsterdam
DIEHELEDING - 1001
Jeugdtheater De krakeling, Amsterdam
Plien en Bianca - En nu dan?
Chassé Theater, Breda
Lola Marsh
Botanique, Brussel
Typh Barrow
Koninklijk Circus, Brussel
Wim Mertens Ensemble
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
19:30
YellowStraps
Botanique, Brussel
Doe Maar
Paard, Den Haag
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Wilminktheater, Enschede
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Wilminktheater, Enschede
19:00
Dijf Sanders
Handelsbeurs, Gent
Joe Buck
De Oosterpoort, Groningen
Henry van Loon - Onze Henry
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Niels Geusebroek - Young at heart
AINSI, Maastricht
Twilight Force
Doornroosje, Nijmegen
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater De Lievekamp, Oss
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater De Lievekamp, Oss
Fuse live
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jaga Jazzist
BIRD, Rotterdam
Jeroen van der Boom - Live in het Theater
Theater aan de Schie, Schiedam