Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Martiniplaza
Groningen
La Madeleine
Brussel
20:00
Flint
Amersfoort
Effenaar
Eindhoven
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Doelen
Rotterdam
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Boerderij
Zoetermeer
Baroeg
Rotterdam
Baroeg
Rotterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
013
Tilburg
Zaantheater
Zaandam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Spiegel
Zwolle
19:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Paleis 12
Brussel
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Circus
Brussel
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Het Nationale Theater
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
De Roma
Antwerpen
De Muze
Noordwijk
20:00
De Doelen
Rotterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Altstadt
Eindhoven
Altstadt
Eindhoven
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Wilminktheater
Enschede
Wilminktheater
Enschede
Vorst Nationaal
Brussel
Vooruit
Gent
20:00
V11
Rotterdam
18:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater Hof 88
Almelo
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
19:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Schouwburg Het Park
Hoorn
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
12:00
Paradiso
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Munttheater
Weert
Maassilo
Rotterdam
19:00
Livestream
Online
La Madeleine
Brussel
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Het Nationale Theater
Den Haag
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Doelen
Rotterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
BIRD
Rotterdam
Annabel
Rotterdam
4AD
Diksmuide
Vera
Groningen
Vera
Groningen
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater aan de Brink
laren
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Scheldetheater
Terneuzen
Scheldetheater
Terneuzen
Schaffelaartheater
Barneveld
Q-Factory
Amsterdam
19:00
Podium 't Beest
Goes
maandag 19 april 2021
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Martiniplaza, Groningen
The Teskey Brothers
La Madeleine, Brussel
20:00
Wende Snijders
Flint, Amersfoort
Docile Bodies
Effenaar, Eindhoven
Andy Shauf
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Sanne Wallis de Vries
Diligentia, Den Haag
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
Jaga Jazzist
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Rotterdams Philharmonisch Orkest
De Doelen, Rotterdam
Memphis Maniacs
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Gotthard
Boerderij, Zoetermeer
Baroeg Gaat Live - Bar 3 Metal Monday
Baroeg, Rotterdam
Wolfheart / Mors Principium Est / Bloodred Hourglass / Atlas
Baroeg, Rotterdam
Paul Weller
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Chef'Special
013, Tilburg
dinsdag 20 april 2021
Jeroen van der Boom - Live in het Theater
Zaantheater, Zaandam
20:00
Twentse Pro-test Corona Cabaret!
Wilminktheater, Enschede
20:00
Sjaak Bral
Theater PePijn, Den Haag
Jandino - Opgefokt
Theater de Spiegel, Zwolle
19:30
Testevent: Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
We Love Songfestival!
Theater de Speeldoos, Baarn
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Wende Snijders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
5 Seconds of Summer
Paleis 12, Brussel
Sevdaliza
Melkweg, Amsterdam
Yannick Noah
Koninklijk Circus, Brussel
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Rayen Panday
Het Nationale Theater , Den Haag
BNNVARA Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2020
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Peter Pannekoek
Diligentia, Den Haag
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
Paul Weller
De Roma, Antwerpen
Johan Goossens - In het beste geval
De Muze, Noordwijk
20:00
Jazz Orchestra Concertgebouw / Sabrina Starke
De Doelen, Rotterdam
Stef Bos - Tijd
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Lefto presents NCHTWNKL
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Bongeziwe Mabandla
Altstadt, Eindhoven
Bongeziwe Mabandla
Altstadt, Eindhoven
OG3NE - Sweet Harmony Tour
AFAS Circustheater, Scheveningen
woensdag 21 april 2021
20:00
Twentse Pro-test Corona Cabaret!
Wilminktheater, Enschede
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Wilminktheater, Enschede
A-ha- Hunting High and Low Live
Vorst Nationaal, Brussel
Alvin Curran
Vooruit, Gent
20:00
V11 GAAT LIVE: DJ’S HALBSTARK + MENSENSCHUW
V11, Rotterdam
18:30
De Nederlandse Bachvereniging
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Vuile Huichelaar
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Sjaak Bral
Theater PePijn, Den Haag
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Theater Hof 88, Almelo
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater de Stoep, Spijkenisse
DansPaleis Van Kooten - van Toppop tot TMF
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Testevent: Rosa Da Silva - Rosa Verwacht
Theater de Spiegel, Zwolle
19:30
Testevent: Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Herman van Veen
Theater de Speeldoos, Baarn
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Theater de Kom, Nieuwegein
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Kampanje, Den Helder
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Vlamousse - Saampies
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
The Analogues - Let It Be: abbey road
Theater aan de Schie, Schiedam
René van Meurs - Hunkert
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Sven Ratzke - Where Are We Now
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jandino - Opgefokt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Percossa
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Eric Vloeimans' Gatecrash
Podium Hoge Woerd, De Meern
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Beach Bunny
Paradiso, Amsterdam
12:00
Personal Trainer
Paradiso, Amsterdam
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Orpheus, Apeldoorn
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Munttheater, Weert
Rhye
Maassilo, Rotterdam
19:00
Tame Impala
Livestream, Online
Polo & Pan
La Madeleine, Brussel
Janne Schra - Janne & de Vogels
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Wende Snijders - de Wildernis
Het Nationale Theater , Den Haag
20:00
Brigitte Heitzer / Rene van Kooten
Flint, Amersfoort
20:00
Roué Verveer
Diligentia, Den Haag
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Lucas & Arthur Jussen
De Doelen, Rotterdam
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jaga Jazzist
BIRD, Rotterdam
Fresku
Annabel, Rotterdam
Fleddy Melculy
4AD, Diksmuide
donderdag 22 april 2021
Corijn
Vera, Groningen
Thijs Boontjes
Vera, Groningen
Jake Isaac
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
Annelie
TivoliVredenburg, Utrecht
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Vera Mann - Goesting
Theater de Speeldoos, Baarn
Pieter Verelst - Amai
Theater de Kom, Nieuwegein
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater aan de Brink, laren
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Johan Goossens - In het beste geval
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Douwe Bob - theatertour 2021
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Vreemde Kostgangers - doen het weer
Scheldetheater, Terneuzen
Vreemde Kostgangers
Scheldetheater, Terneuzen
Sven Ratzke - Where Are We Now
Schaffelaartheater, Barneveld
Wouter Planteijdt
Q-Factory, Amsterdam
19:00
Nancy Kleurenblind & De Zingende Roadie
Podium 't Beest, Goes